Приєднуйтесь до правосуддя

Кинь, щоб допомогти КПС притягнути злочинців до відповідальності? Бажаєте допомогти невинним людям очистити своє ім'я? Там, де ви бачите свою кар'єру у кримінальному законодавстві, ця кваліфікаційна ступінь права забезпечує фантастичну панель запуску. Завдяки твердому обгрунтуванню у всьому районі кримінального права, ви будете чудово позиціонуватись, щоб зайняти вашу кар'єру в будь-якому напрямку, який ви хочете, завдяки широкій фундаменті, яку цей ступінь дасть вам.

Чому право в ЛГБУ?

 • Щасливі студенти: №1, Великобританія широко для задоволення в цілому з курсу в право (Таблиця Ліги Гвардії, 2018) з енергійним студентське правознавство, яке організовує переговори, візити та конкурси.

 • Велике вчення - у Лондоні ми №1 для навчання, академічної підтримки, оцінки та зворотного зв'язку (National Student Survey 2016).

 • Експертні вчені - наші вчителі - це кваліфіковані адвокати та адвокати, передаючи свої думки, досвід у реальному світі та пристрасті до закону.

 • Видатні можливості - ми забезпечимо вас міні-iPad, повною підтримкою в Інтернеті та доступом до електронної бібліотеки особистих законів вартістю 6000 фунтів стерлінгів.

 • Досвід роботи - Ви могли б волонтати в Довідковому центрі окружного суду м. Ламбет, з місцевими юридичними фірмами або бути юридичним радником вільної пані Юридичної клініки в LSBU.

 • Альтернативний маршрут - ми є єдиним університетом в Лондоні, щоб запропонувати кваліфікацію як юридичний фахівець через модулі дипломованих інститутів правових керуючих (CILEx) на LLB. Заповніть необхідні варіанти, і ви зможете стати випускником CILEx.


Основна інформація курсу - замовлений за режимом

Режим

Модулі

Всі наші кваліфікаційні дисципліни мають перший рік, тому ви зможете отримати широке юридичне розуміння. У другому році ви почнете спеціалізуватися, починаючи з розвитку вашої працездатності. Третій рік привертає увагу до самостійного навчання, тому очікуйте великої кількості проектів.

Протягом усього курсу ви будете оцінюватися різними способами, кожен з яких спеціально вибраний як відповідний до навичок, які ви, як очікуєте, продемонструєте. До них відносяться курсові, усна презентація, тести з вибором варіантів, приклади, есе у класі та іспити.

Рік 1

Семестр 1

 • Юридичні навички, юридичне навчання, правова система (в тому числі фундація)
 • Основи публічного права
 • Введення в договір і делікт

Семестр 2

 • Вступ до публічного та законодавства ЄС
 • Договірне право
 • Дефектне право

Рік 2

Семестр 1

 • Працювати в законі (в тому числі засновувати)
 • Кримінальне право 1
 • Права ЄС

Семестр 2

 • Кримінальне право та закон кримінальних доказів
 • Майно, власний капітал і трасти 1

Плюс один із варіантів з наведеного нижче для семестру 2 (зверніть увагу, що, хоча більшість додаткових модулів працюють, ми не гарантуємо, що кожен модуль запускається щороку):

 • Порівняльне право - правові традиції світу
 • Гендер, правосуддя та право
 • Медичне право та етика

Рік 3

Семестр 1

 • Власність, власний капітал та довіра 2
 • Кримінальне судочинство в контексті

Семестр 2

 • Земельне право

Обидва семестри 1 або 2

 • Проект (це обов'язковий модуль, який студенти можуть вибрати для завершення в будь-якому семестрі 1 або 2)

Плюс два додаткові модулі (зверніть увагу, що студенти повинні заповнювати три модулі за семестр. Хоча більшість додаткових модулів працюють, ми не гарантуємо, що запускати кожен модуль щороку):


Семестр 1 варіантів

 • Аналіз доказів та доказів: наука про доказ

Семестр 2 варіанти

 • Громадянська судова справа
 • Громадянські права і держава
 • Кримінальний та міграційний законодавство ЄС

Працездатність

Маючи кваліфікаційний диплом з права, ви можете продовжувати застосовувати курс юридичної практики або професійного навчання адвокатів, щоб отримати кваліфікацію адвоката або адвоката. Ви також можете застосувати свою ступінь до іншої кар'єри, яка оцінює аналітичні та переконливі навички.

Ступінь юридичних наук пропонує різноманітний вибір кар'єри в одній із найбільш оплачуваних та соціально значущих секторів. Тип професійної кар'єри на пропозиціях може залежати від тієї юридичної фірми, яку ви хочете працювати, і, можливо, з області права, до якої ви спеціалізуєтеся. І варіанти не обмежуються також сектором юридичних послуг, а також завдяки різноманітності отриманих навичок передачі з курсу.


Партнерство заради працевлаштування DAC

DAC Beachcroft співпрацює з LSBU, щоб створити програму для працевлаштування, яка має на меті сприяти збільшенню різноманітності всередині фірми. Цей проект з'явився завдяки сильній приналежності Ніка Янга (регіонального партнера DAC Beachcroft) до ЛСБУ як випускника університету.

Ник Янг випускник тут, в LSBU, і створив цю програму працевлаштування, щоб допомогти збільшити різноманітність у своїй фірмі, DAC Beachcroft, де він регіональний партнер.

DAC Beachcroft підтримує розвиток студентів правознавства в LSBU з навичками працевлаштування шляхом підготовки та підготовки контракту на навчання, а також кроків, пов'язаних із забезпеченням контракту.


Робота в модулі закону

Робота в законі є обов'язковим модулем для студентів другого курсу LLB. Модуль забезпечує заняття з працевлаштування випускників, написання прикладів для юридичної роботи, розробку Curriculum Vitae та створення презентацій. Ви активно використовуватимете інтернет-матеріали, розроблені Університетською службою кар'єри, щоб заохотити вас подумати про свої знання, навички та атрибути при розгляді можливостей кар'єри. Особистісні та психометричні тести проводяться для подальшого роздумування і можливості подальшого розвитку в рамках Плану особистого розвитку (PDP). Модуль продовжує ознайомити вас із суперечливими та безперечними областями практики, надаючи можливість оцінити практичне застосування законодавства.

Ми приділяємо велику увагу працевлаштуванню: вам допомагає отримати досвід роботи, а також організовуються додаткові вечірні заняття для практиків, які нададуть вам розмови про життя на практиці. Ми регулярно організовуємо семінари безперервного професійного розвитку, на яких ви можете відвідувати та співпрацювати з практикуючими.


Журнал студентського редакційного права

Окрім цих програм, учні матимуть можливість стати учасниками та редакторами у щорічному журналі студентів-юристів, адвоката диявола.


Служба зайнятості

Ми - Університет року для працевлаштування аспірантів - The Times та Sunday Times Good University Guide 2018.

На ЛСБУ ми хочемо налаштувати вас на успішну кар'єру. Під час навчання - і через два роки після закінчення навчання - ви матимете доступ до нашої служби зайнятості, яка включає:

 • Інтернет-дошка, де ви можете побачити широке коло місць розташування: неповний робочий день, денна або добровільна. Ви також можете впасти, щоб побачити наших консультантів Job Shop, які завжди можуть допомогти вам зробити наступний крок у вашому пошуку.
 • Наша кар'єра в тренажерному залі пропонує групові семінари з резюме, методи інтерв'ю та досвід роботи, а також регулярні презентації від роботодавців у різних галузях.

Наша студентська команда також може допомогти вам розпочати власний бізнес та розвивати цінні навички підприємництва.


Викладання та навчання


Безкоштовний iPad та основні електронні книги

Ми надаємо вам безкоштовний iPad, в тому числі основні електронні книги, а також ви отримаєте кілька копій книг. Ви також отримаєте доступ до VLE (Віртуальне навчальне середовище), щоб отримати вигоду від щотижневої онлайн-навчальної підтримки. Це включає в себе вікторини з миттєвими відгуками та аудіопрезентаціями, які підсумовують лекції. Це на додаток до особистого навчання на лекціях та семінарах.


Особистий репетиторство

Як студент бакалавра права та соціальних наук, вам буде призначений іменований викладач під час першого семестру в LSBU. Роль вашого вихователя - бути вашим основним контактом для підтримки академічного та професійного розвитку.

Ваш вихователь буде підтримувати вас, щоб максимально використати свій час на ЛСБУ, надаючи поради та вказівки на інші джерела підтримки в університеті. Вони повинні бути першою людиною в університеті, про яку ви говорите, якщо у вас виникли труднощі, які впливають на вашу роботу. Це можуть бути академічні, фінансові, пов'язані з охороною здоров'я чи інші проблеми.

Ви будете мати зустрічі з вашим особистим репетитором щонайменше один раз протягом семестру протягом 30 хвилин протягом вашого курсу. Ви можете зв'язатися зі своїм викладачем для отримання додаткової підтримки електронною поштою або особисто протягом робочого дня.

Вимоги до вступу

 • Рівень ABB або
 • BTEC Національний Диплом DDM або
 • Доступ до Диплом з 33D 3M 9P або
 • Еквівалент кваліфікації 3 рівня, що становить 128 точок УККА.
 • Кандидати повинні мати 5 GCSEs AC, включаючи математику та англійську, або еквівалентну (реформовані GCSEs 4 класу або вище).
 • Ми вітаємо кваліфікацію з усього світу. Англійська мовна кваліфікація для іноземних студентів: оцінка IELTS по 6,0 або Кембриджська кваліфікація або підвищення класу C.

Досвід роботи в юридичній фірмі до зарахування не потрібен. Однак, якщо ви можете захистити будь-який, це забезпечить гарну точку входу і розпочнеться саморозвиток, пов'язаний із Законом.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 7 інших курсів в London South Bank University »

Останнє оновлення Лютий 26, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 23, 2019
Duration
3 Років
Денне навчання
Price
9,250 GBP
Рік 1 Повна оплата Великобританії / ЄС: 9250 фунтів стерлінгів; Міжнародний збір: 13125 фунтів стерлінгів.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 23, 2019
End Date
Червень 5, 2022
Кінець терміну надання заяв

Вер 23, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Червень 5, 2022