LLB (Hons) Law with Business

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Підвищіть свої кар'єрні перспективи за допомогою нашого унікального закону та ділової програми. Здобути ступінь кваліфікаційного права, а також розвивати навички управління, спілкування та фінансування. У цій комбінованій програмі ви отримаєте знання юридичних та ділових концепцій, а також покращуватимете навички, які можна передати на робочому місці.

Огляд

Підготуйте себе до роботи в різноманітних галузях з нашим LLB (Hons) Закон з бізнес-курсу. Ця програма ідеально підходить для студентів, які хочуть отримати ступінь кваліфікаційного права, а також розвивати більш широкий спектр ділових знань та навичок *.

Зміст курсу включає в себе широкий спектр юридичних модулів, включаючи кримінальне право, земельне право, договірне право та ряд модульних предметних і факультативних законів. Наші бізнес-модулі нададуть вам можливість розвивати ключові бізнес-навички з модулями, що охоплюють бізнес-стратегію, управління операціями та багато іншого.

Учні 5-го і 6-го ступеня також мають можливість розвивати свої знання у сфері бізнесу, що мають відношення до їх кар'єри та інтересів, за допомогою низки факультативних модулів, які проводять думку. До них відносяться поведінка споживачів, електронний бізнес та маркетинг, керівництво та управління командами та багато іншого.

Цей курс, розроблений та викладається суб'єктами експертів з обох дисциплін, дозволить вам розвинути знання про основні інститути та тенденції в діловому середовищі на додаток до глибокого розуміння соціальних, політичних, економічних, історичних та етичних аспектів права.

* Дата початку і деталі цього курсу все ще підлягають підтвердженню університетом. У випадку, якщо схвалення не буде надано за датою початку курсу, буде запропонована альтернативна дата або повне відшкодування. Якщо нам потрібно внести зміни в цю програму як частину процесу перевірки Університету Ессекса, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Вивчення та оцінка

Навчання в Інтернеті дає вам право вільно навчатися, коли і де це підходить вам - вдома, під час обідньої години або де-небудь ще у вас є доступ до Інтернету.

Всі наші онлайн-курси мають орієнтовну тривалість навчання, яка є довідником про те, як довго триватиме ваш курс. Фактична тривалість може бути довшою або коротшою, залежно від вашої швидкості навчання, вибору варіантів навчання та доступності модуля. Навчання можна завершити швидше, ніж індикативна тривалість курсу, подвоєння модулів у певний час; однак мінімальні тривалість навчання застосовуються.

Всі наші курси мають регулярні дати початку впродовж року. Наш навчальний рік складається з модулів, як правило, з одно- або двотижневою перервою між модулями та структурованою тритижневою перервою на різдвяний період. Студенти отримають графік курсу під час процесу подання заявки.

Методика викладання та стиль

Оскільки ми є 100% онлайн-університетом, ми використовуємо віртуальне навчальне середовище, а не традиційний кампус. Система відслідковує і керує процесом навчання в режимі реального часу та надає вам негайний доступ до ваших навчальних матеріалів.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет. Всі курси доставляються лише англійською мовою.

Ви підтримуєте весь навчальний курс видатним студентом та можете регулярно спілкуватися зі студентами та викладачем. Щоб забезпечити вам підтримку, необхідну від вашого викладача, ми обмежимо розмір класу на 20 студентів.

Оцінка

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. LLB (Hons) Law з бізнес-завданнями базується на реальному досвіді роботи та оцінюється репетиторами на постійній основі.

Ви завжди усвідомлюєте свій існуючий попередній рівень з самого початку програми, що дозволяє оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити сфери, які потребують вдосконалення.

Ми вважаємо, що ця прозорість дає вам потрібну вам інформацію, щоб максимально використати ваш курс. Ми досягаємо цього за допомогою:

 • чітко показуючи вашу оцінку у вашому класі, яку можна переглядати кожного разу, коли ви входите на платформу для навчання
 • Швидкий обмін роботою оцінюється, щоб гарантувати, що ваша оцінка завжди актуальна
 • оцінюючи вашу роботу протягом всього модуля, а не чекаючи іспитів на кінець року
 • забезпечуючи постійний зв'язок зі своїм студентським радником
 • простота та прозорість при розробці наших критеріїв оцінки

У нас також є політика забезпечення того, що робота, яку подають студенти, є автентичною. Окрім того факту, що всі роботи часто оцінюються, ми використовуємо добре налагоджену систему електронного моніторингу для перевірки плагіату.

Після успішного закінчення вашого LLB (Hons) закону з бізнес-ступенем, вас буде запрошено на випускний курс в Університеті Ессекса, Colchester Campus.

Кар'єрні перспективи

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти на потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Ця програма підготує студентів до широкого кола професійних кар'єрів високого рівня як в бізнесі, так і в галузях права. Студенти, які бажають продовжувати кар'єру в галузі права, зможуть досягти прогресу в цій галузі, щоб отримати професійне визнання від Адміністрації з питань регулювання адвокатів та Ради стандартів адвокатів.

Універсальні модулі бізнесу, що діють у цій програмі, також гарантують, що студенти мають бажані управлінські, комунікаційні та фінансові навички, необхідні для досягнення успіху у професійних, глобальних ділових середовищах.

Вимоги до вступу

1. Академічний маршрут в'їзду

Для того, щоб задовольнити вимоги щодо академічного в'їзду до Закону LLB (Hons) з бізнес-ступенем, ви повинні мати такі кваліфікації як мінімум:

 • Три А-рівня або еквівалент; плюс
 • Якщо англійська мова не є вашою рідною, IELTS (Academic) 6.0 або еквівалент.

Щоб продовжити навчання, вам потрібно скласти початкове завдання протягом перших 21 днів курсу

2. Вхідний маршрут роботи

Щоб подати заявку на LLB (Hons) Закон з Бізнес Ступінь через наш Work Experience Entry Route, ви повинні відповідати наступним критеріям:

 • GCSE Maths та англійська мова в класі C або вище, або еквівалент
 • Трирічний відповідний досвід роботи; плюс
 • Якщо англійська мова не є вашою рідною, IELTS (Academic) 6.0 або еквівалент
 • Якщо ви не володієте IELTS або еквівалентною кваліфікацією, ми вимагаємо, щоб студенти здавали безкоштовний тест на англійську мову.

Щоб продовжити навчання, вам потрібно буде скласти початкове призначене завдання протягом перших 21 днів курсу.

21-денна гарантія повернення грошей

Ми хочемо надати вам можливість пройти курс University of Essex Online на 21-денний пробний період. Ось чому ми представили нашу гарантію повернення грошей. Якщо ви починаєте курс і вирішуєте, що це не для вас протягом перших трьох тижнів, ви отримаєте повне відшкодування.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Детальніше

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Згорнути
Колчестер , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше