LLB Закон

Загальні відомості

Опис програми

Кваліфікаційний ступінь права, який надасть вам досвід, орієнтований на студентів, що пропонує чудові перспективи майбутньої кар’єри.

Наш ступінь бакалавра пропонує предметні знання, необхідні для досконалого використання закону, та можливість розвивати навички та ознаки, які є важливими для цілого ряду кар'єр. Це ступінь кваліфікаційного закону, затверджений Органом регулювання адвокатів та Радою стандартів адвокатури.

Ключові факти

 • Код UCAS - M100
 • Місцезнаходження - кампус Йорк
 • Тривалість - 3 роки на денній формі
 • Дата початку - вересень 2020 року
 • Школа - психологічні та соціальні науки

Огляд курсу

Ця програма надає нашим студентам можливість вивчати основоположні предмети британського права, переслідуючи ряд додаткових модулів, що відповідають вашим інтересам та цілям. Перший рік програми закону про бакалаврські права (з відзнакою) складається з обов'язкових модулів, які просувають методи успішного юридичного вивчення в основоположних галузях права. На другий та третій роки проводяться подальші обов'язкові модулі поряд із факультативними модулями, такими як Закон про зайнятість та Закон про тероризм. Спектр додаткових модулів дає змогу вибрати маршрут через програму, яка найкраще підходить вам - будь то спрямована на юридичну професію, одну з багатьох інших кар'єр, які відкриті для випускників юридичних наук, або просто особисті чи академічні інтереси. Протягом усієї цієї юридичної практики є також можливість брати участь у суперечках, макетних судових процесах, презентаційних заходах, «практичному» вирішенні юридичних проблем та юридичних дослідженнях.

Наш ступінь бакалавра забезпечить вам чудовий досвід навчання - робота з невеликою групою студентів та вчених, які знають вас по імені в середовищі, орієнтованій на студентів. Йоркська юридична школа "Сент-Джон" також має чудові зв'язки з місцевими практиками юристів. Як і ваші уроки формального навчання, для вас можуть бути залучені різні позакласні заходи, пов'язані із законом, такі як товариство студентського права, дебати та суперечки.

Структура курсу

Рівень 1

Перший рік програми закону про бакалаврські права (з відзнакою) складається з обов'язкових модулів, які просувають методи успішного юридичного вивчення в основоположних галузях права.

Модулі

Модулі включають:

 • Основи права: Цей модуль є основою програми, яка допоможе розвинути ваші навчальні навички, професійні навички та базові знання англійської правової системи. Це гарантує, що незалежно від попереднього досвіду, ви маєте навички досягти успіху з першого дня. Модуль слугує базовим ознайомленням з англо-валлійською правовою системою та її складовими інститутами, основними джерелами права, юридичними професіями та формами правовідносин. Крім того, модуль запровадить відповідні юридичні та практичні навички, необхідні для успішного отримання юридичного ступеня.
 • Договірне право: Цей модуль пропонує ознайомлення з правовими принципами, що стосуються формування, змісту та розбивки договірних домовленостей. Діяльність модуля розвиватиме вашу здатність визначати та вирішувати проблеми, проводити настільні дослідження та синтезувати відповідні доктринальні та політичні питання в цій галузі. Це один з основних напрямків юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня).
 • Конституційне право: Конституційне законодавство забезпечує основне розуміння публічного права у Сполученому Королівстві, вводячи основні концепції традицій та принципів, а також останні конституційні реформи. Таким чином, він надасть вам чітке розуміння ключових понять публічного права, що послужить основою для вивчення інших предметних публічно-правових областей програми. Це один з основних напрямків юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня).
 • Кримінальне право: Модуль надасть вам можливість обговорити різноманітні, а іноді і суперечливі функції кримінального закону, та критикувати концептуальні інфраструктури, що стосуються кримінального права. На додаток до впровадження деяких основних злочинів в англо-валійському кримінальному праві, модуль допоможе вам набути навичок критичної оцінки сучасного кримінального права та пропозицій щодо реформи. Цей модуль надає знання та розуміння основоположного напряму юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня). Це дозволить вам розвинути робочі знання з ключової предметної галузі публічного права, таким чином спираючись на ваші попередні дослідження.
 • Земельне право: Цей модуль розроблений для того, щоб чітко зрозуміти поняття та принципи, які лежать в основі земельного права в Англії та Уельсі. Це розвиватиме вашу здатність ефективно визначати, застосовувати та критикувати правила та принципи, що регулюють право власності, придбання та виконання прав власності на землю. Модуль надає основу для придбання обґрунтування навичок земельного права, що надасть основу для більш вдосконалених модулів пізніше в програмі. Це один з основних напрямків юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня).
 • Закон про дію (1): Цей модуль надасть вам можливість розробити, розробити та здійснити проект за власним вибором, заснований на (і будуючи з) попередні дослідження в програмі. Ви визначите сферу, яка особливо зацікавила вас з ваших досліджень досі, а потім підтримаєте проект, що розглядає цю сферу «в дії» або на практиці, залучаючи та застосовуючи наукові та інформаційні навички, яких ви вивчили до цього часу. Модуль дає вам можливість займатися незалежною діяльністю, роздумами та дослідженнями, а також має високий рівень підтримки для формування та відточення цих навичок на семінарах та сесіях нагляду

Усі модулі коштують 20 кредитів, якщо не вказано інше.

Рівень 2

Модулі

Обов'язкові модулі

 • Тортове право: Тортове право являє собою другий істотний елемент зобов'язального права (перший - договір); таким чином цей модуль буде ґрунтуватися на попередньому вивченні приватного права. В рамках модуля ви навчитесь точно та коротко спілкуватися стосовно насильницької відповідальності та синтезувати інформацію з ряду первинних та вторинних юридичних джерел. Діяльність модуля залучатиме вас до формулювання та передачі обґрунтованих аргументів стосовно жорстокої відповідальності та застосуванні ваших знань до проблем із реальним світом. Закон про торт дасть змогу критично вивчити роль деліктів у сучасному суспільстві, задуматися над його змінами та призначеннями та сформувати реалістичну оцінку його обмежень. Це один з основних напрямків юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня).
 • Право Європейського Союзу: Цей модуль має на меті дати вам огляд міжнародного контексту англо-валлійського права шляхом ознайомлення з Європейським Союзом: його створення, конституції, інститутів та матеріальних законів. Модуль надає знання та можливість розвинути розуміння однієї з основоположних областей юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня). В рамках модуля ви навчитесь точно та коротко спілкуватися стосовно європейського права та синтезувати інформацію з різних джерел (як внутрішніх, так і європейських).
 • Права людини: Цей модуль дає ґрунтовне обґрунтування закону про права людини, розширюючи та поглиблюючи ваші знання про публічне право Великобританії, яке розпочалося в конституційному праві (як це потрібно для цілей кваліфікаційного права). В рамках модуля ви навчитесь точно та коротко спілкуватися стосовно прав та свобод та синтезувати інформацію з ряду первинних та вторинних юридичних джерел (як внутрішніх, так і міжнародних).

Додаткові модулі

Будь-які троє з *

 • Право та практика власності: право і практика власності (PLP) надає вам можливість вивчити сферу, яка є основою для практику адвокатів (і запропонована як «функціонуючі правові знання» органом регулювання адвокатів). PLP не лише спиратиметься на ваші попередні знання про земельне право, але й про сферу договорів та торгів шляхом подальшого вивчення інтересів у землі та передачі землі в практичний бізнес та житловий контекст.
 • Комерційне право та практика: Цей модуль розвиває ваші знання з приватного права, зокрема, набутого в договорі та праві ЄС, надаючи вам можливість розвинути своє розуміння закону, що регулює бізнес, комерцію та споживчі операції та відносини. Комерційне право та практика надають вам можливість навчатися в галузі, яка є основою для практику адвокатів (Комерційне право та практика запропоновані як область "функціонування юридичних знань" органом регулювання адвокатів).
 • Розширене кримінальне право та практика: розширене кримінальне право та практика розвиває ваші знання про матеріальне право (вивчається в кримінальному праві), переглядаючи кримінальний процес від арешту до розпорядження (питання доказів коротко торкаються). Таким чином, цей модуль надає вам можливість навчатись у галузі, яка є основним для практику адвокатів (розширене кримінальне право та практика запропоновано органом регулювання адвокатів як «функціонуючих юридичних знань»).
 • Злочин і суспільство: Злочин і суспільство дозволяє вам розширити свої знання з кримінального права, розміщуючи його в широкому соціальному та політичному контексті. Цей модуль має на меті забезпечити точне розуміння критичних дебатів та провідних теорій у цій галузі, щоб дати змогу точно та стисло спілкуватися, синтезувати інформацію з різних джерел. Модуль надасть вам можливість проаналізувати поняття злочину з ряду різних критичних об'єктивів та розглядати сумні і суперечливі питання, як ми вирішуємо, що таке злочин, чому люди вступають у злочинність і як, як суспільство, ми відповідаємо на злочин.
 • Закон про дію (2): Закон про дію (2) дає вам додаткову можливість більш детально ознайомитись із сферою «закону в дії» або на практиці. Цей модуль надасть вам можливість розробити, розробити та здійснити проект за власним вибором, виходячи з (та будуючи з) своїх попередніх досліджень у програмі. Ви визначите сферу, яка особливо зацікавила вас з ваших досліджень досі, а потім підтримаєте проект, що розглядає цю сферу «в дії» або на практиці, залучаючи та застосовуючи наукові та інформаційні навички, яких ви вивчили до цього часу. Модуль дає вам можливість займатися незалежною діяльністю, роздумами та дослідженнями, а також має високий рівень підтримки для формування та відточення цих навичок на семінарах та сесіях нагляду
 • Закон про зайнятість: Ця мета цього модуля - ознайомити вас із законодавством про зайнятість: тема, яка не лише є науково-привабливою, але є актуальною для цілого ряду професійних та практичних контекстів. Зайнятість є особливо захоплюючою сферою через багаторазовий вплив закону в цій галузі та потенціал для швидких змін та реформ. В рамках модуля ви навчитесь точно та стисло спілкуватися стосовно закону у цій галузі та синтезувати інформацію з ряду первинних та вторинних джерел. Цей модуль має особливу увагу на розумінні законодавства про зайнятість у його соціально-політичному контексті і дасть змогу розглянути питання про те, чи можна та як використовувати законодавство про зайнятість як інструмент соціальної справедливості. У цьому контексті модуль приділяє особливу увагу етичній практиці та гідності людини.

* Факультативні модулі можуть змінюватися залежно від попиту студентів та досвіду персоналу

Усі модулі коштують 20 кредитів, якщо не вказано інше

Рівень 3

Модулі

Обов'язкові модулі

 • Справедливість та довіра: Цей модуль має на меті дати студентам критичну оцінку основних принципів сучасного права трестів, а також суперечок та труднощів, які можуть виникнути у цій галузі права. Справедливість та трести надає знання та розуміння однієї з основоположних областей юридичного вивчення (як це потрібно для цілей кваліфікаційного юридичного ступеня). Модуль ґрунтується на попередній роботі, яку ви здійснили над програмою, зокрема земельним законодавством. В рамках модуля ви навчитеся критично оцінювати основні поняття та принципи справедливості та застосовувати закон до реальних сценаріїв.

Додаткові модулі

Будь-які п'ять (або чотири та дисертації), обрані з наступного:

 • Закон про правонаступництво: Закон про правонаступництво надає вам можливість навчатись у галузі, яка є основою для практикуючих адвокатів (Заповіти та розмови пропонується як область «функціонування правових знань» органом регулювання адвокатів). Цей модуль має на меті забезпечити вам чітке розуміння критичних аспектів закону про правонаступництво та практику заповітів та заповітів. В рамках модуля ви матимете можливість не лише критично оцінити основні поняття, але й застосувати свої знання до типових сценаріїв практики.
 • Професійна поведінка та етика: Мета цього модуля є двоякою. По-перше, модуль має на меті надати вам можливість критично розглянути та розмірковувати над стандартами та етичною поведінкою, яких слід очікувати юристам. Другий елемент модуля дає вам можливість розвивати та удосконалювати свою практику юридичних навичок, таких як адвокація та переговори.
 • Розширені юридичні дослідження: розширені юридичні дослідження дають вам можливість більш детально вивчити роль емпіричного дослідження в праві та основні поняття в цій галузі. Окрім того, як розвивати свої знання та розуміння основних теорій та методологій досліджень з суспільствознавства, модуль дозволить вам сформувати критичну оцінку способів, завдяки яким дослідження можуть допомогти нам оцінити, проаналізувати та реально зрозуміти основні аспекти права та правові установи.
 • Гендерна сексуальність та закон: Цей модуль дозволить вам критично вивчити інтерфейси та ключові дебати у галузі, гендері та сексуальності та законі. Окрім надання можливості критично розглянути деякі основні теорії актуальності, такі як фемінізм, модуль використовуватиме інтерактивний підхід до вивчення кейсів у практичних семінарах.
 • Докази: Цей модуль надасть вам обґрунтування теоретичних принципів, що лежать в основі закону доказів, а також норм матеріального права та процедури, що стосуються подання доказів у кримінальних та цивільних справах в Англії та Уельсі. Як такий, він надасть вам можливість оцінити та застосувати поняття, теорії, цінності та принципи доказів, а також проаналізувати ці правила в більш широкому соціально-політичному та економічному контексті.
 • Тероризм: Цей модуль надає вам можливість розвивати свої юридичні навички у прикладній галузі сучасних юридичних досліджень: законі тероризму. Модуль дозволяє надалі розвивати знання та здібності, які ви здобули у попередніх модулях, зокрема конституційному праві, кримінальному праві та правах людини, застосовуючи та допитуючи ці основні принципи в контексті тероризму та сприйнятих "терористичних загроз" для сучасного суспільства. Вивчення закону та політики поряд із соціальним та політичним дискурсом, який оточує "тероризм", дозволить вам прийняти критичний та аналітичний підхід до цієї області, визначивши етичні та моральні проблеми, що виникають в рамках закону про боротьбу з тероризмом та заходів у демократичній державі.
 • Житлово-побутове право: Цей модуль дозволяє застосувати свої юридичні навички та знання у двох суміжних областях основного англо-валлійського права: житло та добробут. Житлово-комунальне законодавство дозволить вам розвинути та розширити свої знання та розуміння цивільного права у галузі, яка є надзвичайно важливою для найуразливіших у суспільстві. Цей модуль дозволить застосувати свої юридичні навички у важливій галузі сучасної юридичної практики.
 • Дисертація: Дисертаційний модуль ґрунтується на всій вашій попередній роботі та розвитку навичок у програмі, надаючи вам можливість продовжити глибоке дослідження закону (або закону) теми на власний вибір. Модуль дозволяє розвивати свої здібності в юридичних дослідженнях, синтезі, критичному аналізі, оцінці, розробці аргументів та написанні. (40 кредитів).
 • Сімейне право: Сімейне право надає вам можливість критично розглянути матеріальне законодавство та процедуру, що регулює внутрішні відносини в Англії та Уельсі. Цей модуль дає ґрунтовне ознайомлення із сферою, яка не лише є науково цікавою, але й є важливою сферою юридичної практики. Тому в межах модуля ви матимете можливість розглядати закон як написаний та як він діє на практиці.
 • Правознавство: Правознавство - це філософія закону. Як такий, він тісно пов'язаний з усіма іншими напрямами, які ви вивчали за програмою; в той час як інші модулі зосереджуються на тому, що є законом, судова практика запитує, чому саме такий закон. Цей модуль залучатиме вас до критичного роздуму про онтологічну основу закону, його обґрунтування та значення основних понять, таких як справедливість та рівність. В рамках модуля ви будете занурені в роботу ряду теоретиків і письменників, які зіткнулися з законністю закону і намагалися встановити його межі.
 • Раса, релігія та право: Цей модуль надає вам можливість критично вивчити як історичне, так і сучасне визнання та регулювання, расу та релігію у законі Великобританії. Буде також можливість розглянути диференційоване виконання закону між расовими та релігійними групами, а також способи застосування закону або нецільового використання в сценаріях "реального світу". Раса, релігія та закон використовуватимуть підхід до вивчення конкретних випадків, щоб вивчити взаємодію регулювання, раси та релігії у ряді контекстів.
 • Міжнародне кримінальне право: Міжнародне кримінальне право - це захоплююча сучасна область дослідження у галузі міжнародного публічного права. Цей модуль надає вам можливість критично оцінити основні поняття та основні інститути міжнародного кримінального права, а також застосувати ключові аспекти процесуального та матеріального права до «реального» сценарію.
 • Закон про інтелектуальну власність: Цей модуль має на меті забезпечити вам чітке розуміння критичних аспектів закону, що стосуються інтелектуальної власності - тобто майнових прав, що спричиняють результати інтелектуальних, ділових та творчих зусиль, наприклад, літературних творів та винаходів. Як такий, модуль ґрунтується на попередніх знаннях та навичках, які ви розробили в рамках програми, особливо в Земельному законі та Торті. Основні принципи інтелектуальної власності будуть розглянуті в більш широкому політичному, географічному, економічному та соціальному контексті.
 • Кіберзлочинність: Кіберзлочинність - це модуль, який дозволить критично вивчити та поміркувати над однією з ключових сучасних проблем у боротьбі зі злочинністю - останні оцінки показують, що кіберзлочинність є найбільш поширеною формою злочинної поведінки у Великобританії сьогодні. Цей модуль надає вам можливість застосувати знання та навички, які ви раніше розвивали в кримінальному праві, до цієї захоплюючої та швидкоплинної області.
 • Право компанії: Цей модуль дає вам критичну оцінку основних принципів сучасного права компанії. Закон про товариство дозволить вам розробити ґрунтовну основу основних правових принципів щодо управління товариствами з обмеженою відповідальністю в Англії та Уельсі, а також сприйняття та критичне розуміння переконань та цінностей, які лежать в основі цієї галузі права. Під час роботи над модулем ви навчитесь розпізнавати та критикувати значення поточних дебатів у праві компанії, особливо в контексті відповідних більш широких соціальних, політичних та економічних міркувань.
 • Закон про притулок та імміграцію: Цей модуль надасть вам можливість застосувати та вдосконалити свої навички критичного аналізу, вирішення проблем та правових досліджень у певній та сучасній галузі права: притулку та імміграції. Ця сфера ґрунтується на деяких попередніх вивчених модулях, зокрема правах людини та законодавстві ЄС. Модуль вивчає відповідні юридичні поняття, принципи та регулювання у цій суперечливій та швидкоплинної галузі права. Особлива увага приділяється соціальній справедливості, і ви будете розглядати, обговорювати та аналізувати сучасні правові принципи в їх більш широкому історичному, політичному та економічному контекстах.
 • Закон про притулок та імміграцію: Цей модуль надасть вам можливість застосувати та вдосконалити свої навички критичного аналізу, вирішення проблем та правових досліджень у певній та сучасній галузі права: притулку та імміграції. Ця сфера ґрунтується на деяких попередніх вивчених модулях, зокрема правах людини та законодавстві ЄС. Модуль вивчає відповідні юридичні поняття, принципи та регулювання у цій суперечливій та швидкоплинної галузі права. Особлива увага приділяється соціальній справедливості, і ви будете розглядати, обговорювати та аналізувати сучасні правові принципи в їх більш широкому історичному, політичному та економічному контекстах.
 • Право та практика власності: право і практика власності (PLP) надає вам можливість вивчити сферу, яка є основою для практику адвокатів (і запропонована як «функціонуючі правові знання» органом регулювання адвокатів). PLP не лише спиратиметься на ваші попередні знання про земельне право, але й про сферу договорів та торгів шляхом подальшого вивчення інтересів у землі та передачі землі в практичний бізнес та житловий контекст.
 • Комерційне право та практика: Цей модуль розвиває ваші знання з приватного права, зокрема, набутого в договорі та праві ЄС, надаючи вам можливість розвинути своє розуміння закону, що регулює бізнес, комерцію та споживчі операції та відносини. Комерційне право та практика надає вам можливість навчатись у галузі, яка є основою для практику адвокатів (Комерційне право та практика пропонується як область «функціонування юридичних знань» органом регулювання адвокатів).
 • Розширене кримінальне право та практика: розширене кримінальне право та практика розвиває ваші знання про матеріальне право (вивчається в кримінальному праві), переглядаючи кримінальний процес від арешту до розпорядження (питання доказів коротко торкаються). Таким чином, цей модуль надає вам можливість навчатись у галузі, яка є основним для практику адвокатів (розширене кримінальне право та практика запропоновано органом регулювання адвокатів як «функціонуючих юридичних знань»).
 • Закон про зайнятість: Ця мета цього модуля - ознайомити вас із законодавством про зайнятість: тема, яка не лише є науково-привабливою, але є актуальною для цілого ряду професійних та практичних контекстів. Зайнятість є особливо захоплюючою сферою через багаторазовий вплив закону в цій галузі та потенціал для швидких змін та реформ. В рамках модуля ви навчитесь точно та стисло спілкуватися стосовно закону у цій галузі та синтезувати інформацію з ряду первинних та вторинних джерел. Цей модуль має особливу увагу на розумінні законодавства про зайнятість у його соціально-політичному контексті і дасть змогу розглянути питання про те, чи можна та як використовувати законодавство про зайнятість як інструмент соціальної справедливості. У цьому контексті модуль приділяє особливу увагу етичній практиці та гідності людини.

* Факультативні модулі можуть змінюватися залежно від попиту студентів та знань персоналу.

Усі модулі коштують 20 кредитів, якщо не вказано інше.

Навчання та оцінювання

Викладання та оцінювання втілює прихильність колективу програми принципам «орієнтованого на учнів» навчання не лише для того, щоб збільшити вашу зацікавленість та задоволеність, але й допомогти вашому розвитку як самостійного незалежного учня.

Програма здійснюватиметься за допомогою різних гнучких методів, залежно від конкретної галузі дослідження. У програмі також буде використовуватися технологія, що покращує технологію, використовуючи систему Moodle для залучення студентів до різноманітних методів, включаючи групову роботу, вікторини та спрямоване незалежне навчання.

Модулі програми в основному будуть викладені за допомогою лекцій, семінарів та семінарів. Лекції, як правило, становлять когорти студентів на весь рік, тоді як розмір семінару може змінюватися залежно від запропонованих заходів. Семінари призначені для менших групових занять, і, відповідно до етосу та цілей цієї програми, семінарські групи містять приблизно 15 студентів, щоб ви могли отримати індивідуальну підтримку, необхідну для успішного навчання.

Вимоги щодо вступу

Кваліфікація

Мінімальні вимоги до участі в цьому курсі:

 • 104 тарифні пункти UCAS
 • 3 GCSE з класом C / 4 або вище (або еквівалент), включаючи англійську мову.

Комісії та фінансування

Щоб навчатись на бакалавраті у нас, вам потрібно буде сплатити вартість навчання за ваш курс. Скільки ви платите, буде залежати від того, чи є ви студентом Великобританії та ЄС чи студентом міжнародного (поза ЄС). Вартість навчання оплачується за кожен рік вашого курсу.

Вступ до Великобританії та ЄС 2020

Плата за навчання за вступ до 2020 року на студенти нашого фонду, бакалавра та бакалавра, середньої та середньої ступеня бакалаврату та середнього ступеня охорони здоров'я становить 9 250 фунтів на рік для студентів денної форми навчання у Великобританії, ЄС, Джерсі, Гернсі та Острові Мен.

Для студентів Великобританії, ЄС, Джерсі, Гернсі та острова Мен, які навчаються за сумісництвом, вартість навчання за вступ до 2020 року на вищевказані курси становить 2465 фунтів стерлінгів на рік.

Плата за навчання може бути предметом інфляції в майбутні роки.

Дізнайтеся більше про фінансування Фонду чи Рік розміщення, відвідавши сторінки Консультації щодо фінансування нашого веб-сайту.

Міжнародна заявка (не в ЄС) 2020

Плата за навчання за вступ до 2020 року на наш Фонд, бакалаврат та бакалаврат, ступінь ПЗНЗ початкового та середнього та бакалаврського рівня становить 12 750 фунтів стерлінгів на рік для студентів, які не є членами ЄС.

Зважаючи на імміграційне законодавство, іноземні студенти за візою першого рівня повинні навчатися на денній формі. Для отримання додаткової інформації про візові вимоги та короткострокові візи, будь ласка, відвідайте сторінки Міжнародної візи та імміграції.

Більш детальну інформацію про фінансування вашого навчання можна знайти на нашій сторінці «Міжнародні збори та фінансування».

Плата за навчання може бути предметом інфляції в майбутні роки.

Додаткові витрати та фінансова підтримка

Також може бути деякі додаткові витрати для врахування під час навчання, включаючи вартість проживання.

Витрати, пов'язані з курсом

Поки ви навчаєтесь на свій ступінь, можливі додаткові витрати, пов’язані з вашим курсом. Це може включати придбання особистого обладнання та канцтоварів, книг та необов'язкові походи на місце.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Згорнути