LL.M. в міжнародному банківському секторі

Загальні відомості

Опис програми

Випускники з Азії, які мають перший ступінь з права, бізнесу або економіки і мають хороші академічні записи, мають право подати заявку на участь у нашому LL.M. Міжнародна фінансова програма.

Наша програма «Магістр законів у міжнародній банківській справі, цінних паперах та фінансах» (LL.M. International Finance) пропонує відмінне міждисциплінарне та орієнтоване на практику навчання у сфері міжнародного та європейського банківського права, цінних паперів та фінансів. Вивчаючись в ILF , ви будете навчені не тільки займатися, але й досягти успіху в цій дедалі важливішій області, де зустрічаються світи міжнародного права та глобальні фінанси. Вас викладають видатні професори з університету Гете, Франкфурт-на-Майні, а також експерти з юридичних та фінансових галузей. Франкфурт відіграє центральну роль у європейських та світових фінансах.

ILF , що знаходиться у Франкфурті, найбільшому фінансовому центрі Європи, забезпечує ідеальне місце для підготовки молодих фахівців для вирішення як поточних, так і майбутніх правових та фінансових проблем.

Ми прагнемо забезпечити наших студентів міцною та всебічною юридичною та фінансовою освітою в динамічному навчальному середовищі, тим самим надаючи їм юридичну підготовку, необхідну для досягнення своєї кар'єри.

Оскільки англійська мова є єдиною мовою навчання, кандидати повинні добре володіти англійською та письмовою мовою. Для забезпечення академічної досконалості та безпосереднього особистого контакту між студентами та викладачами буде допущено не більше 30 студентів.

Тривалість програми

LL.M. Міжнародна фінансова програма в ILF є однорічною аспірантурою. Він розділений на два семестри, а саме на зимовий семестр (з жовтня по лютий) і літній семестр (з квітня по липень). Програма починається в жовтні, а навчання закінчується в липні наступного року.

ПОЗАКЛАСНІ ЗАХОДИ

Навчальні екскурсії в інші міста, курси ділової англійської та німецької мови, а також багато позакласних заходів з іноземними студентами також будуть організовані для студентів протягом року навчання.

КОНФЕРЕНЦІЯ СТУПЕНІ

LL.M. Ступінь міжнародних фінансів присуджується юридичним факультетом університету Гете у Франкфурті-на-Майні.

ПРИСТРОЙКИ ЗАЯВЛЕННЯ

Заявки будуть розглядатися на основі «рухомого підходу». Заявники будуть поінформовані про результати своїх звернень протягом 6 тижнів після отримання ILF про заповнену заявку. Прийом до LL.M. Програма «Міжнародні фінанси» буде надана успішним заявникам за принципом «перший прийшов перший раз».

Кінцевий термін подачі заявок: 15 травня: країни, де потрібні сертифікати APS (наприклад, Китай, Монголія та В'єтнам) та 1 липня: всі інші країни Азії

Не вимагається плата за подання заявки.

СТИПЕНДІЇ

До успішних заявок, отриманих до 28 лютого 2020 року, буде запропонована стипендія у розмірі 10% від вартості навчання (тобто 1 800 євро).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... Детальніше

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. Згорнути