LL.M. в китайському праві

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

LL.M. в китайському праві

Ступінь магістратури Програма (магістр законів) з китайського права - це програма випускників юридичних наук, що пропонується університетом юридичної школи KoGuan Shanghai Jiao Tong University, одним із найстаріших і найпрестижніших університетів Китаю. Програма зосереджена на китайському цивільному та комерційному праві та пропонує іноземним студентам юридичних наук та юристам відмінну можливість вивчати китайське право та юридичні процеси та брати участь у дослідженні китайського та порівняльного права.

Дворічна програма містить один рік шкільної програми та один рік самостійного дослідження та написання дипломних робіт. Всі магістратури курси (див. Навчальний план) викладаються англійською мовою та спеціально розроблені для студентів-іноземців. На курсах навчатимуться не лише наші штатні викладачі, але й експерти з публічної та приватної практики. Кожному студенту буде призначений академічний радник, який здійснюватиме керівництво його дослідженнями та магістерськими правами. написання дипломної роботи. Ми заохочуємо студентів написати опубліковану дисертацію.

Наш факультет

Юридична школа KoGuan потрапила в число 10 кращих юридичних шкіл країни. Наш факультет відомий своєю академічною майстерністю, а також відданістю студентам. Наш видатний професорсько-викладацький склад та адміністративні співробітники також встановили міцні зв’язки з різними урядовими відомствами та відомствами, судами, юридичними фірмами, транснаціональними корпораціями та іншими важливими установами в мегаполісі Шанхаю та за його межами. Це забезпечує наших студентів різноманітними позакласними пропозиціями на позаплановій основі, таких як навчальні візити та стажування. Програма запропонує вам як унікальне розуміння китайської правової системи, так і захоплюючий практичний досвід у Шанхаї та Китаї.

137805_Student3.jpgKoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137805_Student3.jpg" />

Наші студенти

Ступінь магістратури Програма зацікавлена у залученні інтелектуально допитливих та вдумливих студентів з різних правових систем та з різними кар'єрними планами. Як інтелектуально та культурно різноманітна програма, ми вітаємо студентів з усього світу. Різноманітність учасників LL.M. Програма значно сприятиме навчальному досвіду всіх наших студентів юридичної школи KoGuan. Міжнародні студенти можуть налагодити дружні стосунки зі студентами юридичного факультету, викладачами та випускниками KoGuan та створити частину глобальної мережі випускників юридичного факультету KoGuan.

Вимоги до ступеня

Студенти зобов’язані скласти як мінімум 30 кредитів курсової роботи (16 обов'язкових залікових курсів) та написати дипломну роботу під керівництвом викладача.

Щоб пройти кваліфікацію LL.M. студенти повинні:

 1. Успішно завершено 26 кредитів курсової роботи (6 обов'язкових залікових курсів)
 2. Успішно завершіть незалежні дослідження та напишіть магістратуру. дисертація під керівництвом члена юридичного факультету KoGuan протягом року
 3. Майте загалом не менше 14 залікових курсів за семестр
 4. Проведіть принаймні два семестри на проживання

За рік незалежних досліджень та LL.M. написання дипломної роботи студентам не потрібно залишатися в Шанхаї.

137810_southfacadedetailKoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" />

Навчальний план

Ступінь магістратури Програма вимагає як мінімум 26 кредитних годин аспірантури. Для переліку курсів, пропонованих для LL.M. студенти, будь ласка, дивіться навчальну програму англійською мовою. В даний час пропонується щонайменше сім курсів на кожен семестр за умови наявності викладацького складу.

Список лекцій

Китайське адміністративне право Цзянь Гончжень
Китайське порівняльне фінансове право XU Donggen
Китайське законодавство про конкуренцію ХОУ Ліянг
Китайське екологічне законодавство ZHAO Huiyu & GAO Qi
Закон про зовнішню торгівлю Китаю HU Jiaxiang
Китайське законодавство про інвестиції XU Xiaobing
Китайська практика міжнародного права XU Xiaobing
Китайські права людини та праці WANG Bin
Право та розвиток в Китаї ЖЕНГ Ге
Китайське право та суспільство ЖЕНГ Ге
Глобальне управління та конфлікти в Китаї Маттіас Ванхуллебуш
Китайське кримінальне та кримінальне процесуальне право SUN Weiping & CHEN Keqian
Китайське право компанії ШЕН Вей
Китайське морське право ЛІУ Дан
Китайське право інтелектуальної власності ВАНГ Цзе
Закон про банкрутство Китаю ВАНГ Чжічжоу
Право та фінансові ринки Китаю ЧЕН Цзіньхуа
Китайське конституційне право ЛІН Янь
Китайське договірне право ЧЕН Юньсі
Підготовка себе до юридичних послуг XU Jingde

Вимоги до відповідності

Підлягає розгляду для вступу до магістратури. програми, абітурієнт повинен мати ступінь бакалавра. Ми особливо шукаємо претендентів із такою кваліфікацією:

 1. Некитайський громадянин
 2. Пройдіть ступінь бакалавра або еквівалент у Китаї чи зарубіжній країні
 3. Зарахування до закону чи програми, пов’язаної із законом
 4. Маючи кваліфікацію практикувати право в юрисдикції за межами материкового Китаю
 5. Дійсний звіт TOEFL (≥90) або академічний IELTS (≥6)

(Від цієї вимоги можна відмовитися від носія англійської мови або тих, хто здобув ступінь бакалавра або магістра з місцевих англійських країн.)

137808_Student7.jpgKoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137808_Student7.jpg" />

Процедура прийому

Рішення про прийом приймаються поетапно, починаючи з вересня (осінній семестр). Ступінь магістратури Приймальна комісія ретельно перевіряє весь пакет заявок та відбирає кваліфікованих кандидатів, які найкраще отримали б користь від та отримали внесок у магістратуру. Програма. Комітет приймає рішення щодо окремих заяв якомога швидше.

Оцінюючи заявки, Комітет враховує фактори, включаючи, але не обмежуючись ними:

 1. Наукові роботи, такі як оцінки, класифікація класів, наукові публікації
 2. Листи рекомендацій
 3. Професійні та особисті досягнення
 4. Попередній юридичний досвід або кар'єра в галузі викладання та досліджень у галузі права, державній службі, судовій системі, міжнародних урядових організаціях, громадських організаціях та приватній практиці
 5. Знання англійської мови

Важливі дати та терміни

 • 31 березня: Кінцевий термін подачі заявок на стипендію *
 • 31 травня: Кінцевий термін подання заявки на самоподтримку *
 • Кінець червня: Повідомлення про вступ *
 • На початку вересня: розпочинається осінній семестр *

Як застосовувати

Крок 1: Заповніть онлайн-заявку

 • http://isc.sjtu.edu.cn
 • Роздрукуйте, підпишіть та прикріпіть 2-дюймову фотографію у формі заявки із системи онлайн-заявок.

Крок 2: Оплатити комісію за заявку

Плата за заявку становить 800 CNY або 130 USD, не підлягає поверненню та не передається. Оплата повинна бути здійснена за допомогою CNY або USD.

Крок 3: Надішліть документи-заявки

 • Форма заяви від системи онлайн-заявок
 • Сертифікати на ступінь. Повинно бути оригінальним або нотаріально посвідченим (китайські чи англійські нотаріуси прийнятні)
  (студенти, які ще не закінчили, повинні надати офіційний лист з вашого університету із зазначенням очікуваної дати закінчення навчання.)
 • Офіційні стенограми. Повинно бути оригінальним або нотаріально посвідченим (китайські чи англійські нотаріуси прийнятні)
 • Мовний сертифікат та звіт про бали
 • Копія паспорта
 • Дві фотографії розміру паспорта
 • Два рекомендаційні листи від доцентів або науковців з вищими вченими званнями. Потрібно вказати номер телефону судді та електронну адресу
 • Повідомлення про переказ Вкажіть своє ім’я та реквізити платежу

Стипендії

Тип Тривалість Підтримка Покриття
Магістерські програми типу А 2,5 року Близько 70 000 CNY / рік Повністю покрите навчання, медичне страхування та житло на території кампусу, а також щомісячна стипендія (3000 крон на місяць)
Магістерські програми типу В 2,5 року Близько 55 000 крон / рік Повністю покрите навчання, медичне страхування та житло на території кампусу, а також щомісячна стипендія (1700 крон / місяць)
Магістерські програми типу С 2,5 року Близько 40 000 крон / рік Повністю покрите навчання, медичне страхування та житло на території кампусу

Ми надаємо різні види стипендій для абітурієнтів, які ґрунтуються на майстерності студентів.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

On June 8, 2002, the Law School was established, and RMB 25 million yuan was earmarked to carry out the first phase of construction. The Law School thus entered into a period of rapid development. Whi ... Детальніше

On June 8, 2002, the Law School was established, and RMB 25 million yuan was earmarked to carry out the first phase of construction. The Law School thus entered into a period of rapid development. While sticking to its core mission of educating law undergraduates, the School obtained the right to confer master's degrees in 8 grade-2 disciplines and grade-1 disciplines in law, the right to confer the Juris in law specialty, as well as the right to confer the doctoral degree in constitutional law and administrative law. Згорнути