Ваш LL.M. в Брукліні - епіцентр інновацій і культури

Живіть та навчайтеся у Брукліні, міжнародному центрі культури та інновацій. Brooklyn Law School знаходиться лише за декілька хвилин від Уолл-стріт, епіцентру міжнародних фінансів і Силіконової алеї, центру технічних стартапів. Пориньте в реальне середовище навчання, де LL.M. студенти ростуть як професійно, так і особисто.

117857_brooklawllm.png

LL.M. студенти у Brooklyn Law School мають можливість зосередити свої курси на загальному американському праві, підприємницькому праві, законі про інтелектуальну власність або законі про біженців та імміграції. LL.M. Навчальний план надає юристам, які пройшли навчання за кордоном, знання, необхідні для освоєння юридичного дискурсу в США, а також підвищення їхніх навичок для практики у своїх країнах. Наша LL.M. Програма додатково відповідає вимогам для складання іспиту штату Нью-Йорк. Будучи ліцензованим адвокатом у кількох юрисдикціях, ви будете глобальним адвокатом 21-го століття.

З нашим інноваційним LL.M. Програма підтримується більш ніж столітньою досконалістю, ми задовольняємо вимоги нового світу права.

117858_LLM_composite.jpgЗ'єднайтеся в Нью-Йорку, епіцентрі фінансів та інновацій

Голосував # 2 Кращий Загальний LL.M. Програма в Нью-Йоркському юридичному журналі

LL.M. Brooklyn Law School Програма була введена в журнал "Best of" в Нью-Йоркському журналі "Закон слави" за те, що його голосували або за кращий генеральний LL.M. Програма п'ять років поспіль. Наша програма розроблена для того, щоб допомогти юристам, які пройшли навчання за кордоном, досліджувати закони США, зв'язуватися з іншими міжнародними адвокатами, нашими факультетами світового класу та більше 23 000 випускників. Ці відносини будуються через наш LL.M. робота студентів у наших клініках, екстернаціях та проектах pro bono, а також у позашкільній спільноті, яку ми створюємо. Brooklyn Law School створила унікальну програму, яка допомагає випускникам розвивати мережу, необхідну для просування своєї юридичної освіти та кар'єри.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 4 інших курсів в Brooklyn Law School »

Останнє оновлення Липень 9, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Сер 2020
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
1,993 USD
за кредитну годину
Deadline
Лют 1, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2020
End Date
Травень 2021
Кінець терміну надання заяв
Лют 1, 2020

Сер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лют 1, 2020
End Date
Травень 2021

Your LL.M. at Brooklyn

Your LL.M. at Brooklyn Law School