Програми Економічне правознавство, Пошук кращих програм LLB тут! - Економічне правознавство

Для студентів, які мають сильний інтерес до здійснення кар'єри в галузі права, LLB або бакалавра права, забезпечує глибоке введення в дошкільну освіту. Програма може тривати від трьох до п'яти років і може підкреслит… Детальніше

Для студентів, які мають сильний інтерес до здійснення кар'єри в галузі права, LLB або бакалавра права, забезпечує глибоке введення в дошкільну освіту. Програма може тривати від трьох до п'яти років і може підкреслити різноманітні питання, пов'язані з правом.

Що таке LLB в економічному праві? Метою цієї програми часто є надання учням міцного фундаменту в галузі права та економіки. Програма часто прагне забезпечити студента більш повним розумінням правових питань шляхом курсових робіт, лекцій та семінарів, які викладають професори з вищою освітою. Дебати та навички критичного мислення часто підкреслюються, щоб сприяти студентам незалежності. Економічні основи, що стосуються глобальних та особистих питань, можуть бути ключовим компонентом програми.

Вчені, які приймають цю програму, часто розробляють передові навички спілкування, які можуть допомогти в особистих та кар'єрних ситуаціях. Вони, як правило, випускники з глибоким розумінням економічних принципів та юридичних питань, які можуть допомогти їм просунутися на вищі посади в своїй кар'єрі.

Вартість цієї програми ступеня може залежати від таких факторів, як місце розташування, університет та тривалість програми. Зацікавлені студенти повинні досліджувати та контактувати з кожною школою, щоб краще зрозуміти, яка програма для них найкраще підходить.

Студенти, які закінчили диплом з економічного права, можуть мати хороші позиції для кар'єри в юридичних та економічних спеціальностях. Юридичні фірми, корпорації, університети та державні установи є сприятливим підґрунтям для працевлаштування для цих осіб. Посади як паралегал, секретар, офіс-менеджер або адвокат можуть бути доступні в галузі права, тоді як робота в якості керівників банків, фінансових консультантів, інструкторів та інвестиційних брокерів є варіантами на економічній арені.

LLB в галузі економічного права пропонує в різних країнах світу, з доступними модулями в натуральному та онлайн-режимі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
Independent College Dublin
Dublin, Ірландія

Ступінь бакалавра права в Законі з обліку є 4 роки ступінь програми об'єднання односпальні дисципліни права та бухгалтерського обліку. Ступінь буде включати в себе вивчення ос ... +

Ступінь бакалавра права в Законі з обліку є 4 роки ступінь програми об'єднання односпальні дисципліни права та бухгалтерського обліку. Ступінь буде включати в себе вивчення основних модулів, необхідних вищу юридичну освіту і тих, які необхідні для вивчення бухгалтерського обліку. Кваліфікація -
LLB
Денне навчання
Заочне навчання
4 років
англійська
Кампус