LL.M. в європейському та міжнародному праві - пріоритетний напрямок Європейського економічного права

Загальні відомості

Опис програми

Europa-Institut в Саарландському університеті пропонує однорічну магістерську програму з європейського та міжнародного права з шести модулів: Модуль 1: Європейська інтеграція та Модулі 2-6 з навчальними підрозділами Європейське бізнес-право, міжнародна торгівля, міжнародне вирішення спорів, європейське та міжнародне Захист прав людини та закон про інформаційні технології (з зимового семестру 2019/2020, спочатку тільки на німецькій мові).

Приклад: пріоритетна область Європейського економічного права

Пріоритетне Європейське економічне право охоплює різну область права, які знаходяться в Європі і на міжнародному рівні для всіх галузей промисловості і для будь-якого типу юридичної практики має важливе значення. Є глибоке знання умов, що характеризують економічну діяльність в Союзі, і описати конкретні заходи, які така діяльність може бути предметом (європейське законодавство про конкуренцію, економічна і конкурентна політика) або супроводжувати його (Авторське право та інтелектуальну власність в Союзі ), що вбудовуються. Зростаюча глобалізація економіки зумовлена ​​події рахунків виходять за їх зміст за межами кордонів Союзу. Практика повинна розглядатися в тематичних дослідженнях, в яких застосування теоретичних принципів може бути навченими конкретного виду конструкцій. Крім того, є можливість поставити акцент на області європейського управління.

Основні факти

 • річної програми магістра європейського та міжнародного права
 • Програма може бути завершена на німецькому і / або англійською мовами
 • Запропоновано шість модулів: Модуль 1: Європейська інтеграція та модулі 2-6 з навчальними підрозділами Європейське підприємницьке право, міжнародна торгівля, міжнародне вирішення спорів, європейське та міжнародне право захисту прав людини та ІТ (з Зимового семестру 2019/2020, спочатку тільки на німецькій мові)
 • Визнаний звання «магістр права» (LL.M.)
 • Висококваліфіковані фахівці з області науки і промисловості
 • Практичні навчання з високими академічними стандартами
 • 75 студентів з майже 40 країн,
 • Поїздки в європейські та міжнародні установи
 • Інтенсивне спостереження групою в Європейському інституті
 • міжнародна мережа еВ за допомогою Асоціації випускників EVER
 • Спеціальна підготовка для європейського і міжнародного ринку праці

спеціалізація

Програма поділена на базовий модуль (модуль 1) і п'ять модулів з фокусними областями (модулі 2 - 6). Модуль 7 включає написання дисертації.

 • Модуль 1 - Європейська інтеграція
 • Модуль 2 - Напрямок діяльність Європейське економічне право
 • Модуль 3 - Зона фокусування зовнішньої торгівлі та інвестиційне право
 • Модуль 4 - Зона фокусування Вирішення спорів
 • Модуль 5 - Напрямок діяльності європейських і міжнародних захисту прав людини
 • Модуль 6: Закон про інформаційні технології (з зимового семестру 2019/2020, спочатку тільки німецькою мовою)
 • Модуль 7 - Магістерська робота

Кожна одиниця пропонує високий ступінь спеціалізації у швидкозростаючих професійних галузях у межах європейського та міжнародного права. Можна придбати до двох спеціалізацій на додаток до ступеня магістра, наприклад LL.M. в Європейському господарському законодавстві або у вирішенні міжнародних спорів.

кредитні окуляри

В цілому, придбання навчальної програми не менше 45 кредитних пунктів. бути знову тезу 15 кредитних пунктів майстра і нагородив в цілому 60 кредитних пунктів.

вимоги до вступників

Вимоги до вступником для додатка в Europa-Institut є для магістерської програми в європейському та міжнародному праві

 • закрита юридична або ж високий ступінь (економіка, соціальні науки) на німецькому або іноземний університеті
 • Доказ добре знання німецької та / або англійської мови.

Більше інформації можна знайти на сайті www.europainstitut.de/bewerbung

Процедури і терміни застосування

Навчальна програма починається в кожному випадку на зимовий семестр. Кінцевий термін подання заявки - 15 липня кожного року. Пізні заявки можливі до 30 вересня. Кількість навчальних закладів обмежена. Кількість навчальних закладів обмежена. Вибір кандидатів базується на критеріях професійної кваліфікації та придатності.

плата за навчання

Плата за навчання 5,600 євро за навчальний рік (2800 євро за семестр).

додатковий адміністративний збір повинен бути сплачений в Університеті Саара. Так що студенти мають право на отримання карти, яка дозволяє безкоштовно користуватися громадським транспортом в Саарі і страхування від нещасних випадків. Крім того, це підтверджує статус студента і, таким чином, може бути використано для студентських знижок.

Інтернет додатки

Europa-Institut має онлайн - додаток:

www.europainstitut.de/onlineapplication

сертифіковане досконалість

Europa-Institut за підтримки Міністерства закордонних справ, Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень, Європейської комісії та Німецької служби академічних обмінів. Він характеризується високими освітніми стандартами, тісних контактів і регулярних обмінів з інститутами Європейського Союзу, Ради Європи, а також з міністерством закордонних справ с.

В рамках системи акредитації Університету Саар був Europa-Institut розглянув широко міжнародним агентством по акредитації ACQUIN і сертифіковані. За допомогою програми акредитації була Europa-Institut офіційно підтверджує , що він виступає за відмінні дослідження і для навчання високої якості.

Europa-Institut також отримав за успішну стратегію інтернаціоналізації в своєму магістерською програмою «Сертифікат Якості інтернаціоналізації (Cequint)».

Саар університет

Ми сучасний університет в динамічному трикутнику Німеччини, Франції і Люксембурга. Наша міжнародна традиція: Підстава Університету Саар в 1948 році франко-німецьке спільне підприємство. Сьогодні в Саарбрюкен і Хомбург дослідження близько 17300 молодих людей, приблизно 18 відсотків з них приїжджають з-за кордону. Кампус знаходиться в оточенні зелених насаджень, спортивних і культурних заходів, а також кафе і ресторани пропонують на додаток до вивчення і дослідження для релаксації і відпочинку. І ЛЬОДУ, щоб отримати трохи менше двох годин з Саарбрюкен в Париж.

Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from al ... Детальніше

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from all over the world in European and international law. Згорнути