LLB (Hons) в законі

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Огляд курсу

Зробіть перші кроки до цілого ряду захоплюючих та корисних кар'єрних занять з нашим ступенем Єдиного відзнаки Закону про бакалаврські права.

Ви отримаєте всебічне обгрунтування в семи областях, які охоплені кваліфікаційним ступенем права; Договірне право, кримінальне право, земельне право, акціонерний капітал та трести, право ЄС, право торту та публічне право.

По мірі прогресу навчання ви можете вибрати широкий спектр спеціалізованих предметних областей права, що стосуються медицини, прав людини, сім'ї, навколишнього середовища, торгівлі, зайнятості та засобів масової інформації.

Протягом навчання ви розвинете відмінні дослідницькі та аналітичні навички та навчитесь ефективно представляти свої ідеї як усно, так і письмово.

Чому закон у Свонсі?

Базуючись на юридичній школі Хілларі Родхем Клінтон, ви отримаєте користь від того, щоб бути частиною жвавого та різноманітного середовища дослідження та викладання.

Ми маємо відмінну репутацію, з Law of Swansea займають рейтинг:

  • Вища юридична школа в Уельсі (Times
  • У топ-25 Великобританії (Times
  • Топ-250 у світі (QS World Rankings)

Ви приєднаєтесь до університету, який входить до топ-10 Великобританії для загальної задоволеності студентів (NSS 2019) та Великобританії-10-кращих для випускників (DLHE 2018).

Ваш юридичний досвід

Наша ступінчаста структура з набором додаткових модулів у вашому другому та третьому курсах дає вам безліч областей для адаптації навчання до ваших конкретних інтересів, кар’єрних цілей чи амбіцій.

У вас є можливість провести рік за кордоном між другим та останнім роком, розширивши свої навички та досвід роботи з одним із наших партнерів.

Ми можемо підтримати вас, організувавши можливості влаштування на роботу в широкому діапазоні, як у Великобританії, так і за кордоном.

Закон про працевлаштування

Законодавчий ступінь права (LLB) відкриває двері перед багатьма можливостями в рамках системи правового та кримінального правосуддя, включаючи ролі з поліцією, підтримкою жертв та службами в'язниці та пробації.

Досвід та навички, які ви здобудете на цьому курсі, також підготують вас до: кар'єри в галузі права, досліджень чи розробки політики, а також до подальшого навчання, щоб стати адвокатом чи адвокатом.

Кар'єра та працездатність

Кар'єра та працевлаштування Академія зайнятості Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашого кар'єрного шляху, допомагаючи вам будувати яскраве майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

  • Майстерні з працевлаштування, бесіди роботодавців, влаштовані заходи та ярмарки кар’єри
  • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно кваліфікованих консультантів з кар'єри.
  • Допомога у пошуку роботи, стажуванні, робочих місцях та можливостях волонтерства.
  • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола тем управління кар'єрою.
  • Поради та рекомендації щодо аспірантури та фінансування.
  • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

Працевлаштування в юридичній школі

Юридична школа застосовує активний підхід для підвищення працевлаштування випускників із спеціалістом з працевлаштування та працевлаштування. Школа пропонує різноманітні місцеві, національні та міжнародні робочі місця, професійні курси та поради та підтримку, які допоможуть вам розвинути навички досягнення своїх амбіцій.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути