LL.M. в міжнародному діловому праві

Загальні відомості

Опис програми

130710_LLM_6.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles

LL.M. це програма повного дня, яка триватиме з жовтня по червень. Курси ділиться на два семестри, з іспитами, проведеними в січні та червні. Студенти мають право проводити другу сесію іспитів, що проводяться наприкінці серпня - початку вересня. LL.M. кандидати, які успішно закінчили програму, нагороджуються LL.M. в міжнародному діловому праві з Брюссельського університету (Університет Брюсселя, ULB), який визнаний компетентними академічними органами Бельгії (Communauté française) в рамках програми безперервної освіти.

LL.M. призначений для студентів, які бажають скористатися перевагами надзвичайного спектру можливостей, що пропонуються в столиці Європи в Брюсселі. Програма включає візити до інституцій Європейського Союзу (Європейська Комісія, Рада та Парламент), головний офіс якої знаходиться в Брюсселі. LL.M. є частиною програмних пропозицій Брюссельського університету (Université Libre de Bruxelles, або ULB), одного з провідних університетів Європи, з 25 000 студентів, з яких 32% - з-за кордону Бельгії.

LL.M. курси проводяться на кампусі Сольбош, який є основним і найбільшим кампусом університету, розташований у регіоні Брюссель-Столиця. Кампус знаходиться в безпосередній близькості від європейських інституцій. УББ пропонує надзвичайну позакласну та спільну діяльність, включаючи лекції, семінари, стажування, кар'єрні заходи та соціальні заходи. Деякі з цих заходів інтегровані в нашу академічну програму. LL.M. є відкритим для студентів з усього світу, які мають основну юридичну освіту або які отримали досвід в галузі права на рівні випускників.

130711_fpctWT67OgRpcty15FybmzoOWw.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles

Загальна структура

 • Програма включає 8 основних LL.M. курси, 1 факультативний курс та LL.M. теза
 • LL.M. структурована за європейською кредитною системою. Кожен курс (обов'язковий та виборний) коштує 5 кредитів, на загальну суму 45 кредитів. Решту 15 кредитів заробляють, написавши дисертацію магістра
 • 8 Core LL.M. Курси зарезервовані для LL.M. студенти Вони забезпечують навантаження на основний курс, охоплюючи основні сфери міжнародного ділового права. Студенти отримають користь від невеликих класів, тісних зв'язків з викладачами ULB та груповим товаришем серед LL.M. студенти
 • 1 Вибірковий курс може бути обраний з будь-якого курсу, який викладається на юридичному факультеті УЛБ (англійською або французькою мовами). LL.M. студенти можуть скористатися по-справжньому чудовими навчальними та методологічними розмаїттями, що пропонуються в ULB
 • LL.M. Дипломна робота передбачає підготовку письмової роботи з теми міжнародного ділового права власного вибору студента під одноосібним наглядом члена викладацького складу


Core LL.M. Курси

 • Міжнародне корпоративне право та корпоративне управління
 • Міжнародні комерційні операції
 • Міжнародне та європейське право конкуренції
 • Міжнародне регулювання та податкове право
 • Врегулювання міжнародного торгового та інвестиційного спорів
 • Міжнародний судовий розгляд та арбітраж
 • Міжнародне банківське та фінансове право
 • Міжнародне право інтелектуальної власності, інформаційних технологій та захисту інформації

Вибрав курс

Студенти повинні вибрати факультативний курс з тих курсів, які пропонуються на юридичному факультеті УЛБ. Виборча вимога також може бути задоволена шляхом проведення стажування (отриманого студентом).

Список курсів дуже багатий. Приклади з попередніх років включають:

 • Право, фінанси та економіка (професор Марко Бехт)
 • Вільний рух товарів (проф. Пітер Олівер)
 • Європейське приватне та порівняльне право (проф. Ерік ван ден-хау)
 • Економіка та право СОТ (професор Петрос Мавроідіс та Андре Сапір)
 • Групи інтересів та лоббі в Європейському Союзі (проф. Паскалін Вінанд)
 • Глобальне врядування (професор Люк Ван Лангенхов)
 • Європейський Союз та країни, що розвиваються (проф. Ніколас Шрієвер)

130716_GroupPhoto18.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles

Стипендія

Ми пропонуємо одну стипендію на рік, яка передбачає відмову від зборів. Стипендія спрямована на розширення доступу до програми для гідного студента з відмінними академічними повноваженнями.

Заява на стипендію повинна бути отримана до 1 червня.

40129_ulb_3.jpg

Умови прийому

Початковий ступінь: LL.M. є відкритим для студентів, які мають (i) основний ступінь права або (ii) початковий ступінь на рівні університету в іншому предметі з професійним або іншим досвідом роботи в галузі права.

Підтвердження англійської мови: кандидати повинні встановити англійську майстерність одним із таких способів: (i) тест TOEFL з балом мінімум 90, (ii) тест IELTS загальним балом мінімум 6,5, (iii) початковий ступінь англійської мови, (iv) інші письмові свідоцтва про володіння англійською мовою (за умови прийняття офіцером приїзду).

"Цей магістр є справді додатковою цінністю для вашого резюме та досвіду, який збагатить ваше правове мислення, а також допоможе вам зрости як особистість. Я відкрив для себе і свою сферу закону в цій програмі".

"Я б рекомендував цю програму для всіх, хто бажає вивчити складний та різноманітний підзаконний закон, який має велике значення і швидкий рух у серці Європи. Багато моїх колишніх однокласників знайшли можливість працевлаштування в Бельгії, а деякі інші переселилися в інші країни Європи. "

«Мені потрібна була програма, призначена для того, щоб забезпечити мені необхідні інструменти, щоб бути актуальними в міжнародній юридичній фірмі та приносити цінність. Це LL.M. принесло мені ті знання та впевненість, які мені потрібні, щоб справді розпочати кар’єру на легальному ринку ".

Джером Жак

Відвідайте наш сайт тут , щоб дізнатися більше!

130718__MMQ9979.jpg

Фото люб’язно надано Université libre de Bruxelles

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In the heart of Europe, just 1h20 by train from Paris, 1h30 from Amsterdam, and 1h50 from London and Cologne, Brussels offers all the advantages of a capital city and the quality of life of a large an ... Детальніше

In the heart of Europe, just 1h20 by train from Paris, 1h30 from Amsterdam, and 1h50 from London and Cologne, Brussels offers all the advantages of a capital city and the quality of life of a large and lively town. Brussels is home to all the major European institutions. It is the official seat of the EU and many other political and economic decision-making entities, and boasts a growing number of businesses, organisations and international experts. Згорнути