Огляд

Цей дворічний курс призначений для вас, якщо у вас вже є ступінь бакалавра в предметі поза права.
Курс надає вам можливість ознайомитись із законом як у традиційному значенні "мислення як адвокат", так і в широкому сенсі права як соціального інституту. Це ступінь кваліфікаційного права *, який дозволяє вам перейти безпосередньо до професійного етапу юридичної освіти, якщо ви бажаєте отримати кваліфікацію адвоката або адвоката в Англії та Уельсі. Він також визнаний у низці інших юрисдикцій.
Ви будете охоплювати сім основних правових знань та розвинути свої навички юридичного дослідження. Широкий вибір додаткових модулів також дозволить вам дотримуватися ваших інтересів у спеціальних юридичних сферах, таких як компанія чи трудовий закон, право на права людини, екологічне право та сімейне право. Ви також можете вивчити теми кримінального правосуддя та криміналістики, такі як правопорядку чи злочинність у сфері молоді.
* Орган регулювання адвокатів пропонує зміни в системі з 2020 року.

Акредитація

Всі наші курси LLB в даний час акредитовані Адміністрацією регуляторних комісій (SRA) та Радою адвокатів *
* Орган регулювання адвокатів пропонує зміни до системи з 2020 року. Щоб дізнатись більше, відвідайте www.sra.org.uk.

Винятки

Ця програма дає ступінь кваліфікаційного права *, що дозволяє отримати максимально можливе звільнення від академічного етапу підготовки як ради, так і юридичного товариства Англії та Уельсу. Це дозволяє вам перейти безпосередньо на професійний етап навчання.
* Орган регулювання адвокатів пропонує зміни в системі з 2020 року.

Зміст курсу

У свій перший рік ви будете приймати набір обов'язкових модулів, які розвиватимуть ваші знання про основні аспекти права, такі як договір і кримінальне право. Модуль "Основи права" - це інтенсивний модуль, який призначений для підготовки вас до вимог вивчення права на рівні бакалаврів, і включає змістовний зміст, а також практичні навички, такі як групова робота та зйомка.

Ви будете продовжувати вивчати обов'язкові модулі наступного року, розширюючи свої знання та зосередивши увагу на таких питаннях, як закон ЄС та справедливість та довіра. Одночасно ви виберете додаткові модулі, які дадуть вам можливість зосередити увагу на темах, які відповідають вашим інтересам та кар'єрним планам. Це може означати, що ви вирішили зосередити увагу на сімейному законодавстві, правах людини, корпоративному законодавстві чи правових системах різних європейських країн, серед інших.

Щоб продемонструвати знання та навички, які ви отримали протягом усього курсу, ви також матимете можливість заповнити дисертацію - незалежну частину дослідження на юридичну тему за вашим вибором.

Структура курсу

Це типові модулі / компоненти, які вивчаються і можуть час від часу змінюватися.

Модулі

Рік 1

Обов'язкові модулі

 • Договірне право
 • Основи права
 • Конституційне та адміністративне право
 • Кримінальне право

Рік 2

Обов'язкові модулі

 • Закон Європейського Союзу
 • Власні кошти та довірчі фонди
 • Земельний закон
 • Торт

Додаткові модулі

Ви будете вивчати 40 кредитів зі списку додаткових модулів, які можуть включати:

 • Міжнародний закон про права людини
 • Міжнародне право
 • Кіберлаус: право та регулювання інформаційного суспільства
 • Закон про інвалідність
 • Докази
 • Ґендер та закон
 • Концепції права
 • Пентологія
 • Злочинність, право та соціальні зміни: злочинність та кримінальне правосуддя в історичній перспективі
 • Дисертація
 • Комерційне право: комерційні та споживчі продажі
 • Масові звірства та кримінальне правосуддя

Розширення академічного горизонту

У Лідсі ми хочемо, щоб ви скористалися глибиною і широтою знань університету, щоб підготувати вас до успіху в постійно мінливому та складному світі. Цей курс дає вам можливість розширити своє навчання, вивчаючи модулі відкриття.

Вивчення та викладання

Однією з основних цілей цього курсу є навчити вас "мислити як адвокат", але ми також допоможемо вам розвинути передавані навички, які дозволять вам використовувати та застосовувати закон у різних ситуаціях.

Ви будете вчитися за допомогою традиційних методів, таких як лекції, навчальні посібники та семінари, за підтримки матеріалів та вправ, які надаються через віртуальне навчальне середовище (VLE). У вашому першому році модуль "Основи права" підготує вас до вивчення права та дозволить вам отримати практичні навички, такі як робота груп та навчання.

Проте це складний курс, спрямований на самостійних і незалежних учнів, і ви проведете більшу частину свого часу в самостійному дослідженні, проводячи дослідження та підготовчі читання. Ми маємо чудові бібліотечні ресурси з більш ніж 50 000 томів в Юридичній бібліотеці, яка проводиться в Бібліотеці Едвард Бойл, а також широкий електронний доступ до юридичних матеріалів та журналів.

Оцінка

Щоб допомогти вам розробити різноманітні навички, необхідні у вашій майбутній кар'єрі, ми оцінюємо модулі, використовуючи різні методи. До них відносяться видимі та невидимі іспити, курсові роботи, групова робота та усна участь, наприклад, в дискусійних групах.

Вимоги до вступу

А рівень: 2.1 градус

Інші тестові курси:

Ступінь бакалавра з 2: 1 (з відзнакою) у суб'єкті поза права.

Міжнародний

Ми приймаємо ряд міжнародних еквівалентних кваліфікацій.

Міжнародний рік фонду

Міжнародні студенти, які не відповідають академічним вимогам до бакалаврату, зможуть вивчати Міжнародний рік університету Лідса. Це дає вам можливість навчатися в університетському містечку, навчатися вченими університету Лідса, а також розвивати широкий спектр курсів для студентів в Лідсі.

Англійська мова вимоги

IELTS 6.5 в цілому, з не менш як 6.0 на будь-якому компоненті.

Покращити свій англійський

Якщо ви є міжнародним студентом і не відповідаєте вимогам англійської мови для цієї програми, ви зможете вивчати наш курс підготовки до курсу англійської мови для студентів, щоб покращити рівень англійської мови.

Як застосовувати

Застосувати цей курс через UCAS. Інституційний код для Лідського університету - L23.

Міжнародні студенти подають заявку через UCAS так само, як і студенти Великобританії / ЄС. Наша мережа міжнародних представників може допомогти вам у застосуванні вашої заявки. Якщо ви не впевнені щодо процесу подання заявки, зверніться до команди прийому за допомогою.

Збори

Для отримання найновішої інформації щодо комісійної винагороди див. Наш веб-сайт: https://courses.leeds.ac.uk

Плата може збільшуватися в майбутні роки вашого курсу відповідно до інфляції та як це дозволено законом. Наприклад, збільшення на 2,8% в 2017/18 році було засновано на прогнозі уряду щодо інфляції RPI-X.

Уряд Великобританії підтвердив, що студенти, які не є членами ЄС, починаючи з 2019/20 академічного року, матимуть статус домашнього збору та мати право на отримання студентських кредитів у Великобританії. Уряд Великобританії не підтвердив ситуацію на майбутні роки, тому продовжуйте перевіряти наш веб-сайт для оновлень.

Якщо ви берете навчання за кордон або рік працевлаштування, ви будете платити знижену плату за навчання протягом цього періоду.

Фінансова підтримка

Якщо у вас є талант і водіння, ми хочемо, щоб ви могли навчатися з нами, незалежно від ваших фінансових умов. Тут є допомога студентам у формі позик та невідшкодованих грантів від Університету та від уряду.

Карєрні можливості

Закон про LLB (аспірантуру) надає студентам фундацію для продовження та отримання кваліфікації як адвоката в Англії та Уельсі та набуття переказних навичок, які визнаються в ряді юрисдикцій.

Міжнародні випускники, які бажають пройти практику в своїй рідній країні, можуть мати потребу в додатковому тренінгу для конкретних країн.

Будучи студентом юридичного факультету, ми надамо вам широкий спектр можливостей для підвищення вашої кар'єри. від розробки навичок зйомки та ведення переговорів, почуття від потенційних роботодавців на спеціалізованих переговорах або кар'єрних виставках або участь у кар'єрі наставництва. Підтримка, яку ви отримаєте в юридичній школі, допоможе вам наблизити свою кар'єру, як в юридичному, так і в іншому.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law »

Останнє оновлення Жовтень 15, 2018
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

University of Leeds: School of Law