LAWSTUDIES

Адміністративно-правові дослідження Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Адміністративно-правові дослідження

Тривалість більшості програм на здобуття ступеня бакалавра права (LLB) становить три або чотири роки. Деякі навчальні заклади пропонують програми відповідно до інтересів студентів в певній галузі права, наприклад європейське право, перш ніж вони починають практикувати в цій області.

Чеська Республіка має усталені і досліджень на основі університетської освіти. Це зробило навчання INI Прагу одним із шанованих навчальних програм 'и в Європі, оскільки він культивує дух творчості та інновацій серед студентів.

Адміністративно-правові дослідження Чеська Республіка - Візьміть Адміністративно-правові дослідження Чеська Республіка . Усі програми Адміністративно-правові дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Адміністративно-правові дослідження, Чеська Республіка Filter

LLB

Anglo-American University
LLB
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Ступінь бакалавра (LLB) - ступінь юридичної кваліфікації в Англії та Уельсі - це відповідна програма для тих студентів, які прагнуть отримати складну юридичну освіту. Програма ...

Детальніше