LLB в галузі права

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Якщо ви плануєте зробити кар'єру в юридичній професії, наша LLB ступінь забезпечує добре об'ємну кваліфікацію, яка може бути вашим першим кроком до того, щоб стати шотландським адвокатом або вступ до інших престижних секторів.

University of Stirling LLB пропонує глибокі знання та розуміння правових принципів, теорій, установ та правил, а також більш широкий соціальний та політичний контекст, в якому діє закон. Ви отримаєте користь від знань нашого фахівця з викладацького складу, чиї власні дослідження з юридичної професії широко опубліковані і подається в програму LLB. Ви також можете бути впевнені, що все, що ви навчаєтесь, відповідає найвищим професійним стандартам, оскільки наші LLB Hons акредитовані як Law Society of Scotland, так і факультет адвокатів.

Подорожні поїздки дають вам можливість випробувати, як суди функціонують на практиці, а додаткове місце в юридичній організації забезпечить вам всебічне розуміння того, що таке професійне життя. Наші випускники LLB перейшли до широкого кола успішних кар'єри, а наш LLB є суворим ступенем, що розвиває важливі інтелектуальні та особисті навички. Саме тому наші випускники є привабливими для роботодавців як у юридичній професії, так і за її межами.

Найголовніші причини для навчання з нами

№1 Акредитований Юридичним товариством Шотландії та адвокатським факультетом - професійними організаціями для шотландських юристів

# 2 Ознайомтесь із співробітниками та колегами швидко в маленькій дружній юридичній школі

# 3 Заробіть ваш LLB з цим курсом, або більше двох років з нашим прискореного випускника LLB

Професійна акредитація

LLB Стерлінг є акредитованим Адвокатським товариством Шотландії та факультетом адвокатів, які є професійними органами шотландських юристів.

Faculty of Advocates logo

Деталі курсу

Основними цілями LLB є:

 • надати значні глибинні знання та розуміння:
  • принципи, концепції, цінності та основні правила шотландської правової системи.
  • ширший контекст, в якому функціонує шотландська правова система.
  • основні юридичні інститути та процедури шотландської правової системи.
 • розробляти навички вирішення проблем та юридичних досліджень, а також більш загальні переносні інтелектуальні навички, які мають важливе значення в практиці права та широкому колу кар'єри.
 • надати глибокі знання та розуміння, необхідні для досягнення прогресу в галузі подальшого навчання в галузі права та кар'єри в якості адвоката або в багатопрофільних областях, включаючи право.
 • надавати випускникам знання, розуміння та навички, які нададуть додаткову користь їм як окремим особам, шотландській юридичній професії та суспільству в цілому.

Викладання

Викладання здійснюється через лекції та семінари. Ви також проведете незалежне дослідження під наглядом співробітника, подавши дисертацію на юридичну тему за вашим вибором у вашому останньому році.

Оцінка

Оцінювання проводиться шляхом іспитів та курсових робіт.

Можливості працевлаштування

Популярна функція нашого курсу LLB - це можливість вивчити модуль роботи у 3 роки. Вам буде запропоновано престижну юридичну практику чи юридичну організацію, що дасть вам можливість поєднати навчання з практикою та думати про дії.

Навчатися за кордоном

Будучи студентом University of Stirling , ви матимете змогу розширити свій кругозір та навчатись за кордоном через налагоджені зв'язки з кількома міжнародними університетами.

Дізнайтеся більше про навчання за кордоном.

Зв'язатися

Тікус Маленький, факультет мистецтв та гуманітарних наук

44 (0) 1786 466416

talittle@stir.ac.uk

Комісії - 2018/2019

 • Зарубіжні студенти (поза межами ЄС) 12 140,00 грн
 • Шотландія та студенти ЄС - 1 820,00 фунтів стерлінгів
 • Студенти з решти Великої Британії - 9 250 фунтів стерлінгів
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути