LAWSTUDIES

Курси помічників адвокатів Канада - програми МВА Канада Курси помічників адвокатів

Наявність ступеня бакалавра права або LLB, підтверджує у власника такого диплома глибокі знання в області юриспруденції і можливість практикувати право. Щоб отримати офіційний дозвіл на юридичну практику, необхідно мати акредитацію.  

Особи, котрі шукають відносно швидкий шлях до юридичної кар'єри, або кроком для того, щоб стати адвокатом, можуть бути зацікавлені в програмі паралельних досліджень. Після вивчення таких предметів, як судова система, юридична термінологія та документація, випускники можуть пройти тестування паралельних сертифікатів.

Канадці надаємо великого значення навчанню і розробили першокласну освіту системи з високими стандартами. Мало того, що Канада забезпечити безпечну, чисте довкілля, але вона була незмінно визнається одним з кращих місць в світі для життя з точки зору якості життя ООН.

Курси помічників адвокатів Канада - Візьміть Курси помічників адвокатів Канада . Усі програми Курси помічників адвокатів та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Курси помічників адвокатів, Канада Filter

бакалавр прикладного мистецтва - дослідження юриста

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning
LLB
<
Денна
<
4 років
англійська
Кампус

Як єдиний чотирирічної програми канадського Paralegal досліджень, немає кращого місця, щоб зосередитися на параюрідіческой освіти, ніж в бізнес-школі в Хамбер. Професори в про ...

Детальніше