LL.M. для юристів-іноземців

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

Сильний рейтинг. Особиста увага. Найвище значення. Заробіть магістратуру в Temple University Beasley School of Law , де ви будете проходити курси разом зі студентами JD, станете частиною згуртованої громади, створеної в 1974 році, і живете в доступному місті Філадельфія, стратегічно розташованому між Нью-Йорком та Вашингтоном. Ми пропонуємо вам приєднатися до сім'ї Темпл, щоб просунути свою кар’єру.

128086_Proximity.jpg

Програма « Магістр законів» (Temple Law) в Temple Law вже давно з великим успіхом навчає міжнародних юристів. Сьогодні понад 600 LL.M. випускники використовують свою правову освіту в храмі для практики та викладання у всьому світі.

Ступінь магістратури Програма для іноземних підготовлених юристів обслуговує міжнародні:

  • Адвокати
  • Нещодавні випускники юридичних наук
  • Урядовці
  • Корпоративний юрисконсульт
  • Інші юридичні фахівці

Студенти отримають ступінь американського права, дізнаються про правову систему США та стануть лідерами на світовому ринку. Студенти можуть відвідувати два-три семестри, залежно від особистих та професійних цілей студента.

Чому вибирають магістратуру? для юристів із закордонного навчання з питань храмового права?

Новини та Світовий звіт США відзначають, що Temple Law входить до 50 кращих юридичних шкіл США . Крім того, вона незмінно займає рейтинг серед міжнародного права, юридичних досліджень та писемності та судової адвокатури, серед інших спеціальностей. Видатні професори Темпл-Закону виконані, підтримують і віддані підготовці студентів до видатних професій.

У храмі є два міжнародні містечки, розташовані в Токіо та Римі, в яких LL.M. студенти можуть мати можливість навчатися. Більше половини викладачів викладали в кампусах Темплу за кордоном, демонструючи свої глобальні інтереси та чутливість до потреб міжнародних студентів.

Відмінне розташування

Temple Law розташований у Філадельфії, шостому за величиною містом у США, зручно розташованому між Нью-Йорком та Вашингтоном. Вартість життя у Філадельфії нижча, ніж в інших містах східного узбережжя. Студенти мають змогу заощадити гроші на витрати на життя, продовжуючи юридичні навчання та спілкуючись у великих містах. Філадельфія - це перше місто Світової спадщини ЮНЕСКО в США, і щойно було визнане одним з найкращих міст, яке відвідало в США на 2020 рік National Geographic .

Індивідуальний навчальний план

У вас буде свобода розробити навчальну програму з урахуванням ваших інтересів. Студенти проходять два необхідні курси - «Вступ до американського права та юридичних досліджень та писемності», а потім можуть вибрати один із понад 180 курсів із законів США та міжнародного права, що пропонуються щороку, щоб задовольнити передові вимоги до писемності та факультативів.

Можливість передачі програми JD

Зацікавила LL.M. студенти можуть перейти на програму «Лікар Юріс» (JD), дотримуючись певних критеріїв. Для отримання додаткової інформації заповніть форму нижче.

Передумови прийому

Студенти повинні продемонструвати, що вони мають:

  1. Попередня юридична освіта: щоб отримати право на вступ до магістратури програму, ви, мабуть, здобули першу ступінь права (наприклад, магістра права) за межами Сполучених Штатів.
  2. Володіння англійською мовою: Продемонструйте знання англійської мови, заробивши:
  • 88 на TOEFL (код звіту № 2906-03);
  • 6,5 на IELTS (без індивідуального бального діапазону нижче 6,0); або
  • Надішліть запит на відмову, якщо ваша рідна мова - англійська або ви здобули ступінь в установі, в якій англійська мова є основною мовою навчання.

Кінцевий термін подання заявки на осінній семестр - 15 квітня. Розширення можуть бути надані за запитом.

Умовний прийом

Кандидати, які в іншому випадку мають кваліфікацію, але впали трохи нижче бажаних балів, можуть бути зобов’язані відвідувати літню програму навчання з англійської мови в Сполучених Штатах як умову вступу. Для участі в умовному вступі студенти, як правило, мають заробити TOEFL-бальну оцінку 80 або IELTS-комбіновану оцінку 6,0 (без індивідуального балу нижче 5,0).

Студенти можуть пройти ці курси в Центрі американської мови та культури в Темпі (раніше відомий як Інтенсивна програма англійської мови). Для отримання додаткової інформації заповніть форму нижче.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal pr ... Детальніше

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal profession with the highest level of skill possible, with a firm commitment to principles of professional responsibility, and with a sense of personal obligation to lead and to serve the communities in which they live and practice. Згорнути