LLB (Hons) Law

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

LLB (Hons) Law

Про юридичний курс LLB (Hons)

Наш онлайн-LLB (Hons) юридичний ступінь забезпечить вас ретельним академічним навчанням у галузі права. Це дозволить вам розвинути критичну обізнаність про загальне право та правові принципи, поглибити знання правових систем Великобританії та ЄС та отримати навички аналітичного та вирішення проблем, необхідні для успішної кар'єри в динамічній і складній дисципліні. Вам буде надана можливість вивчити широкий спектр тем та розвинути свій досвід у конкретних галузях права.

Закон є широко визнаним і високо поважним предметом, а знання, отримані на нашому LLB (Hons) юридичний ступінь в Інтернеті відкриє багато можливостей для вас, щоб розвивати свою кар'єру як всередині, так і за межами юридичного поля. Він також може послужити основою для післядипломної освіти в програмі магістра права (LLM) або бізнес магістратури, таких як MSc або MBA.

Закон LLB (Hons) є кваліфікаційним правом (QLD), затвердженим відповідними юридичними професійними органами, і є першим кроком, якщо ви розглядаєте питання професійної практики.

Чому вивчати цю тему?

Наш онлайн-LLB (Hons) юридичний ступінь дає вам гнучкий підхід до навчання, що дозволяє вам працювати разом з вашими навчаннями. Окрім спеціальних знань з предмету, цей курс допоможе вам розвинути навички випускників у ряді напрямків, включаючи дослідження, презентацію та критичне мислення. Цей курс також є актуальним, якщо ви є міжнародним студентом, який хоче отримати доступ до програми англійського права від поважної установи у Великобританії під час проживання за кордоном.

Навчання та оцінювання

Навчання в Інтернеті для отримання ступеня юридичної освіти дає вам право вільно навчатися, коли і де це підходить вам - ви можете навчатися вдома, під час обідньої години або деінде, де ви маєте доступ до Інтернету.

Всі наші курси онлайн-бакалаврів мають стандартну тривалість навчання, яка вказує тривалість часу, необхідного вам для завершення навчання.

Ви можете закінчити навчання швидше, ніж звичайна тривалість курсу, подвоївши модулі в певний час протягом вашого курсу, однак мінімальний тривалість навчання.

Методика викладання та стиль

На відміну від традиційного навчального закладу в університеті, наші курси онлайн-навчання використовують віртуальне навчальне середовище. Система призначена для відстеження та управління процесом навчання в режимі реального часу та забезпечує негайний доступ до ваших навчальних матеріалів, де б ви не були.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет. Навчання здійснюється повністю в Інтернеті, а програма навчання може відповідати вашим роботам та особистим зобов'язанням.

Ви підтримуєте весь курс онлайн-курсу спеціальним студентом-консультантом та маєте можливість регулярно спілкуватися з колегами та викладачем.

Методи оцінки

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. LLB (Hons) Правознавство базується на реальному досвіді роботи та оцінюється репетиторами на постійній основі.

Ви завжди будете в курсі поточного попереднього рівня з самого початку програми, що дозволить вам оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити напрями, які потребують вдосконалення.

Ми вважаємо, що ця прозорість дає вам потрібну вам інформацію, щоб максимально використати ваш курс. Ми досягаємо цього за допомогою:

 • чітко показуючи вашу оцінку у вашій книжці класу, яку можна переглядати кожного разу, коли ви входите на платформу навчання;
 • швидкий обмін роботою оцінюється, щоб забезпечити, щоб ваша оцінка завжди була актуальною;
 • оцінюючи вашу роботу протягом всього модуля, а не чекаючи іспитів на кінець року;
 • забезпечуючи постійний зв'язок зі своїм студентським радником;
 • простота та прозорість при розробці наших критеріїв оцінки.

У нас також є політика забезпечення того, що робота, яку подають студенти, є автентичною. Окрім того факту, що всі роботи часто оцінюються, ми використовуємо добре розроблену систему електронного моніторингу для перевірки плагіату.

Після успішного завершення юридичного факультету ви отримаєте запрошення взяти участь у випускній церемонії в університеті Ессекса, Colchester Campus.

Кар'єрні перспективи

Якщо ви прагнете покращити свою професійну кар'єру, навчання в Інтернеті є одним з найбільш економічно ефективних, зручних та гнучких способів отримати ступінь. Ви можете покращити свою освіту та кар'єру за ступенем у вищому університеті Великобританії незалежно від географічного положення, роботи чи особистих зобов'язань.

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти на потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Кар'єрні напрямки

Вивчення закону підготує вас до кар'єри у багатьох галузях. Ролі в фінансах, людських ресурсах, освіті, місцевому та центральному уряді, добровільному секторі чи управлінні всім користуються юридичною основою.

Закон про LLB (Hons) в Інтернеті визнано кваліфікаційним дипломом (QLD) у Англії та Уельсі та є першим кроком, якщо ви розглядаєте професійну практику навчання.

Вимоги до вступу

Ми маємо гнучкі вимоги до в'їзду, які відображають як ваш академічний, так і робочий досвід. На нашу кваліфікаційну ступінь LLB (Hons) існує два вхідні маршрути:

1. Академічний маршрут в'їзду

Для того, щоб задовольнити вимоги щодо академічного в'їзду до LLB (Hons) Law degree, ви повинні мати такі кваліфікації як мінімум:

 • Три А-рівня або еквівалент; плюс
 • Якщо англійська мова не є вашою рідною, IELTS (Academic) 6.0 або еквівалент.
 • Якщо ви не володієте IELTS або еквівалентною кваліфікацією, ми вимагаємо, щоб студенти здавали безкоштовний тест на англійську мову.

Щоб продовжити навчання, вам потрібно буде скласти початкове призначене завдання протягом перших 21 днів курсу

2. Вхідний маршрут роботи

Щоб подати заявку на отримання юридичного ступеня LLB (Hons) за допомогою нашого маршруту роботи на робочому місці, ви повинні відповідати наступним критеріям:

 • GCSE Maths та англійська мова в класі C або вище або еквівалент;
 • 3 роки відповідного досвіду роботи; плюс
 • Якщо англійська мова не є вашою рідною, IELTS (Academic) 6.0 або еквівалент.

Щоб продовжити навчання, вам потрібно буде скласти початкове призначене завдання протягом перших 21 днів курсу.

21-денна гарантія повернення грошей

Ми хочемо надати Вам можливість пройти курс University of Essex Online на 21-денний пробний період. Ось чому ми представили нашу гарантію повернення грошей. Якщо ви починаєте курс і вирішуєте, що це не для вас протягом перших трьох тижнів, ви отримаєте повне відшкодування. Структура курсу Закон LLB (Hons) складається з наступних модулів та, після завершення, дорівнює 360 кредитам.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Детальніше

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Згорнути
Колчестер , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше