LL.M. в американському та транснаціональному праві (Інтернет)

Загальні відомості

Опис програми

Заробіть свою Інтернет-магістратуру по-американськи

Дізнайтеся, чому Американська асоціація адвокатів, акредитована University of Dayton School of Law є місцем отримання вашої магістратури. і дізнайтеся, як це можна зробити, не виходячи ніколи з дому.

Основні моменти програми

Починаючи з січня 2019 року, University of Dayton School of Law почала пропонувати повністю онлайн-варіант для студентів, зацікавлених у виконанні магістратури. ступінь американського та транснаціонального права.

Інтернет LL.M. Основні моменти програми включають:

 • Навчальна програма, орієнтована на право США та юридичну практику США;
 • Всі курси, пропоновані (100%) в Інтернеті, в асинхронному форматі, що дозволяє студентам отримувати доступ до вмісту курсу в дні та години, які найкраще працюють для них;
 • Три семестри на рік - починаючи з січня, травня та серпня;
 • Отримайте ступінь всього за 1 календарний рік (три семестри);
 • Інтернет LL.M. навчальна програма, що відповідає сучасним вимогам іспитів штату Каліфорнія та Вашингтон *;
 • Щедрі стипендії для часткового навчання;
 • Безкоштовні онлайн-матеріали для читання, що входять до кожного курсу (не потрібні підручники);
 • Безкоштовні додаткові онлайн-ресурси для навчання (отримайте "головний старт" на іспиті);
 • Безкоштовні кар'єрні послуги, академічний успіх та підтримка бібліотеки для всіх Інтернет-магістрів. студенти;
 • Курси, які викладають викладачі та практикуючі юридичні науки, з досвідом викладання в онлайн-платформі.

Відвідайте наші часто задавані питання, щоб дізнатися більше про програму, процес подання заявок, бар та кар’єрні можливості.

* Вимоги до участі в адвокатській колекції залежать від штату. Дейтонський закон не може гарантувати вступ до адвокатури. Студенти несуть відповідальність за зв'язок із штатом штату, щоб визначити їх придатність.

Інтернет-магістратура - профіль студента

Цей Інтернет-магістрант. Програма звертається в першу чергу до випускників юридичних шкіл, зацікавлених у:

 • Кар'єра в глобальній юридичній практиці (наприклад, бізнес, імміграція, торгівля, інвестиції, права інтелектуальної власності тощо);
 • Дізнатися більше про законодавство та юридичну практику США;
 • Встановлення шляху до придатності адвокатської колегії до США;
 • Отримавши диплом юридичного факультету з акредитованої в США юридичної школи ABA.

Оскільки програма на 100% в Інтернеті, студенти можуть отримати ступінь і зробити наступний крок як професійно, так і академічно, не виходячи ніколи з роботи, дому чи сім'ї.

Безкоштовна програма

Дейтонський закон прагне забезпечити доступну та якісну онлайн-юридичну освіту. Зверніться до Інтернет-магістратури Менеджер програми Маргарет Іоанідес (mioannides1@udayton.edu), щоб дізнатись більше про процес безкоштовного подання заявок та попередню оцінку стипендії. Можливі часткові стипендії для навчання. Фінансова допомога також доступна для громадян США та осіб, які не мають права.

Свідоцтво про правову практику США

Окрім заробітку магістратури Студенти, які закінчили онлайн-програму LL.M.Program протягом трьох років, також отримують (без додаткових витрат) сертифікат в юридичній практиці США .

Переваги сертифіката юридичної практики США:

 • Дозволяє студентам розвивати свої вміння та знання в певній галузі права, не вимагаючи додаткового часу чи навчання.
 • Робить студентів більш доступними для роботодавців та клієнтів, надаючи дані, що підтверджують їхню компетентність, прихильність та навчання.
 • Забезпечує отримання студентами визнання за успішне закінчення спеціалізованого курсу навчання.

Барний іспит - Каліфорнія та Вашингтон

Онлайн-курси є відкритими для адвокатів, які навчаються як у США, так і у закордонних країн, і розроблені в першу чергу для випускників юридичних наук, які прагнуть краще зрозуміти законодавство США та юридичну практику США, а також потенційний шлях до отримання права на отримання адвокатури.

Студенти отримують міцну основу знань у галузях права, які найчастіше перевіряються на складі адвокатської іспиту, а також практичного досвіду в галузі юридичного письма та спілкування, перевіреного на адвокатському іспиті та використовуваного в юридичній практиці США. Навчальна програма в Інтернеті узгоджується з сучасними вимогами як державних іспитів штату Каліфорнія, так і у Вашингтоні.

* Вимоги до участі в адвокатській колекції залежать від штату. Дейтонський закон не може гарантувати вступ до адвокатури. Студенти несуть відповідальність за зв'язок із штатом штату, щоб визначити їх придатність.

Гнучкий, асинхронний формат

Усі курси пропонуються в асинхронному онлайн-форматі протягом трьох семестрів на рік (осінь, весна, літо). Випускники юридичних факультетів, що не мають акредитації ABA (включаючи юристів з іноземним освітою), які мають ступінь права або еквівалент, повинні пройти 12 курсів (30 кредитів), щоб отримати ступінь магістра права. ступінь. На основі наявності та послідовності курсу студенти можуть скласти 30 кредитів лише за один рік (3 семестри).

Матеріали для читання доступні в режимі онлайн та безкоштовно протягом кожного курсу. З метою стимулювання обговорення в класі та обміну думками кожен курс також включає інтерактивні компоненти, включаючи щотижневі робочі години, дошки обговорень, оголошення, онлайн-огляди та інше!

Онлайн-курси: (12 курсів - загальна кількість кредитів 30)

Основні курси - кредити

Ціна

University of Dayton School of Law стягує навчання за кредитну годину, а не за навчальний рік. Вартість однієї кредитної години на 2019-2020 навчальний рік становить 1 207 дол. Доступні стипендії для часткового навчання - Зв'яжіться з Інтернет LL.M. Менеджер програми Маргарет Іоанідес (mioannides1@udayton.edu) для отримання безоплатної попередньої оцінки стипендії.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a ... Детальніше

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a Catholic, Marianist institution, the University of Dayton is committed to producing graduates who uphold the highest professional standards. Згорнути