Данді - справді унікальна юридична школа . Ми пропонуємо сучасний, перспективний підхід до навчання та жорстку підготовку до професійного світу, будь то в правовій сфері або в іншому місці.

Ми пропонуємо два абсолютно кваліфікаційні ступені права для юридичної професії або в Шотландії, або в Англії та Уельсі та Північної Ірландії. Данді є єдиною юридичною школою у Великобританії, яка пропонує цей вибір.

Для студентів зі шотландського потоку LLB в Данді існує також унікальний та інтелектуально вимогливий варіант для досягнення подвійної кваліфікації. Після закінчення цього ступеня студенти мають вибір юрисдикцій, де вони можуть навчатися за їхньою післядипломної професійною кваліфікацією, надаючи нашим випускникам значну конкурентну перевагу на ринку.

Данді Музей Суспільства

Спілкування - це правові дискусії, і Данді Mooting Society є одним з найуспішніших у Великобританії. Товариство проводить тренінги та внутрішні змагання для студентів та команд з Данді, які змагаються на більшості великих змагань з зіткнень у Великобританії та на міжнародному рівні.

Юридична клініка

Юридична школа також працює в юридичній клініці, яка надає студентам практичний досвід роботи з клієнтами та реальних проблем життя, а також зміцнення зв'язків з професією. Юридична клініка також пропонує модулі кредитування.

Бібліотечні центри

Університетська бібліотека має велику колекцію матеріалів для всіх юрисдикцій у Великій Британії, включаючи матеріал ЄК, а також значні запаси закордонних матеріалів. Бібліотека також повністю адаптована для бездротового зв'язку, надає IT-пакет і пропонує широкий спектр електронних ресурсів, включаючи доступ до багатьох важливих юридичних баз даних.

Спільні ступені та інші нагороди

 • LLB (Hons) Law (Eng / NI) з французькою мовою
 • LLB (Hons) Law (Eng / NI) з німецькою мовою
 • LLB (Hons) Law (Eng / NI) з іспанською мовою

Вимоги щодо вступу

Нижче наведені мінімальні, найсучасніші вимоги до вступу.

Не існує жодного додаткового вступу до юридичного ступеня на основі Додаткових вищих спеціалістів, рівнів або HND.

Вибір приміток

 • Кандидати, які пропонують SQA Highers, взяли участь у двох засіданнях іспитів, а заявники, які пропонують Advanced Advanceders для доповнення класів, отриманих під час першого засідання іспитів, мають трохи вищу оцінку.
 • Заявки від студентів з нестандартним освітою та кваліфікацією вітаються і будуть розглядатися за їх перевагами. Ці заявники повинні мати змогу показувати свідчення останніх досягнень у галузі освіти. Певна професійна кваліфікація або два або три недавні Високосвіти (або еквівалент) можуть вважатися достатніми.
 • Закон ґрунтується на логічному мисленні, тому заявникам рекомендується запропонувати ряд літературних та логічних предметів.
Курси починаються з 2018 і 2019 років

Англійська мова вимога

Для студентів, які не є членами ЄС

IELTS Загалом

Кар'єра

Ми маємо тісні зв'язки з роботодавцями, і ми пропонуємо програми для підтримки та розвитку працевлаштування наших студентів. Наша відмінна репутація у всій професії та тісні зв'язки з роботодавцями допомагають випускникам Данді знайти роботу.

Юридична школа керує щорічною юридичною ярмаркою, яка залучає юридичних фірм та роботодавців з усього Великобританії та далекого зарубіжжя. Юридичні фірми також регулярно відвідують юридичну школу на індивідуальній основі для цілей найму.

Хоча багато студентів вивчають право, щоб отримати кваліфікацію на практиці, навички, отримані в юридичному ступені, також є привабливими для багатьох потенційних роботодавців, а LLB є ідеальною основою для кар'єри у таких спеціальностях, як:

 • поліція
 • Банківська справа
 • Журналістика
 • Менеджмент
 • Державна служба

Для тих, хто хоче вступити в шотландську юридичну професію, наш диплом з юридичної практики (PEAT 1) має чудовий рекорд зайнятості випускників у Великобританії та викладається практикуючими адвокатами.

Студенти, які звертаються до Інституту професійно-правових досліджень в Белфасті, пропонують підготовку іспиту до вступного іспиту.

Ряд випускників продовжують займатися аспірантурою в школі в таких галузях, як комерційні, міжнародні, права людини та екологічне законодавство.

Доступні навчальні програми:
англійська
University of Dundee
Останнє оновлення May 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
3 - 4 Років
Денне навчання
Price
1,820 GBP
на рік навчання, шотландські та європейські студенти. Інші студенти у Великобританії - 950 фунтів стерлінгів на рік навчання. Зарубіжні студенти (за межами ЄС) 16450 фунтів стерлінгів на рік навчання.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date