LL.M. в американському праві

Загальні відомості

Опис програми

Ваш LL.M. в Брукліні - епіцентр інновацій і культури

Живіть та навчайтеся у Брукліні, міжнародному центрі культури та інновацій. Brooklyn Law School знаходиться лише за декілька хвилин від Уолл-стріт, епіцентру міжнародних фінансів і Силіконової алеї, центру технічних стартапів. Пориньте в реальне середовище навчання, де LL.M. студенти ростуть як професійно, так і особисто.

117857_brooklawllm.png

LL.M. студенти у Brooklyn Law School мають можливість зосередити свої курси на загальному американському праві, підприємницькому праві, законі про інтелектуальну власність або законі про біженців та імміграції. LL.M. Навчальний план надає юристам, які пройшли навчання за кордоном, знання, необхідні для освоєння юридичного дискурсу в США, а також підвищення їхніх навичок для практики у своїх країнах. Наша LL.M. Програма додатково відповідає вимогам для складання іспиту штату Нью-Йорк. Будучи ліцензованим адвокатом у кількох юрисдикціях, ви будете глобальним адвокатом 21-го століття.

З нашим інноваційним LL.M. Програма підтримується більш ніж столітньою досконалістю, ми задовольняємо вимоги нового світу права.

117858_LLM_composite.jpgЗ'єднайтеся в Нью-Йорку, епіцентрі фінансів та інновацій

Голосував # 2 Кращий Загальний LL.M. Програма в Нью-Йоркському юридичному журналі

LL.M. Brooklyn Law School Програма була введена в журнал "Best of" в Нью-Йоркському журналі "Закон слави" за те, що його голосували або за кращий генеральний LL.M. Програма п'ять років поспіль. Наша програма розроблена для того, щоб допомогти юристам, які пройшли навчання за кордоном, досліджувати закони США, зв'язуватися з іншими міжнародними адвокатами, нашими факультетами світового класу та більше 23 000 випускників. Ці відносини будуються через наш LL.M. робота студентів у наших клініках, екстернаціях та проектах pro bono, а також у позашкільній спільноті, яку ми створюємо. Brooklyn Law School створила унікальну програму, яка допомагає випускникам розвивати мережу, необхідну для просування своєї юридичної освіти та кар'єри.

Останнє оновлення Лип 2019

Про навчальний заклад

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Згорнути