LLB (з відзнакою) з кваліфікаційним статусом

Загальні відомості

Опис програми

Хочете розпочати свою кар’єру як юриста? Не дивіться далі: онлайн-LLB (з відзнакою) зі статусом кваліфікації - це саме для вас. Ви заглибитесь у всі обов’язкові відомості про правову систему Великобританії та ЄС, набувши глибоких знань у галузі права, - і всі розумні роботи, які вам також знадобляться. Ця LLB (з відзнакою) визнана Органом регулювання адвокатів та Радою зі стандартів адвокатури. Будучи успішним юристом, це все, що стосується застосування ваших юридичних знань до складної ситуації та забезпечення обґрунтованого рішення. Щороку ви будете вивчати основні принципи права. Отримавши це під поясом, ви зможете вибрати два із чотирьох додаткових модулів.

Огляд курсу

Онлайн-бакалавр Arden University (з відзнакою) із кваліфікаційним статусом надасть вам необхідні юридичні навички для початку своєї кар’єри як юрист. Розвивайте своє правове та етичне розуміння за допомогою цієї програми та спеціалізуйтесь у сферах, що цікавлять вас та вашу кар’єру.

Гнучкий режим навчання в Ардені дозволяє розвивати свої знання з права в межах своїх існуючих зобов'язань. Ця програма забезпечить вам обґрунтовані навички ведення переговорів та вирішення проблем, необхідних для наближення до кар’єрних цілей.

Повний спектр програм, пропонованих Arden, відрізняється сильним фокусом на працевлаштуванні, практичних навичках та кар’єрному успіху. Ця програма була розроблена для того, щоб допомогти вам зрозуміти принципи закону з різних точок зору та надати навички для кар’єри в системі правосуддя.

Курсові модулі

Рівень 4

Основи правових навичок
Цей модуль дає міцну основу з основ - включаючи академічні, юридичні та професійні навички, необхідні для успіху в кар’єрі.

Англійська правова система
Вивчіть відмінності між прецедентним правом та законодавством та проаналізуйте, як Парламент та правова система працюють спільно. Ви також розроблятимете свою юридичну лексику, щоб зрозуміти судову систему, делеговане законодавство та категорії законів.

Кримінальне право
Цей модуль пояснює відмінності між прецедентним правом та законодавством та дає можливість проаналізувати, як правова система, парламент та ЄС працюють разом. Ви познайомитесь з деякою необхідною юридичною термінологією для розуміння категорій права, судової влади та делегованих законодавчих актів.

Закон про договір
У цьому модулі ви почнете розгадувати елементи англійського контрактного права та як воно стало таким, яким воно є сьогодні. Ви розвинете навички застосовувати принципи договірного права для вирішення юридичних проблем.

Конституційне та адміністративне право
Ви подивитесь на верховенство парламенту, поділ повноважень, верховенство права та вплив ЄС. Навчіться використовувати конституційне та адміністративне право в контексті для вирішення цілого ряду проблем, переглядаючи історію та чітко визначаючи важливі юридичні принципи.

Право та етика
Цей модуль представляє вам різноманітні етичні проблеми, які потрібно вирішити, і приділять увагу про громадянські та права людини, про те, як ви консультуєте своїх клієнтів та знаєте, де лежать ваші обов'язки.

Рівень 5

Закон Торту 1 - Торт недбалості
У широкій галузі права, відомій як Торт, найбільший компонент називається "недбалість". Ви врахуєте, які обов'язки належать окремим особам чи організаціям та наслідки їх нестачі.

Закон Торту 2 - Земля та інші торти
Ви висвітлюєте такі теми, як проступ, неприємності та наклеп у цьому другому модулі Торт. Застосовуючи ці правила до проблем із реального життя, цей модуль розвиватиме вашу здатність боротися з порушеннями закону та захищати людей від ризику.

Громадянські свободи та права людини
Цей модуль вивчає права людини більш глибоко, щоб переглянути стосунки між людьми та державою, які права та свободи ми насправді маємо, і якою владою насправді володіє поліція.

Закон про власність
Закон про власність включає всілякі права та правила, і ви будете мати можливість вивчити, як вони працюють разом. Цей модуль розглядає старі та нові закони, включаючи способи взаємодії заголовків, співвласництва та земельного права.

Право Європейського Союзу
Ніхто не знає, як змінитимуться відносини між Великобританією та ЄС у найближчі роки, хоча європейське право мало суттєвий вплив на Великобританію. Це не буде ліквідовано протягом ночі, і для розуміння законодавства ЄС буде потрібно ще кілька років.

Pro Bono та професійна практика
Ви зможете підвищити свої професійні навички в цьому модулі. Це може включати працевлаштування в юридичній фірмі, власну діяльність з працевлаштування або професійну діяльність, наприклад, школи чи в'язниці.

Рівень 6

Закон доказування
Використовуючи важливі справи, включаючи Закон про права людини 1998 року, ви розглянете, як відбувається збір доказів, як вони можуть бути використані та що в цьому модулі визначено як доказ.

Справедливість, трести та заповіти
Вивчіть основні принципи, що призводять до розвитку справедливості, і як це порівнюється із загальним законом. Цей модуль дає вам важливу основу для розуміння того, як функціонують трести, та професійних навичок складання заповіту.

Міжнародне комерційне право
Дізнайтеся про міжнародний ринок та правила, положення та міжнародні угоди, які диктують, як торгівля діє на ньому. У вас буде шанс висвітлити різні заходи, які вони мають на практиці.

Методи та проекти правових досліджень
Використовуйте цей модуль, щоб продемонструвати все, що ви дізналися до цього часу, коли плануєте свій юридичний дослідницький проект. Потім ви складете та напишіть свої висновки, включаючи всі етичні питання, які він підкреслює.

Також виберіть два з:

Сімейне право
Цей модуль стосується дітей, стосунків, викрадення дітей та домашнього насильства. Сімейне право переповнене чутливими сферами, тому поряд з глибоким розумінням того, як працюють сімейні стосунки, вам потрібно буде розвивати міцні навички складання законодавства та переговори.

Закон про зайнятість
Цей модуль розглядає делікатний баланс між працівником, роботодавцем, профспілками, урядом та ЄС. Ви вивчите права працівника, глобальний спад, захист працівників та дітей та набудете безліч передавальних навичок на робочому місці.

Закон про товариство
Вивчіть основи сучасного права компанії та розгляньте, наскільки ключові теорії та практики пов'язані між собою. Вивчаючи деякі сучасні етичні проблеми, що стоять перед сучасним бізнесом, ви матимете шанс набути практичного досвіду, створивши власну компанію «знущань» для вивчення теми.

Закон про інтелектуальну власність
Ця сфера закону допомагає захистити творчі типи та їх роботу. Ви будете використовувати приклади з реального життя, щоб зрозуміти принципи, які стоять за всім, під час вивчення, авторських прав, патентів, міжнародного права, креативних галузей та торгівлі.

Що говорять наші студенти:

Y-Vh_BQCAOFwBDp1OzoHq5Jq8kxxv54hPzq9-LoGrarvMBFOdwcnJu2qZjHHkvhnHdkGI401Lnd8bw7Vgo5v61e-QI1P1RA2XE2Lyo7DuH2Mj5XxTm09Ei-w1ea8-Hsr7Y4dg8Fu


Щоб мати право на участь у цій програмі, ви, як правило, повинні мати: Вимоги, що відповідають вимогам

  • Два суб'єкти на рівні GCE A-Level або еквівалент, плюс переходить до ступеня C або вище в трьох предметах на рівні GCSE або еквівалент; АБО
  • Виконано визнану програму доступу або еквівалент.
  • Для студентів, чиє попереднє навчання не проводилося англійською мовою: IELTS 6.0 або еквівалент (не менше 5,5 у будь-якому елементі).
Якщо у вас є досвід роботи

Ми позитивно заохочуємо і розглядаємо заяви тих, хто здатний продемонструвати свою мотивацію вивчати програму. Ми будемо запитувати Вашу особисту заяву разом з Вашим резюме та посиланнями у підтримку Вашої заявки.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Детальніше

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Згорнути