LLB (Hons) Закон з кримінальним правосуддям з роком Фонду *

Наш LLB (Hons) з кримінального правосуддя з Foundation Year * є кваліфікаційним ступенем права, що вивчається протягом 4 років. Він призначений для студентів, які бажають продовжувати свою кар'єру в правових або більш широких комерційних секторах, або в більш широкій системі кримінального правосуддя та суміжних професій. На додаток до вивчення основних правових тим, ви також будете вивчати Кримінальні варіанти Justice яких розглядаються установи та інститути права, дивлячись на свої ролі, відповідальності і розсуд, а також питання відповідальності в зв'язку з поточними подіями в галузі кримінального правосуддя. Перший рік - це рік заснування, який зосереджується на розвитку розуміння правового сектора та основних навичок, необхідних для виконання ступеня права LLB (Hons). Наступні три роки пройдуть за нашим повним курсом, LLB (Hons) Закон з кримінальним правосуддям.

* Підлягає схваленню.

Вимоги до курсу

  • Кандидати, які мають 48 очок UCAS з максимум 3 A рівнів або еквівалентних кваліфікацій, а також GCSE англійської мови на класі C / 4, отримає пропозицію після успішного співбесіди з академічним як частина процесу прийому, який відбудеться або обличчям в обличчя або через телефон / скайп.
  • Також доступний нестандартний маршрут застосування. Будь-який заявник, який не має офіційної кваліфікації або не має обмеженої кваліфікації, буде запрошений в центрі, щоб виконати внутрішній тест на базі знань і грамотності (для тих, хто не має англійської мови GCSE на рівні C / 4), а також офіційне інтерв'ю особисто. Вони також повинні мати 2 роки відповідного досвіду роботи, про що свідчить повний резюме та одна довідка.
  • Студенти до 18 років, але не молодші 17 років, можуть подати заявку лише на наші Бірмінгемські, Лондонські Блумсбері та Манчестерські кампуси.
  • Вимоги до міжнародного в'їзду: рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.0 або вище, принаймні 5,5 в кожному компоненті.
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 16 інших курсів в The University of Law Undergraduate Programmes »

Останнє оновлення January 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
13,500 GBP
Комісії за 2019 рік: Великобританія / ЄС: 9 250 фунтів стерлінгів на рік. Міжнародний: 13 500 фунтів стерлінгів на рік. Плата зараховується на майбутні навчальні роки, тобто студент щорічно сплачуватиме однакову ціну.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date