Filter
Бакалавр з права
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Кримінологія, Пошук кращих програм LLB тут! - Кримінологія

Для тих, хто продовжує кар'єру в галузі права, бакалавр законів (LLB) дозволяє більшості випускників практикувати право в залежності від країни. Академічна курсова робота ґрунтується на розумінні права та надає необхідні навички для практики права.

Що таке LLB в кримінології? Курси зосереджені на законі з реальним застосуванням. Студенти вивчатимуть основні основи права та криміналістики, а також етику, правові концепції та правові системи. Курсова робота також вчить психологів, прав людини та соціології вчених підготувати їх до життя, працюючи з кримінальним мисленням. Деякі програми пропонують можливість навчатися за кордоном. Програми тривають всього лише три роки і до закінчення шести років.

Чесні аналітичні та критично налаштовані навички є необхідними компонентами ступеня, але також можуть допомогти учням поза робочою силою в їх міжособистісних відносинах та загальних життєвих рішеннях. Глибоке розуміння закону допомагає учасникам програми усвідомити загальний політичний ландшафт та забезпечити загальне розуміння інших.

Студенти повинні витрачати час на вивчення витрат як на відвідування обраної програми LLB, так і на додаткові елементи, включаючи кімнату та дошку. Вартість буде варіюватися залежно від установи та місця розташування.

Випускники з LLB у кримінології продовжували стати кримінальними юристами, але багато хто також займався кар'єрою, працюючи з правоохоронними органами, щоб зловити злочинців та вирішувати справи. Деякі потенційні робочі місця включають стажування кримінолога, службовця звільнення або пробації, поліцейського детектива та судово-медичної техніки. Випускники навіть вирішили продовжувати свою кар'єру за кордоном, насолоджуючись усім тим, що може запропонувати міжнародне співтовариство. Більшість можливостей для працевлаштування дають випускникам можливість зберегти громади та допомагати іншим.

Студенти мають можливість вибирати між навчанням на кампусі або гнучкістю онлайн-класу для завершення навчання. Почніть наступні кроки з пошуком вашої програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Кримінологія

The University of Law Undergraduate Programmes

Наш LLB (Hons) Закон з кримінології з Роком Фонду є чотирирічним кваліфікаційним правом ступеня. Курс фокусується на ключових юридичних темах та різних аспектах криміноло ... [+]

LLB (Hons) Закон з кримінологією з Роком Фонду

Наш LLB (з відзнакою) закон з кримінології з Фондом Рік є чотирирічний кваліфікаційний ступінь права. Курс фокусується на ключових юридичних питаннях та різноманітних аспектах кримінології, включаючи злочинність, кримінальне правосуддя та злочинну поведінку. Правові модулі переважно проводяться професійно кваліфікованими юристами з високим рівнем навчання особистістю. Курс має практичну спрямованість, з реальним застосуванням права та кримінології. Працездатність інтегрована в курс, щоб дати вам академічні знання і ключові навички, які користуються попитом, і які користуються попитом у сучасних роботодавців. Цей курс ідеально підходить для студентів, які прагнуть продовжити кар'єру в юридичному секторі або, більш конкретно, у системі кримінальної юстиції. Перший рік - це рік заснування, який зосереджується на розвитку розуміння юридичного сектору та ключових навичок, необхідних для проходження повної дипломної роботи. Юридичний університет отримав золото в рамках Рамкової досконалості викладання у червні 2017 року для навчання, навчання та результатів для студентів. Ця нагорода закінчилася в червні 2019 року і була замінена на TEF Silver.... [-]

Великобританія London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The University of Law Undergraduate Programmes

Наш закон з кримінології - це трирічна кваліфікаційна освіта. Курс фокусується на ключових юридичних питаннях та різноманітних аспектах кримінології, включаючи злочинніст ... [+]

LLB (Hons) Закон з кримінологією

Наш закон з кримінології - це трирічна кваліфікаційна освіта. Курс фокусується на ключових юридичних питаннях та різноманітних аспектах кримінології, включаючи злочинність, кримінальне правосуддя та злочинну поведінку. Правові модулі переважно проводяться професійно кваліфікованими юристами з високим рівнем навчання особистістю. Курс має практичну спрямованість, з реальним застосуванням права та кримінології. Працездатність інтегрована в курс, щоб дати вам академічні знання і ключові навички, які користуються попитом, і які користуються попитом у сучасних роботодавців. Цей курс ідеально підходить для студентів, які прагнуть продовжити кар'єру в юридичному секторі або, більш конкретно, у системі кримінальної юстиції. Юридичний університет отримав золото в рамках Рамкової досконалості викладання у червні 2017 року для навчання, навчання та результатів для студентів. Ця нагорода закінчилася в червні 2019 року і була замінена на TEF Silver.... [-]

Великобританія London Manchester Bristol Birmingham Leeds Nottingham  + 3 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою