LLB (Hons) Закон з кримінологією

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Покращте свої знання та можливості працевлаштування, досягнувши кваліфікаційного рівня права, а також розвиваючи знання про кримінальну поведінку та його походження. У цій комбінованій програмі ви отримаєте міцне обґрунтування як юридичних, так і кримінологічних принципів, включаючи предметні здібності, інтелектуальні навички, практичні професійні навички та загальні навички, що підлягають передачі.

Огляд

Ця захоплююча та широко визнана ступінь бакалавра права з можливістю вивчення кримінології надається майбутнім студентам, які бажають отримати ступінь кваліфікаційного права (QLD), а також розвиває знання про злочинну поведінку та її походження *.

Курс охоплює широкий спектр суперечливих і задуманих правових тем, включаючи договірне право, закон про правопорушення, земельне право, фонд і трасту, а також ряд основних та факультативних модулів закону. Додавання модулів у кримінологію робить цю програму справді унікальною, що дає можливість розвивати навички та знання в галузі соціальної науки. Такі теми, як злочинність і суспільство, правосуддя і покарання та кримінальне розслідування, запровадять соціологічні, правові та економічні теорії, які будуть доповнювати юридичні знання, які ви отримуєте.

Вивчення як закону, так і кримінології дозволить об'єднати розуміння цих двох складних дисциплін, розширюючи свої знання, а також коло навичок передачі, які ви будете розвивати.

Цей курс, розроблений та навчений спеціалістам з предметів в обох дисциплінах, дає прекрасну можливість покращити свій кар'єрний розвиток та покращити вашу працездатність. Ви будете готові до працевлаштування у різноманітних галузях, оскільки ви отримаєте міцне обґрунтування як на законних, так і кримінологічних принципах, одночасно охоплюючи всі предметні здібності, інтелектуальні навички, практичні професійні навички та загальні навички, які можна перенести, викладені темою QAA орієнтири.

* Дата початку і деталі цього курсу все ще підлягають підтвердженню університетом. У випадку, якщо схвалення не буде надано за датою початку курсу, буде запропонована альтернативна дата або повне відшкодування. Якщо нам потрібно внести зміни в цю програму як частину процесу перевірки Університету Ессекса, ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Вивчення та оцінка

Навчання в Інтернеті дає вам право вільно навчатися, коли і де це підходить вам - вдома, під час обідньої години або де-небудь ще у вас є доступ до Інтернету.

Всі наші онлайн-курси мають орієнтовну тривалість навчання, яка є довідником про те, як довго триватиме ваш курс. Фактична тривалість може бути довшою або коротшою, залежно від вашої швидкості навчання, вибору варіантів навчання та доступності модуля. Навчання можна завершити швидше, ніж індикативна тривалість курсу, подвоєння модулів у певний час; однак мінімальні тривалість навчання застосовуються.

Всі наші курси мають регулярні дати початку впродовж року. Наш навчальний рік складається з модулів, як правило, з одно- або двотижневою перервою між модулями та структурованою тритижневою перервою на різдвяний період. Студенти отримають графік курсу під час процесу подання заявки.

Методика викладання та стиль

Оскільки ми є 100% онлайн-університетом, ми використовуємо віртуальне навчальне середовище, а не традиційний кампус. Система відслідковує і керує процесом навчання в режимі реального часу та надає вам негайний доступ до ваших навчальних матеріалів.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет. Всі курси доставляються лише англійською мовою.

Ви підтримуєте весь навчальний курс видатним студентом та можете регулярно спілкуватися зі студентами та викладачем. Щоб забезпечити вам підтримку, необхідну від вашого викладача, ми обмежимо розмір класу на 20 студентів.

Оцінка

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. LLB (Hons) Закон з кримінологічними завданнями базується на реальному досвіді роботи та оцінюється репетиторами на постійній основі.

Ви завжди усвідомлюєте свій існуючий попередній рівень з самого початку програми, що дозволяє оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити сфери, які потребують вдосконалення.

Ми вважаємо, що ця прозорість дає вам потрібну вам інформацію, щоб максимально використати ваш курс. Ми досягаємо цього за допомогою:

 • чітко показуючи вашу оцінку у вашому класі, яку можна переглядати кожного разу, коли ви входите на платформу для навчання
 • Швидкий обмін роботою оцінюється, щоб гарантувати, що ваша оцінка завжди актуальна
 • оцінюючи вашу роботу протягом всього модуля, а не чекаючи іспитів на кінець року
 • забезпечуючи постійний зв'язок зі своїм студентським радником
 • простота та прозорість при розробці наших критеріїв оцінки

У нас також є політика забезпечення того, що робота, яку подають студенти, є автентичною. Окрім того факту, що всі роботи часто оцінюються, ми використовуємо добре налагоджену систему електронного моніторингу для перевірки плагіату.

Після успішного завершення курсу LLB (Hons) з кримінологічним ступенем, вас буде запрошено на випускну церемонію в університеті Ессекса, Colchester Campus.

Кар'єрні перспективи

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти на потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Особи, які працюють у широкому колі професій, такі як кадри, державна служба, бухгалтерський облік, кримінальне правосуддя, юридичні послуги, поліція, позбавлення волі та служба в'язниці, зможуть використовувати навички та знання, отримані шляхом вивчення цієї програми, для передачі власних робоча практика.

Цей ступінь містить сім фундаментів правових знань, необхідних органу регулювання юрисконсультів (SRA) для практики права, включаючи "Контрактне право", "Кримінальне право", "Земельне право", "Власти і довіра", "Публічне право", " Закон ЄС "та" Закон про контракт та правопорушення ".

Вимоги до вступу

1. Академічний маршрут в'їзду

Для того, щоб задовольнити вимоги щодо академічного в'їзду до Закону про LLB (Hons) з кримінологією, ви повинні мати такі кваліфікації як мінімум:

 • Три А-рівня або еквівалент; плюс
 • Якщо англійська мова не є вашою рідною, IELTS (Academic) 6.0 або еквівалент.
 • Щоб продовжити навчання, вам потрібно скласти початкове завдання протягом перших 21 днів курсу

2. Вхідний маршрут роботи

Щоб подати заявку на закон про LLB (Hons) з кримінологічним ступенем за допомогою нашого маршруту роботи на робочому місці, ви повинні відповідати наступним критеріям:

 • GCSE Maths та англійська мова в класі C або вище, або еквівалент
 • Трирічний відповідний досвід роботи; плюс
 • Якщо англійська мова не є вашою рідною, IELTS (Academic) 6.0 або еквівалент
 • Якщо ви не володієте IELTS або еквівалентною кваліфікацією, ми вимагаємо, щоб студенти здавали безкоштовний тест на англійську мову.
 • Щоб продовжити навчання, вам потрібно буде скласти початкове призначене завдання протягом перших 21 днів курсу.

21-денна гарантія повернення грошей

Ми хочемо надати вам можливість пройти курс University of Essex Online на 21-денний пробний період. Ось чому ми представили нашу гарантію повернення грошей. Якщо ви починаєте курс і вирішуєте, що це не для вас протягом перших трьох тижнів, ви отримаєте повне відшкодування.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Детальніше

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Згорнути
Колчестер , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше