LLB (з відзнакою) QLD - (Університет Ардена)

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

LLB (з відзнакою) QLD - (Університет Ардена)

122305_unnamed.jpg

 • Предмет: Кримінологія
 • Рівень: бакалаврат
 • Університет: Університет Ардена
 • Місто: Бірмінгем, Лондон, Манчестер

Чому вибирають Арденський університет?

 • Тут, в Університеті Ардена, ми віримо всім, скрізь слід мати можливість навчатися.
 • Арден із захопленням надає вам доступ до вищої освіти, яка відповідає вашому суєтному, сучасному життю.
 • Arden пропонує доступ до програм Degrees, Masters Degrees та MBA
 • Нашим студентам від 18 до 80 років, оскільки ми підтримуємо їх як на місці (у наших навчальних центрах Великобританії), так і в Інтернеті.
 • Ми також пишаємось тим, що пропонуємо нестандартний вхід, який означає, що ваш досвід роботи та попередня кваліфікація враховуються.
 • Всі наші курси в Ардені приділяються великій увазі працевлаштуванню, і багато з них акредитовані професійними органами.

Змішане навчання в університеті Ардена

122299_pexels-photo-427679.jpeg

Що таке змішане навчання в університеті Ардена?

Ви хочете вчитися на здобуття наукового ступеня, але відчуваєте, що у вас просто немає часу, щоб вписати це у своє життя? Курси змішаного навчання в університеті Ардена поєднують інноваційне онлайн-навчання з традиційними класами віч-на-віч, щоб дати вам більш гнучкий спосіб навчання.

Як це працює?

Години віч-на-віч проводяться як неповний робочий день, але завдяки додатковому незалежному навчанню в Інтернеті ви можете все-таки закінчити ступінь за 3 роки *. Такий підхід означає, що ви можете навчатися в будь-який час і в будь-якому місці, а з вашими репетиторами та командами підтримки можна зв’язатися за межами аудиторії, в Інтернеті чи по телефону.

Коли я можу вчитися?

Вимагаючи всього 8 годин занять на тиждень у обраному вами навчальному центрі Великобританії, ви матимете можливість вибрати, коли ви хочете вчитися: будні, вечори чи вихідні.

 • Будні дні: 2 дні на тиждень або 9.00–13.00, або 13.30–17.30
 • Вечори **: 2 вечора на тиждень 17.30–21.30
 • Вихідні дні: субота

Де я можу вчитися?

Маючи 5 дослідницьких центрів Ардена у Великобританії, в Бірмінгемі, Лондоні та Манчестері, ми вважаємо, що ми можемо запропонувати варіант дослідження, що відповідає більшості способів життя.

Отже, незалежно від того, чи є ви штатним батьком, прагнете бути службовцем місяця, або просто не хочете традиційних методів навчання, пропонованих іншими університетами, Blended Learning в Arden University пропонує всю гнучкість та підтримку, яку вам потрібно підходить навчання навколо вашого життя.

Погляньте на запропоновані курси та поговоріть з одним із радників курсу Ulearn допомогою нашої функції Live Chat, або заповніть форму запиту, і хтось зв’яжеться.

* 4 роки, якщо брати з роком основи.

** лише вибрані центри та курси.

Гнучкі дати прийому

В університеті Ардена вам не потрібно починати свою ступінь у вересні, як і більшість інших університетів. Ми пропонуємо 5 різних прийомів протягом року, щоб ви могли розпочати свій курс в той час, який підходить вам і відповідає вашим зобов’язанням.

Дати прийому бакалаврів

 • Вересень
 • Листопад
 • Лютий
 • Квітень
 • Червень

Скільки це буде коштувати?

Вартість курсу лише 6000 фунтів на рік, що на 3000 фунтів на рік дешевше, ніж решта університетів Великобританії.

Курс коштує приблизно 3000 фунтів стерлінгів на рік дешевше, ніж відвідування університету на повний робочий день, і він фінансується за урядовою схемою, що називається фінансуванням студентів, це означає, що вам не доведеться платити за курс нічого заздалегідь.

Щойно ви почнете заробляти більше 25 000 фунтів на рік, ви будете виплачувати лише 30 фунтів на місяць, і якщо ви більше не заробляєте більше 25 000 фунтів стерлінгів, ця транзакція припиняється автоматично.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Детальніше

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Згорнути
Галіфакс , Бірмінгем , Лондонський район Ілінг , Манчестер , Данді , Королівський район Грінвіч , Гіллінгем , Двір суду , Бірмінгем , Twickenham , Лестер , Ковентрі + 11 Більше Менше