LLB (Hons) в законі

Загальні відомості

Опис програми

Найкраща підготовка до юридичної професії - це думати як юрист з першого дня. Наш підхід на основі практики означає, що ви навчитесь розуміти закон у контексті повсякденного життя та юридичної практики та застосовуватимете своє навчання різними способами.

Цей юридичний ступінь був розроблений досвідченими науковцями та практиками за участі нашого всесвітньо відомого Центру тигелів з прав людини та соціальної справедливості. Він розроблений спеціально для того, щоб зосередитись на вашому кар’єрному розвитку.

Протягом усього ступеня ви будете працювати з практиками з юридичного сектору. Ви набудете практичного досвіду введення закону в дію через нашу промо-діяльність з консультаційним бюро громадян та матимете можливість працювати на робочих місцях.

З самого початку вам буде запропоновано займатися юридичними питаннями та розмірковувати над тим, що ви дізнаєтесь як невід’ємну частину свого досвіду. Велика частка вашого часу буде витрачена на роботу віч-на-віч із викладачами та розвиток вашого розуміння юридичних питань, особливо основних навичок та компетенцій, які очікують юристи. Згідно з даними Національного опитування студентів 2019 року, юридична школа Roehampton займає перше місце в секторі за академічною підтримкою.

Ви розвинете розуміння різних сфер законотворчості та юридичної практики, відвідавши історичні суди центрального Лондона. Цього року студенти спостерігали за справами у Верховному суді, відвідували інші суди та трибунали в рамках модуля «Закон про практику», а також відвідують палати парламенту.

Наразі доступні модулі включають правові системи, етику та навички, що охоплюють структуру та функції англійської правової системи; Публічне право та права людини, яке вивчає громадянські свободи та права людини; і наш модуль «Закон про практику» в перший рік, присвячений юридичному спілкуванню, а в другому році - поінформованості бізнесу та комерції.

Наш спеціалізований радник з питань юридичної кар'єри встановив зв'язки з рекрутерами та може дати вам ідеї та поради, які допоможуть вам отримати хорошу роботу з випускниками. Разом ви намітите свої схильності та створите план кар’єри. Ми також пропонуємо персоналізовані сесії з написання резюме та заявок, презентацій, макетних інтерв'ю та тренінгів з комерційної обізнаності, а також надаємо вам можливість розвивати свої навички роботи в мережі.

Вміст

Рік перший

 • Отримати розуміння ключових функцій англійської правової системи, вивчити моральний вимір практики права, зрозуміти кримінальне право та права людини та навчитися викладати аргументовані та логічні аргументи.
 • Вивчення закону на практиці 1: Юридична комунікація - інтерактивний модуль, розроблений для формування ваших навичок та впевненості у правовому спілкуванні та допомагає зрозуміти, як застосовувати закон на практиці та в широкому суспільстві.

Рік два

 • Закон на практиці 2: Комерційна обізнаність познайомить вас із комерційним світом та роллю юристів у ньому, включаючи поняття права як бізнесу (як юридичні фірми заробляють гроші) та ролі фінансових ринків.
 • Надайте свої юридичні навички, вивчаючи різні типи договірного права та розвивайте розуміння закону про делікт та вашу здатність застосовувати закон для вирішення юридичних проблем.
 • Дізнайтеся про закон господарських підприємств та вивчіть юридичні теорії, правила та комерційні драйвери, які впливають на практику права щодо обмежених компаній, партнерств та інших бізнес-моделей.
 • Інші модулі включають право ЄС та право власності.

Рік трьох

 • Виберіть один із варіантів, включаючи законодавство про зайнятість, корпоративні фінанси та придбання, сімейне право, міжнародні права людини та медичне та податкове право.
 • Набути практичного досвіду юридичної практики на місцях проживання або у консультаційному бюро громадян.

Кар'єра переходить у юридичну професію

Щоб стати адвокатом:

Орган регулювання адвокатської діяльності (SRA) змінює процес отримання адвоката.

Кваліфікаційний іспит для адвокатів (SQE) - це централізоване оцінювання для всіх, хто хоче отримати кваліфікацію адвоката в Англії та Уельсі. Її, швидше за все, запровадять у 2020 році.

Це означає, що з 2020 року ваш кваліфікаційний шлях до отримання адвоката повинен містити:

 • Проходження стадій 1 і 2 SQE. Перший зосереджується на правових знаннях, а другий - на практичних юридичних навичках.
 • Маючи ступінь (з будь-якого предмету) або еквівалентну кваліфікацію.
 • Маючи значний стаж роботи.
 • Подання вимог щодо характеру та придатності.

Щоб стати адвокатом:

Адвокатські права регулюються Радою з питань адвокатури. Вам не потрібно буде заповнювати SQE, щоб стати адвокатом (оскільки SQE застосовується лише до майбутніх адвокатів), хоча в кваліфікаційному маршруті є деякі зміни.

На даний момент кваліфікаційний шлях до адвокатури включає:

 • Вимога про отримання кваліфікаційного ступеня юридичного рівня 2: 2 або вище (або диплом з випускника юридичних наук).
 • Необхідність пройти комп'ютерний тест на вміння барів.
 • Завершення курсу професійної підготовки адвокатів.
 • Вступ до Інтернету та закінчення навчання.

Варіанти кар'єри

Цей курс добре підготує вас для цілого ряду юридичних кар'єр, включаючи роботу практикуючого адвоката, адвоката чи адвоката, працюючи в академічному праві або працюючи в будь-якій кар’єрі, яка вимагає навичок критичного міркування.

Наша професійна команда готова підтримати вас від початку навчання до закінчення навчання. Вони допоможуть вам скласти своє резюме, підготуватися до співбесіди та зустрітися та навчитися у успішних випускників, які працюють на вершині своєї кар’єри. Ви також матимете можливість співпрацювати з нашими партнерами в Лондоні та за його межами, а також відвідувати ярмарок робочих місць в Роемгптоні, де ви можете дізнатися про можливості випускників та зустріти роботодавців.

Вимоги до вступу

Конкретні вимоги до входу:

 • Бажаний рівень у галузі гуманітарних, соціальних наук та бізнесу. Вимога GCSE: англійська та математика, клас С
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Детальніше

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Згорнути