LL.M. Право в європейському та глобальному контексті

Загальні відомості

Опис програми

LL.M. Право в європейському та глобальному контексті

Це програма, як жодна інша, що пропонується в Європі. Це не просто ще одна програма, орієнтована на європейське та міжнародне право, наша мета полягає в тому, щоб викладати право в європейському та глобальному контексті і робити це з провідним міжнародним факультетом та застосовувати нові методики та педагогічні методи.

132674_CGSL_LEGC_FUNDO.jpg

Чому право в європейському та глобальному контексті

 • Закон змінюється. Адвокатам все частіше потрібно діяти в умовах безлічі юрисдикцій та юридичних джерел. Як наслідок, зростаюча кількість юридичних суб'єктів (як у судах, так і поза судами і навіть у законодавчому процесі) потребує функціонування в різних юрисдикціях та комфортно працювати з різними юридичними джерелами.
 • У той же час економічна та соціальна інтеграція посилює багатонаціональний характер справ, у яких адвокати закликаються надавати допомогу щодня. Це також породило новий міжнародний ринок юридичних послуг, що розвивається. Все це вимагає іншого типу юриста від традиційного юриста, що виховується виключно у певній вітчизняній правовій системі. Для цього потрібна справді міжнародна юридична освіта, де курси спеціально розроблені для вирішення викликів цього плюралізму юридичних джерел та юрисдикцій. Це мета цього магістра / магістра права. Ступінь права в європейському та глобальному контексті.
 • У програмі буде прийнятий підхід до викладання, який Джозеф Вайлер вигадав як "Total Law ™". Це являє собою сміливий педагогічний та інтелектуальний розрив із традиційними способами викладання права.
 • Студенти, які навчаються на цьому курсі, зіткнуться з величезними зусиллями, з якими більшість не знайомі: це вимагатиме стійкого рівня дуже високої відданості, підготовки та залучення. Але нагороди будуть багатими: як в інтелектуальному хвилюванні, так і в професійному становленні.

Інформація про програму

Відвідуваність та ECTS

Це LL.M. це однорічна програма денної форми навчання, яка триває з вересня по липень. Академічний календар складається з трьох термінів, поділених на 12 годин занять на тиждень, 4 години на день, як правило, проводяться вранці, з понеділка по суботу.

Семестр за кордоном

Студентам рекомендується скористатись умовами обміну з провідними американськими та європейськими юридичними школами та відвідувати додатковий семестр за кордоном.

Магістерська робота

Студенти, затверджені в дисертації магістра юридичних наук, отримають диплом магістра відповідно до Болонської декларації.

Бразильські студенти, затверджені в дисертації магістра юридичних наук, отримають диплом магістра, який може бути визнаний "дипломом де Местрадо" в Бразилії.

Студенти можуть записуватись на курси з вищої кваліфікації LL.M. міжнародного комерційного права , наприклад:

 • Загальноправові договори
 • Порівняльне оподаткування підприємств
 • Корпоративне право та регулювання цінних паперів
 • Основи бухгалтерського обліку та фінансів
 • Закон про інтелектуальну власність та конкуренцію
 • Міжнародне енергетичне право
 • Міжнародне екологічне право
 • Юридичний бізнес та суспільство в Китаї
 • Прийняття стратегічних рішень для юристів
 • Тенденції еволюції інституційної структури ЄС

Подвійні градуси

Católica Global School of Law пропонує три подвійні ступені.

Один створено разом з Коледжем Короля в Лондоні . Після закінчення широкосмугового навчального етапу магістратури. в CGSL студент матиме можливість спеціалізуватися на певній галузі глобального права, відвідуючи курси та користуючись бібліотечними ресурсами в Коледжі Кінга, дозволяючи йому або їй випускати частину передової глобальної юридичної стипендії.

Студенти Católica Global School of Law також мають можливість продовжити навчання за програмою MASTER LAWS (LL.M.) в юридичній школі університету Cornell . Вони отримають сильний міжнародний академічний досвід, а також два ступені від передових світових інститутів. Цей додатковий ступінь університету Ivy League також дозволить студентам (дотримуючись певних вимог в LL.M.) скласти іспит на адвокатську колегію в Нью-Йорку.

Студенти магістра Católica Global School of Law мають можливість продовжити навчання за програмою МАЙСТЕРСЬКІ ПРАВА (LL.M.) в юридичній школі Мічиганського університету . Вони отримають сильний міжнародний академічний досвід, а також два ступені від передових світових інститутів. Цей додатковий ступінь також дозволить студентам (з дотриманням певних вимог до LL.M.) скласти іспит на адвокатську колегію в Нью-Йорку. Прийняті студенти скористаються знижкою 1/3 у Мічигані LL.M. важливе навчання.

Студенти магістра Católica Global School of Law тепер мають можливість продовжити навчання в школі права Бостонського університету. Вони отримають сильний міжнародний академічний досвід, а також два ступеня від двох глобальних інститутів. Цей додатковий ступінь також дозволить студентам (з дотриманням певних вимог до LL.M.) скласти іспит на адвокатську колегію в Нью-Йорку.

Стипендії та плата за навчання

Стипендії можуть надаватися обмеженій кількості студентів на основі заслуг. Щоб подати заявку, надішліть, будь ласка, лист із запитом із описом конкретних обставин.

Вартість навчання

 • Закон про магістра права в європейському контексті: 14 000 євро (доступна політика розстрочки)
 • Магістерська робота: 1.700 євро
 • Додатковий семестр за кордоном: € 2.250

Вимоги щодо вступу

Всі LL.M. кандидати повинні мати перший ступінь права.

Перевага надаватиметься кандидатам, які мають високий академічний досвід.

Ви можете подати заявку в будь-який час.

LL.M. заявки мають бути заповнені всією необхідною документацією. Успішним заявникам буде надіслано офіційний лист про вступ.

Кандидати повинні подати такі документи:

 • Два рекомендаційних листа (англійською або португальською мовами)
 • Офіційні стенограми від відвідуваних шкіл (англійською або португальською мовами);
 • Резюме (англійською мовою) з датами та тривалістю роботи (максимум дві сторінки)
 • Офіційний лист відправлення для студентів, спонсорований корпораціями чи іншими організаціями
 • Офіційний звіт про результат TOEFL / IELTS або сертифікат.
 • Копія посвідчення особи або паспорта
 • 1 фото

Необхідні матеріали (завірені копії оригіналів документів) повинні бути розміщені на:

GEFAP | Universidade Católica Portuguesa

Пальма де Сіма | 1649-023 Ліссабон | Португалія

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... Детальніше

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. Згорнути