LL.M. в міжнародній правовій практиці

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Ступінь магістратури "Транснаціональна юридична практика" (TLP) призначена для підготовки іноземних адвокатів до прикордонної юридичної практики, для навчання глобальних адвокатів у межах юридичної спільноти Нью-Йорка, а також для підвищення кваліфікації адвокатів, які не є рідними англійською мовою, в практиці права англійською мовою, lingua franca світової юридичної професії.

Як студент цієї програми, ви:

 • Навчіться у деяких з кращих академічних юристів Нью-Йорка та найбільш досвідчених юристів-практиків
 • Живете в Нью-Йорку, фінансовій, культурній та комерційній столиці США та справжньому Світовому місті
 • Побудуйте мережу майбутніх колег з усього світу

Ступінь магістратури в галузі транснаціональної юридичної практики готує студентів до нагороди кар'єри як міжнародного юриста.

Pathways до професії

Кожен студент, який вступає до програми транснаціональної юридичної практики LLM, має інший досвід, має іншу сферу наукових інтересів та має інший план для можливостей аспірантури. Зважаючи на це, TLP пропонує п’ять Pathways , що дозволяє студентам в рамках однієї програми зосередитись на різних сферах транснаціональної практики.

Транскордонні операції
Pathway призначений спеціально для студентів, зацікавлених у приватній практиці з акцентом на корпоративне право. Теми цього Pathway включають розробку проектів, транскордонні злиття та поглинання, глобальне корпоративне дотримання, прикордонне законодавство про зайнятість, міжнародне законодавство про конкуренцію (антимонопольне законодавство) та транскордонне ліцензування ІС.

Міжнародна торгівля та інвестиції
Pathway розроблений спеціально для студентів, зацікавлених працювати у міжнародній торгівлі, митних справах та інвестиційних позиціях. Теми цього Pathway включають регіональні торгові угоди (NAFTA, CAFTA, TPP), торговельне законодавство ЄС, торгівлю та розвиток, угоду TRIPs, торговельні преференції, міжнародне банківське регулювання та двосторонні інвестиційні договори.

Міжнародна публічна юридична практика
Pathway розроблений спеціально для студентів, зацікавлених у роботі в ООН, міжнародній організації, неурядовій організації або урядовій установі, орієнтованій на міжнародне право. Теми цього Pathway включають теорію міжнародного публічного права, договори, міжнародні суди та трибунали, закон міжнародних організацій, державність та визнання.

Транснаціональне вирішення спорів
Pathway призначений спеціально для студентів, зацікавлених у роботі у судових справах, арбітражі держави-інвестора чи міжнародному комерційному арбітражі та міжнародному посередництві. Теми цього Pathway включають посередництво збройного конфлікту, мирні процеси, арбітраж інвестицій-держави, врегулювання суперечок у міжнародних організаціях та врегулювання територіальних суперечок.

Барна доріжка
Pathway призначений спеціально для студентів, зацікавлених у роботі над підготовкою до складання іспиту в Нью-Йорку. Студенти, які проходять цей Pathway зараховуються до додаткового семестру, беручи принаймні 12 балів. Рекомендовані курси включають прикладний юридичний аналіз, курс для всіх магістрів, що готуються до складання іспиту, та супутній курс, складання: Документи з практики для магістратури. Однак, ці курси переглядають основні знання та навички письма, необхідні для складання іспиту.

Хелена Лопес / Пікселі

Курси

Двадцять чотири (24) Програми кредитування LLM

Необхідні курси:
 • Вступ до TLP (1 кредит)
 • Транснаціональні навички практики I (3 кредити)
 • Транснаціональні навички практики II (3 кредити)
 • TLP Legal Writing I і II (5 балів) (Студенти з винятковою здатністю до англійської мови можуть мати можливість виходити з цих занять

Основні курси (студенти повинні вибрати принаймні один із наступних курсів):

 • Міжнародне право (3 кредити)
 • Міжнародні бізнес-операції (3 кредити)
 • Міжнародне судочинство та вирішення спорів (3 кредити)
 • Закон про міжнародну торгівлю (2 кредити)

Факультативи (нижче - зразок деяких найпопулярніших факультативів для студентів TLP):

 • Організації бізнесу (4 кредити)
 • Колоквіум у праві: міжнародне право (2 бали)
 • Комерційний арбітраж (3 кредити)
 • Порівняльне право (3 кредити)
 • Міжнародний комерційний арбітраж (2 кредити)
 • Міжнародне кримінальне право (2 кредити)
 • Міжнародні фінанси (3 кредити)
 • Міжнародне право в галузі прав людини (3 кредити)
 • Вступ до Закону США I (2 кредити)
 • Право та релігія: міжнародна та порівняльна перспективи (3 кредити)
 • Інші курси, що відповідають вашим індивідуальним інтересам (від 1 до 4 балів)

Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете розробити власний курс навчання, включаючи необхідні та факультативні курси, що відповідають вашим професійним потребам чи особистим інтересам у різних спеціальностях, включаючи, наприклад, інтелектуальну власність, банкрутство, оподаткування, кримінальне право чи порівняльне право.

Подвійний диплом: LL.M. у міжнародному праві торгівлі та інвестицій / магістратура. в міжнародній правовій практиці

Юридична школа юридичного університету St. John's University School of Law та юридична школа католицького університету в Ліоні пропонують подвійну магістратуру. Закон про міжнародну торгівлю та інвестиції / магістратура. в програмі транснаціональної юридичної практики, що починається з вересня. Програма, повністю викладається англійською мовою, розроблена спеціально для студентів, зацікавлених працювати у міжнародній торгівлі, митних та інвестиційних позиціях. Теми включають регіональні торгові угоди (NAFTA, CAFTA, TPP), торгове право ЄС, торгівлю та розвиток, договір TRIPs, торговельні преференції, міжнародне банківське регулювання та двосторонні інвестиційні договори.

Студенти проведуть осінній семестр у Ліоні (Франція) з вересня по грудень, а весняний семестр у Нью-Йорку (США) з січня по травень. Це дає унікальний шанс бути зануреним у два різних мовні, культурні та правові контексти.

Усі студенти, що навчаються на цьому треку, отримують подвійний диплом (магістр європейських і міжнародних законів про торгівлю та інвестиції Ліонського католицького університету та магістр магістратури з міжнародної правової практики Сент-Джонс). Зацікавлені кандидати повинні подати заявку до Ліонського католицького університету.

Вхід

Вступ до магістратури в галузі транснаціональної юридичної практики LL.M. Програма в юридичній школі Сент-Джона є вибірковою і ґрунтується на передовій в попередніх юридичних дослідженнях. Будуть враховані докази академічної стипендії, а також професійні досягнення. Ступінь магістратури Програма розроблена для обмеженого участі з метою збагачення якості досвіду для кожної магістратури. кандидат.

Кандидати повинні подати:

 • Заява цілей (Реферат)
 • Резюме
 • Стенограми
 • Рекомендації (2)
 • Написання зразка
 • TOEFL / IELTS Оцінка
 • Збір за заявку

Усі претенденти автоматично будуть розглянуті для отримання часткових академічних стипендій. Не потрібна окрема заявка.

Подайте заявку в Інтернеті: https://www.stjohns.edu/law/llm-admissions

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

St. John’s Law is inclusive, accepting, and welcoming community that reflects the rich diversity of our hometown of Queens, NY, “The World’s Borough.” From the classroom to internships and clinical wo ... Детальніше

St. John’s Law is inclusive, accepting, and welcoming community that reflects the rich diversity of our hometown of Queens, NY, “The World’s Borough.” From the classroom to internships and clinical work in the field to study abroad, our students develop the lawyering skills, targeted expertise, and professional connections they need to graduate practice-ready, all with the support of our outstanding faculty, dedicated career counselors, and global alumni network. Our employment and bar exam outcomes consistently rank us among the top New York law schools and, whatever career path they choose, our students carry with them St. John's Vincentian values, understanding that law is a vocation through which they can live justly and better the world. Згорнути