LLB (Hons) Закон з кримінологією з Роком Фонду

Загальні відомості

Доступних місць: 7

Опис програми

LLB (Hons) Закон з кримінологією з Роком Фонду

Наш юридичний ступінь бакалавра (з відзнакою) з кримінології з роком фундації - чотирирічний кваліфікаційний ступінь права. Курс зосереджується на ключових юридичних темах та різноманітних різних аспектах кримінології, включаючи злочинність, кримінальне правосуддя та злочинну поведінку. Юридичні модулі в основному надаються кваліфікованими юристами з високим рівнем навчання. Курс має практичну спрямованість, із застосуванням закону та кримінології у реальному світі. Працездатність інтегрована в курс, щоб дати вам академічні знання та ключові навички передачі, які користуються попитом у сучасних роботодавців. Цей курс ідеально підходить для студентів, які хочуть продовжити кар'єру в юридичному секторі або, точніше, в системі кримінального правосуддя. Перший рік - це рік Фонду, який фокусується на розвитку розуміння правового сектору та основних навичок, необхідних для проходження курсу повного ступеня. У 2019 році юридичному університету було присвоєно срібну оцінку в Рамці викладацької майстерності та результатів студентів (TEF). Ми виявили, що ми пропонуємо високу якість викладання, навчання та результатів для наших студентів і постійно перевищують жорсткі національні вимоги до якості вищої освіти Великобританії.

Вимоги до курсу

  • Кандидати, які володіють 48 балів UCAS з максимум 3 A рівнів або еквівалентних кваліфікацій, а також GCSE англійської мови на класі C / 4, отримає пропозицію після успішного співбесіди з академічним як частина процесу прийому, який відбудеться або обличчям в обличчя або через телефон / скайп.
  • Також доступний нестандартний маршрут застосування. Будь-який заявник, який не має офіційних кваліфікаційних вимог або не має обмеженої кваліфікації, буде запрошений в центрі, щоб виконати власний тест на базі даних та грамотність (для тих, хто не володіє англійською мовою GCSE на рівні C / 4), а також офіційне інтерв'ю особисто. Вони також повинні мати 2 роки відповідного досвіду роботи, про що свідчить повний резюме та одна довідка.
  • Студенти, які не будуть мати молодше 18 років, але не молодші 17 років на початку курсу, допускаються.
  • Вимоги до міжнародного в'їзду: рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.0 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Згорнути
Гілдфорд , Лондон , Лондон , Честер , Манчестер , Брістоль , Бірмінгем , Лідс , Móstoles , Ноттінгем + 9 Більше Менше