LLB (Hons) Закон прискорений

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

LLB (Hons) Закон прискорився

Цей курс розрахований на найбільш орієнтований ступінь професійного права. Для студентів, які бажають вивчити практично сфокусований інтенсивний курс за два роки та бажають продовжити кар'єру в юридичному секторі. Це швидший, більш інтенсивний маршрут, який викладають ті самі репетитори та використовують ті самі високоякісні методи навчання, що і наш трирічний юридичний ступінь. У 2019 році юридичному університету було присвоєно срібну оцінку в Рамці викладацької майстерності та результатів студентів (TEF). Ми виявили, що ми пропонуємо високу якість викладання, навчання та результатів для наших студентів і постійно перевищують жорсткі національні вимоги до якості вищої освіти Великобританії.

JD Canadian Pathway (лише в кампусі Лондона Блумсбері): якщо ви зацікавлені в практиці права в Канаді або випускник канадського університету, на цьому курсі є канадський Pathway пропонує модулі з канадського права, які допоможуть вам підготуватися до канадського NCA (Національний комітет з питань Аккредитація) іспити. * Юридичні модулі - "Основи канадського права" та "Канадське конституційне право" та доступні лише у лондонському кампусі Блумсбері. "Основи канадського права" дадуть вам ґрунтовні знання про історію, принципи та основні джерела канадської правової системи, тоді як модуль "Конституційне законодавство Канади" стосується історії конституційного права Канади та основних конституційних принципів. Для того, щоб пройти JD Canadian Pathway , ви повинні подати заявку на курс в університетському містечку Bloomsbury, а потім вибрати додаткові канадські модулі під час навчання. * Важливе повідомлення: Вам рекомендується проводити власні запити з будь-якими професійними органами, до яких ви можете звернутися, щоб визначити, чи будете ви відповідати всім їх вимогам, включаючи академічні вимоги, характер та придатність. Університет не може нести відповідальність за будь-які рішення, прийняті згодом професійним органом щодо цих вимог.

Вимоги до курсу

  • ABB на рівні A та C / 4 або вище в англійській мові GCSE або еквівалентній кваліфікації. Студенти, які не будуть мати молодше 18 років, але не молодші 17 років на початку курсу, допускаються.
  • Міжнародні вимоги: Рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 7 або вище, з кожним компонентом мінімум 6,5.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Згорнути
Гілдфорд , Лондон , Лондон , Честер , Манчестер , Брістоль , Бірмінгем , Лідс , Móstoles , Ноттінгем + 9 Більше Менше