Старший статус LLB

Загальні відомості

Опис програми

Якщо ви маєте юридичну освіту і хочете бути адвокатом або адвокатом, цей дворічний курс, який ви також можете вивчати частково в режимі онлайн, надасть вам академічну підготовку, необхідну для переходу до етапу професійної підготовки юридична освіта. Це особливо доречно для тих закордонних студентів, чиї домашні професійні органи вимагають традиційного LLB. Ви отримаєте широкий спектр юридичних та академічних навичок, які можна буде передавати, і розуміння основних інститутів, процесів і доктрин англійського права.

LLB (Hons) Старший статус дозволяє вам взяти на себе професійно акредитований ступінь права всього за два роки.

Ви маєте можливість пройти курс на території кампусу або за допомогою дистанційного навчання. Якщо ви вибираєте опцію дистанційного навчання, то інтерактивну команду UCLan надає онлайн-підтримка.

Правові навички та знання розробляються на рівні застосування, що відповідає тим, хто вже отримав навички навчання через попередній ступінь або еквівалентну кваліфікацію. Якщо ви вже отримали диплом з права (GDL), вам буде надано акредитацію для попереднього навчання.

Ви будете вивчати основи юридичних дисциплін, які є обов'язковими для отримання кваліфікації юридичного факультету, а також можете вибирати з ряду додаткових модулів, які пропонуються в юридичній школі Ланкашир. Ви обираєте чотири варіанти, включаючи дослідницький модуль, на якому ви зможете дотримуватися своїх інтересів.

Наші викладачі - як з академічної, так і з професійної освіти, які забезпечують максимізацію нашої відданості науково-обгрунтованому навчанню.

Наш підхід до викладання та навчання - це «студент-орієнтований», тобто відповідальність за досягнення результатів навчання покладається на ініціативу студента у самостійному управлінні програмою навчання. Цьому процесу сприяє персонал, який надає відповідні навчальні матеріали та підтримку, наприклад, модульні довідники, конспекти лекцій, списки читання та матеріали в режимі онлайн.

Ви будете частиною когорти як вітчизняних, так і іноземних студентів, і ви будете викладатися провідними вченими. Ви також отримаєте користь від навчання персоналу, який є професійно кваліфікованими адвокатами та адвокатами.

Використовуючи нашу мережу випускників , які працюють у великих північно-західних організаціях, ми допоможемо вам знайти юридичні місця, і ви матимете численні можливості для відвідування відповідних юридичних установ, як на місцевому рівні, так і за його межами, наприклад, для національних судів та багатьох європейських інститутів. Європейський Союз, включаючи Комісію, Раду Міністрів, Європейський Парламент і Європейський Суд упродовж тижневої навчальної поїздки до Брюсселя.

Ланкаширська юридична школа знаходиться на передньому краї досліджень у ряді спеціалізованих юридичних галузей, включаючи розслідування злочинів та кримінального правосуддя. Наші проекти, що фінансуються ззовні, включали вивчення Алкогольної політики для Європи, злочинів ненависті в Європі та міжнародних військових злочинів.

Під час цього процесу вас буде підтримувати як в академічному, так і в пасторному відношенні академічним персоналом, який відповідає за вивчені модулі, а також особистий наставник, який є академічним членом персоналу з особливою відповідальністю за догляд за вами протягом всього навчання в UCLan.

Щороку ми організовуємо спеціальну виставку з кар'єри, яка підтримується різними роботодавцями від КПУ до фірм районних рад та адвокатів.

Є можливості для студентів внести свій внесок у дослідницькі проекти за допомогою стаціонарних схем.

Ви можете приєднатися до Студентського юридичного товариства, яке очолюють студенти для студентів і організовувати події, такі як поїздки до Лондона, щоб відвідати Верховний суд, Королівський суд і Старий Бейлі, щорічний юридичний бал і численні запрошені лектори.

Вимоги щодо вступу

 • Ступінь 2: 2 з будь-якої дисципліни
 • Відповідна кваліфікація англійської мови 2-го рівня. напр. GCSE англійською мовою C
 • IELTS з 6,5 класу, без субкора нижче 6,0.

Огляд курсу

Рік 1

З вересня по січень

 • Договірне право
 • Земельний закон
 • Навички юристів
 • Англійська правова система

З січня по червень

 • Закон Європейського Союзу
 • Публічне право
 • Кримінальне право
Рік 2

З вересня по січень

 • Дефектне право
 • І ваш вибір з двох додаткових модулів

З січня по червень

 • Закон справедливості
 • І ваш вибір з двох додаткових модулів

Студенти, які починають курс у січні, завершать модулі з січня по червень у першому семестрі, після чого в другому семестрі будуть модулі з вересня по січень.

Навчальна середовище та оцінка

Трирічна кваліфікаційна кваліфікація, як правило, складається з 360 кредитів і кожен 20 кредитів (стандартний модуль) дорівнює 200 годинам навчання, що складається з суміші лекцій, семінарів, навчальних програм, практичних занять та незалежного дослідження. Незалежне навчання є важливим аспектом вашого курсу. Точне поєднання часу навчання буде детально описано у Ваших дескрипторах модуля і буде залежати від Вашого варіанту вибору.

Це унікальний курс, який високо оцінили професії за інноваційний підхід до викладання. Навчальне середовище Школи покликане стимулювати навчання. Всі наші театральні лекції в університетському містечку і невеликі навчальні кімнати є сучасними і оснащені сучасними аудіовізуальними засобами підтримки та презентації для покращення та підтримки навчального досвіду.

Як і слід було очікувати від юридичної школи, яка прагне підвищити працездатність своїх випускників, існує ціла низка спеціальних кімнат для розвитку навичок з засобами запису та відтворення в самій школі. Існує також вражаючий зал судових засідань, який виглядає як справжній суд і надає студентам безцінний освітній досвід у реальному житті. Судовий зал судового розгляду також широко використовується для позакласних заходів, таких як змагання зі зйомок, тренінги з адвокації та відвідування спікерів. Наша бібліотека містить спеціальну бібліотеку законів з безліччю підручників, юридичних звітів і журналів, а також забезпечує тихий простір для студентів для навчання як окремо, так і як частина групи. Обширна електронна бібліотека права юридичної школи надає доступ до багатьох юридичних та академічних джерел з Великобританії та за її межами і доступна для студентів у будь-якому місці з доступом до ПК.

Існує спеціальна сторінка для кожного модуля, яка надає широку онлайнову підтримку, з довідників модулів та конспектів лекцій до вікторин самоперевірки та інтерактивних матеріалів перегляду.
Курс дистанційного навчання здійснюється з використанням новітніх технологій навчання з інтерактивними текстовими, аудіо- та відеофайлами, а також питаннями самотестування. Взаємодія з викладачами та іншими студентами здійснюється як за допомогою синхронних, так і асинхронних дискусій та відеопосилання.

Оцінка здійснюється різними способами:

 • Традиційний невидимий іспит (професійна вимога до всіх модулів основного фонду) та іспити,
 • Закінчення модуля та оцінювання курсових робіт у курсі,
 • Е-оцінки: електронні вікторини; e-case studies,
 • Групові та індивідуальні презентації,
 • Портфелі; подкасти,
 • Щоденники, що відображають особистісний розвиток; дискусій і дискусій, і
 • Усні виступи на семінарах.

CJAM

Студенти випускних курсів та аспіранти мають можливість взяти участь у нашому щорічному заході з працевлаштування cJAM. cJAM трясе традиційний формат кар'єри і дає студентам UCLan час до 30 успішних фахівців галузі, всі з яких прийшли на захід з пропозицією цінних можливостей для працевлаштування. Формат події cJAM складається з чотирьох основних компонентів:

 • Студенти чують від провідних галузевих спікерів, які поділяють своє особисте кар'єрне подорож і як вони потрапили туди, де вони знаходяться зараз.
 • Промисловість Q
 • Неофіційні можливості спілкування під час перерв і обіду.
 • Ключовим елементом cJAM є гігантська сесія швидкості. Студенти мають вісім хвилин один-на-один раз, щоб подати до окремих гостям галузі, щоб спробувати виграти місце розташування. Студенти можуть вибрати ідею, їхні причини для бажаного розміщення в цій юридичній фірмі або продемонструвати свій ентузіазм, навички та талант. Відразу ж після сеансу качки, місця розташування вирішуються, і захід завершується, коли всі переможці отримують нагороди за розміщення.

Можливості

Ви можете скористатися безліччю можливостей для реального досвіду роботи та розвитку особистих навичок, наприклад, брати участь у численних національних змаганнях зі зйомки, переговорах і посередництві, проводити робочі місця, міні-учнях і відвідувати літні школи. Наші студенти високо оцінюються роботодавцями завдяки своїм профілю здібностей і навичок. Вони мають вражаючий досвід отримання робочих місць на рівні випускників або контрактів на професійну підготовку.

 • Ви маєте можливість навчатися або працювати за кордоном, за допомогою схеми Еразмус або через міжнародні обміни та розміщення, а також відвідати Європейську Комісію в Брюсселі, Європейський Парламент і Європейську Комісію в Люксембурзі.
 • Успішне завершення LLB (Hons) дозволяє переходити до професійного елемента юридичної підготовки як адвоката (курс юридичної практики), або як адвоката (професійний навчальний курс адвокатів).
 • Подальше академічне навчання може бути здійснене за допомогою магістра права (LLM) або докторантури (PhD).

У 2018 році було проведено чотири заходи cJAM, і в цілому було призначено 320 розміщень. Все це дозволило нашим студентам встановити надійні зв'язки у відповідності з їхніми кар'єрними прагненнями. Щоб дізнатися більше про cJAM: Law, перегляньте відео та прочитайте прес-реліз.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Lancashire Law School is proud of its national and international reputation, offering a range of law and criminology courses at both undergraduate and postgraduate level. Our highly qualified staff in ... Детальніше

Lancashire Law School is proud of its national and international reputation, offering a range of law and criminology courses at both undergraduate and postgraduate level. Our highly qualified staff include internationally renowned research experts, award winning teachers and legal professionals with extensive practical experience. Згорнути