LLB (Hons) Law

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

  • Тривалість: 3 роки
  • Кваліфікація присуджується: Закон про диплом бакалавра (з відміною)
  • Орган, що нагороджує: Університет Церкви Кентербері Христа, Великобританія
  • Мова інструкції: англійська
  • Режим навчання: повний робочий день
  • Кредити ECTS: 180

Курсова інформація

Закон - це надзвичайно різноманітна і багатогранна тема, яка впливає на кожну частину людського життя, від повітря, яким ми дихаємо, наших відносин та освіти, до роботи, подорожей, власності та здоров’я. Галузева галузь є динамічною та конкурентоспроможною та змінюється відповідно до соціальних потреб. Ступінь права пропонує різноманітні Pathways кар'єри та надає вам набір навичок для досягнення успіху в ряді кар'єр. Цей курс був розроблений, щоб запропонувати вам цілісний досвід під час вивчення права; ви вивчите теоретичні передумови, а також практичні аспекти права. Після успішного завершення цього курсу ви отримуєте практичну та сучасну ступінь кваліфікаційного права, визнану роботодавцями та органом регулювання адвокатів. Якщо ви обираєте юридичну кар’єру, ґрунтовна основа права, акцент на розвитку навичок, практичне розуміння в реальному світі, отримане завдяки партнерству з роботодавцями та професійна робота, гарантує вам, що випускник буде готовий до наступного кроку вашого юридичного навчання.

Навчання та навчання

Вас навчатимуть через поєднання лекцій, семінарів та практичних семінарів. Це складе 12 годин часу контакту в тиждень, і ви витратите щонайменше стільки ж часу на необхідне незалежне дослідження, включаючи дослідження, роботу в Інтернеті та підготовку до оцінювання. Семінари в менших групах дозволять вам обговорити та розвинути своє розуміння тем, що висвітлюються на лекціях. Крім того, ви зустрінетесь зі своїм персональним академічним викладачем. Різні стратегії, спрямовані на сприяння незалежному, критичному навчанню, будуть використовуватися в різних формах, залежно від модуля до модуля. Практично у всіх модулях є лекції, поряд із дискусіями, семінарами під керівництвом студентів, індивідуальними та груповими навчальними посібниками, спорами, переговорами та рольовими іграми. Вам також нададуть можливість та заохочують працювати в групах. Буде також практичний вимір у вашому навчанні.

Оцінка

У кінці кожного модуля існує формальне або «сумарне» оцінювання. Методи оцінювання включають письмові іспити та низку оцінок курсових робіт, таких як есе, доповіді, портфоліо, результативність та презентації. Оцінки з формальних оцінок зараховуються до позначки вашого модуля.

Методи оцінювання покликані допомогти вам розвинути навички, необхідні роботодавцям та для професійних цілей. До них відносяться самооцінка, оцінка однолітків та репетиторів, письмові вправи, включаючи заняття «додому», які розроблені для повторення практики, курсових робіт, мотивів (макетних випробувань), портфоліо, навчальні заняття та іспити.

Зарахування та тривалість

Це трирічна денна програма. Кожен навчальний рік зазвичай починається в перший тиждень жовтня і, в деяких випадках, в останній тиждень вересня. Навчальний рік триває 32 тижні. Студенти можуть записатися за два тижні до дати початку курсу, однак ранній зарахування рекомендується, оскільки місця обмежені.

Вимоги щодо вступу

Кандидати повинні мати принаймні 17 років до 1 вересня року, який вони бажають вступити на курс, і повинні мати диплом про середню школу або диплом / сертифікат фонду або аналог. Вам також потрібно буде надати докази володіння англійською мовою.

Випускні вимоги

Весь курс складається з загальної кількості 18 модулів за 3 роки. Щоб досягти ступінь LLB (з відзнакою) у галузі права, ви повинні виконати всі модулі для досягнення необхідних 180 кредитів ECTS. Якщо з будь-якої причини ви не зможете пройти повний курс, ви можете претендувати на тимчасову нагороду за умови, що ви склали необхідні мінімальні бали. Сертифікат може бути виданий студентам, які набрали понад 60 кредитів, або Дипломом для студентів, які отримали понад 120 кредитів до припинення навчання.

Де далі?

Ми розробили цей ступінь, консультуючись із зовнішніми зацікавленими сторонами, такими як місцеві практики, а також з низкою місцевих організацій. Це гарантує, що ми допомагаємо тобі розвивати навички, які високо цінуються роботодавцями, зокрема приклади; письмове та словесне спілкування, ініціативність, управління часом, гнучкість та командна робота. Багато випускників використовують ці навички, щоб стати адвокатом чи адвокатом, але інші встановлюють кар'єру в галузі освіти, державних служб, управління персоналом, менеджменту як членів адвокатури, статутних секретарів або фінансових служб. Ця кваліфікація також може бути використана для прогресу в аспірантурі з права, наприклад, LLM, або в суміжних галузях, таких як управління, маркетинг та бухгалтерський облік.

Добре знати

Цей ступінь права визнається органом регулювання адвокатів (SRA).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Детальніше

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Згорнути