LLB (Hons) в законі

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Зробіть перші кроки до цілого ряду захоплюючих та корисних кар'єрних занять з нашим ступенем Єдиного відзнаки Закону про бакалаврські права.

Ви отримаєте всебічне обгрунтування в семи областях, які охоплені кваліфікаційним ступенем права; Договірне право, кримінальне право, земельне право, акціонерний капітал та трести, право ЄС, право торту та публічне право.

По мірі прогресу навчання ви можете вибрати широкий спектр спеціалізованих предметних областей права, що стосуються медицини, прав людини, сім'ї, навколишнього середовища, торгівлі, зайнятості та засобів масової інформації.

Протягом навчання ви розвинете відмінні дослідницькі та аналітичні навички та навчитесь ефективно представляти свої ідеї як усно, так і письмово.

Чому закон у Свонсі?

Swansea University має усталену і зростаючу репутацію в галузі викладання та досліджень у галузі права. Юридична школа визнана джерелом досвіду та впливає на політику та практику в різних сферах практики. Школа повністю прихильна до постійного вдосконалення викладання та навчання, а також до того, щоб поставити учнів у центр своєї діяльності.

Базуючись на юридичній школі Хілларі Родхем Клінтон, ви отримаєте користь від того, щоб стати частиною жвавого та різноманітного дослідницького та викладацького середовища з учнями, що лежать в основі.

Закон потрапив у топ-300 у світі (QS World Rankings 2020)

Ви приєднаєтесь до університету, який входить до топ-10 Великобританії за загальним задоволенням студентів (NSS 2019) та Великобританії-топ-5 за перспективою кар’єри (Guardian 2020).

Ваш юридичний досвід

Ми пропонуємо інклюзивне навчальне середовище та громаду, орієнтовану на студентів. Модулі поставляються та оцінюються різними способами, і вам буде запропоновано брати на себе відповідальність за власне навчання, працювати як самостійно, так і з іншими, діяти професійно та освоювати нові навички. Окрім викладацької та навчальної діяльності, ми пропонуємо вам широкий спектр можливостей долучитися: від місць розташування на основі досліджень, до роботи з клієнтами, до розвитку адвокатської та інших навичок. Наша процвітаюча юридична клініка пропонує студентам можливість долучитися до надання консультацій клієнтам, і у нас є програми позакласного навчання, обговорення та співбесіди.

Наша структура ступеня бакалавра, з її набором додаткових модулів для останнього курсу, дає вам широкий простір для того, щоб підготувати навчання до ваших конкретних інтересів, кар’єрних цілей чи амбіцій.

У вас є можливість провести рік за кордоном між другим та останнім роком, розширивши свої навички та досвід роботи з одним із наших партнерів.

Ми пропонуємо широкий спектр можливостей для працевлаштування в широкому діапазоні, як у Великобританії, так і за кордоном.

Закон про працевлаштування

Вивчення кваліфікаційного юридичного ступеня може призвести до кар’єри. Ми прагнемо озброїти студентів декількома навичками, щоб підвищити їхні перспективи. Наші випускники продовжують широкий спектр кар'єри, серед яких:

  • адвокат, дипломований бухгалтер, державний службовець, викладач, юридичний керівник, посадова особа місцевого самоврядування, правозаконник, поліцейський, тюремний офіцер, дослідник, адвокат, біржовий брокер або офіцер з торгових стандартів.

Кар'єра та працездатність

Кар'єра та працевлаштування Академія зайнятості Swansea (SEA) буде підтримувати вас на кожному етапі вашого кар'єрного шляху, допомагаючи вам будувати яскраве майбутнє.

Наші служби підтримки кар'єри включають:

  • Майстерні з працевлаштування, бесіди роботодавців, влаштовані заходи та ярмарки кар’єри
  • Індивідуальні поради та рекомендації від професійно кваліфікованих консультантів з кар'єри.
  • Допомога у пошуку роботи, стажуванні, робочих місцях та можливостях волонтерства.
  • Доступ до інформаційних ресурсів з широкого кола тем управління кар'єрою.
  • Поради та рекомендації щодо аспірантури та фінансування.
  • Фінансування для підтримки студентських можливостей стажування та студентського суспільства / клубних заходів.

Ми також надаємо допомогу та консультації для випускників Swansea University до двох років після закінчення навчання.

Працевлаштування в юридичній школі

Юридична школа застосовує активний підхід для підвищення працевлаштування випускників із спеціалістом з працевлаштування та працевлаштування. Школа пропонує різноманітні місцеві, національні та міжнародні робочі місця, професійні курси та поради та підтримку, які допоможуть вам розвинути навички досягнення своїх амбіцій.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Детальніше

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Згорнути