LL.M. Спеціалізації для міжнародних юридичних практиків (зосередження на технологіях та глобальних питаннях інтелектуальної власності)

Загальні відомості

Опис програми

Southwestern Law School запрошує запити від закордонних юридичних фірм та окремих міжнародних практикуючих у галузі технологій, розваг та інтелектуальної власності для підготовки спеціалізованих навчальних пропозицій, що дають право на отримання LL.M.

У віковій інформаціі та спілкуванні практика права стає все більш глобальною. Southwestern Law School , розташована в самому культурному розмаїтті містечка в США, а також центрі розваг та технологічних галузей, пропонує індивідуальний досвід та спеціальні знання в галузі в цих та інших сферах. Окрім базових курсів у галузі інтелектуальної власності та контрактного права, компанія Southwestern пропонує найбільшу кількість факультативних фахівців у галузевому та технологічному законодавстві, що дозволяє спеціалістам, що спеціалізуються в усьому світі, на практиці. Яким буде вплив переговорів щодо міжнародної торгівлі між США та його сусідами? Хто є переможцями та переможцями в дебатах про чистий нейтралітет у США? Як Законом про конфіденційність даних ЄС буде впливати на інновації та конкуренцію? Яка позиція Китаю щодо комерційної таємниці? Як Голлівуд взаємодіє з міжнародними кіноіндустріями у Китаї, Індії, Нігерії (і нещодавно Саудівській Аравії)? У світі, де питання змінюються так само швидко, як і відповіді, Південний Захід готує своїх студентів до вивчення фундаментальних правових понять, а також галузевої бізнес-практики, надаючи їм відповідний контекст та навички, спрямовані на перехід на нові потреби своїх роботодавців та клієнтів.

Південно-Захід пропонує передовий досвід у таких галузях, як технологічне право та підприємництво, законодавство про інтелектуальну власність (включаючи патент, торговельну марку та авторське право), переговори та вирішення спорів, а також американські закони та правові системи. Студенти можуть спеціалізуватися на цих та інших затверджених областях з 12 спеціалізованими підрозділами в межах 24 програмних одиниць (максимум 30). Курсова робота включає в себе заняття, інтегровані з американськими студентами JD, а також невеликі семінари для міжнародних аспірантів, а також можуть включати спеціальні стажування з міжнародними практикуючими, які базуються в Каліфорнії. Південно-західний має численні відносини з іноземними університетами та організаціями (у тому числі Jindal Global Law School в Індії, консорціум NACLE в школах Північної Америки та Група компаній інтелектуальної власності Девід і Раймонд в Шанхаї), що допомагає сприяти швидко зростаючим вимогам світової юридичної практики .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... Детальніше

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. Згорнути