LLB (Hons) Закон з урядом та політикою з Роком Фонду

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

LLB (Hons) Закон з урядом та політикою з Роком Фонду

Наш LLB (Hons) Закон з урядом та політикою з Роком Фонду є ступенем кваліфікаційного права, що вивчається протягом чотирьох років. Перший рік - рік заснування, який зосереджується на розвитку розуміння правового сектора та основних навичок, необхідних для виконання закону LLB (Hons) з державним та політичним ступенем. Наступні три роки пройдуть за нашим повним законом про LLB з курсом уряду та політики.

Вимоги до курсу

  • Кандидати, які мають 48 очок UCAS з максимум 3 A рівнів або еквівалентних кваліфікацій, а також GCSE англійської мови на класі C / 4, отримає пропозицію після успішного співбесіди з академічним як частина процесу прийому, який відбудеться або обличчям в обличчя або через телефон / скайп.
  • Також доступний нестандартний маршрут застосування. Будь-який заявник, який не має офіційної кваліфікації або не має обмеженої кваліфікації, буде запрошений в центрі, щоб виконати внутрішній тест на базі знань і грамотності (для тих, хто не має англійської мови GCSE на рівні C / 4), а також офіційне інтерв'ю особисто. Вони також повинні мати 2 роки відповідного досвіду роботи, про що свідчить повний резюме та одна довідка.
  • Студенти, які не будуть мати молодше 18 років, але не молодші 17 років на початку курсу, допускаються.
  • Вимоги до міжнародного в'їзду: рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.0 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Згорнути
Гілдфорд , Лондон , Лондон , Честер , Манчестер , Брістоль , Бірмінгем , Лідс , Móstoles , Ноттінгем + 9 Більше Менше