LL.M. в міжнародному праві та правах людини

Загальні відомості

Опис програми

LL.M. в міжнародному праві та правах людини

LL.M Програма з прав людини та міжнародного права пропонує багатий, просунутий курс навчання в сферах, які є важливою частиною давньої репутації HUL з академічної досконалості, в якій HUL є центром міжнародної діяльності.

Програма пропонує студентам багатий спектр спеціалізованих курсів в основних галузях міжнародного права - міжнародних організацій, врегулювання конфліктів, закони про війну, імміграційне право, міжнародне кримінальне право і т. Д. - і в ключових сферах прав людини, включаючи мультикультуралізм, права людини, боротьба з тероризмом та правосуддя перехідного періоду.

Надано сильним факультетом, до складу якого входять провідні науковці та практики, в тому числі минулі та нинішні юристи міжнародних організацій, члени міжнародних експертних органів, юристів уряду та неурядових організацій, таких як ООН та МКЧХ, а також провідні вчені з Ізраїлю та за кордоном (у тому числі Проф. Малколм Шоу - автор провідного світового підручника в міжнародному праві).

Програма розташована в Єрусалимі, місті з багатими історіями миру та конфліктів - програма, що пропонує унікальний досвід для науковців, юристів та працівників у державному та неурядовому секторі.

Вхід

Вимоги до прийому

LL.M. програми англійською мовою відкриті для випускників юридичних шкіл, які мають ступінь LL.B або JD, які добре володіють англійською мовою. Кандидати відбираються на підставі їхніх правових класів, рекомендаційних листів та минулих навчальних робіт. Для повного переліку Посібник з прийому, будь-ласка, перегляньте наш веб-сайт.

Кандидати, які раніше не навчалися в навчальному закладі, де мова англійською мовою навчання має бути англійською, повинен подати офіційні оцінки TOEFL або IELTS. Необхідний мінімальний бал TOEFL - 600 на паперовому тестуванні, 250 - на комп'ютерному тестуванні або 89 - на інтернет-тесті. Мінімальна оцінка IELTS - 7.

курс навчання

LL.M. програми складаються з 32 кредитів, взятих протягом двох послідовних семестрів, включаючи чотири основних курсу, семінар, семінари, курси факультативи та фонових курсів. Крім того, студенти можуть вибрати подання LL.M. теза

Навчання

Вартість навчання становить 16 000 доларів США. Це включає позашкільні заходи та медичне страхування. Розміщення в гуртожитках є додатковою ціною.

Стипендії та стипендії доступні кваліфікованим студентам. Будь ласка, зв'яжіться з пані Шані Рабінович, координатором програми для отримання додаткової інформації.

Додаткові стипендії доступні:

  • MASA - Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте наш веб-сайт.
  • Міжнародна школа Ротберга - Міжнародні програми, проведені спільно з Міжнародною школою Ротберга, пропонують різноманітні стипендії кваліфікованим кандидатам. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте наш веб-сайт.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internati ... Детальніше

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internationally among the 100 leading universities in the world and first among Israeli universities. Згорнути