LLB (з відзнакою) Старший статус в Інтернеті * (* Підлягає затвердженню)

Загальні відомості

Опис програми

LLB (з відзнакою) Старший статус в Інтернеті * (* Підлягає затвердженню)

Наш Інтернет-магістрант (з відзнакою) Старший статус в Інтернеті * - це спеціально розроблена ступінь для студентів, які вже мають ступінь і хочуть здобути кваліфікаційний юридичний ступінь всього за два роки. Ви вивчите всі необхідні модулі для отримання кваліфікаційного ступеня права та зможете вибрати три варіанти курсу LLB на другому курсі. Цей Інтернет-ступінь викладають ті ж досвідчені професійні викладачі, що і наші спеціалісти в університеті. Він має практичну спрямованість із працездатністю, закладеною у курсі. Інтернет-ступінь LLB (Hons) Senior Status Online зацікавила б випускників закордонних студентів, оскільки ви можете скористатися деякими винятками у вашій домашній юрисдикції з цим ступенем - ми радимо перевірити будь-які можливі винятки у вашій домашній юрисдикції, перш ніж взяти на себе звичайно, що це вивчається протягом 2 років та в Інтернеті.

* Курс підлягає затвердженню.

Вимоги до курсу

Студенти зобов'язані мати ступінь 2: 2 або вище від ступеня бакалавра з будь-якої дисципліни. Студенти, які не стануть молодше 18 років, але не молодші 17 років на початку курсу, допускаються. Міжнародні вимоги до вступу: рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 6,0 у кожному компоненті.

Збори

Плата за 2021 рік: Усі студенти 9 250 фунтів стерлінгів на рік. Плата за наступні роки навчання закривається, тобто студент буде платити ту саму ціну щороку. Для цієї програми застосовується депозит у розмірі 250 фунтів стерлінгів. Зверніть увагу: оскільки цей курс можуть слухати лише ті, хто вже має ступінь бакалавра, він не може отримати позику для студентів.

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Детальніше

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Згорнути