I-LLM LPC - неповний робочий день

Загальні відомості

Опис програми

I-LLM LPC - неповний робочий день

У програмі I-LLM LPC Part-time курс підтримується тими, хто має ступінь юриспруденції або GDL та бажає тренуватися як адвокат через наш підтримуваний онлайн-навчальний варіант.

 • Сбалансуйте навчання від інших зобов'язань за допомогою нашого 22-місячного онлайн-курсу (іноді потрібна відвідуваність).
 • Підготуйте ваш курс до спеціалістів, що цікавлять вас, завдяки широкому вибору факультативних предметів
 • Отримайте кваліфікацію за програмою LPC та Master's Award (LLM) без додаткової оплати

Згідно з нашими останніми наявними даними, 97% наших штатних студентів 2016/17 та прискорених студентів 2017/17, які закінчили влітку 2017 року, забезпечили працевлаштування, контракт на навчання або подальше навчання протягом дев'яти місяців після успішного завершення курсу.

Вимоги до курсу

Щоб мати право займати своє місце на нашому ЛПК, ви повинні дотримуватися вимог щодо початку курсу юридичної практики (LPC), встановленого органом регулювання юристів (SRA) - див. Нижче. Недотримання цих вимог щодо відповідності означає, що Університет не має іншого вибору, окрім скасувати Ваше місце на курсі.

Якщо ви є студентом, що не є EEA, ви також вимагатимете візи, яка охоплює повну тривалість вашого курсу - див. Нижче вимоги до віз.

Критерії відбору ЛПК університету права
 • Академічний профіль та досягнення, як правило, як мінімум фактичного або передбачуваного другого класу з відзнакою ступеня права або GDL / CPE / MA Law *
 • Належне вивчення англійської мови для успішного завершення курсу - ознайомтеся з вимогами англійської мови нижче
 • Будь-які особливі обставини, виявлені у вашій заявці
Академічні або інші посилання

* Ця вимога виконується: а) нагородженням кваліфікаційного ступеня права. Ваша юридична освіта повинна відповідати певним академічним стандартам, щоб отримати кваліфікацію. Це повинно включати в себе наявність адекватно оцінених результатів у семи фундаментах юридичних знань - публічне право, зобов'язання I (контракт), зобов'язання II (торби), кримінальне право, земельне право, капітал

Університет права повністю відповідає законодавству щодо рівних можливостей та активно заохочує різноманітність у юридичній професії. Наш прийомний процес діє чесно та спрямований на те, щоб студенти максимально використали свої таланти. Вам пропонується якнайшвидше розповісти нам про будь-які особливі вимоги. Це дозволить нам обговорити, як ми можемо виконати свої вимоги.

Ви повинні виконати всі вимоги щодо придатності до початку курсу - якщо цього не зробити, це може призвести до того, що ви не зможете приєднатися до курсу. Якщо ви вважаєте, що це може бути проблемою (наприклад, якщо у вас є запізнілі результати оцінювання), будь-ласка, зв'яжіться зі службою прийому якомога швидше за номером 0800 289997 (Великобританія), 44 (0) 1483 216000 (міжнародний) або електронною поштою @ law @ law. ac.uk.

Майбутні стажисти Солісітори

Нещодавно SRA консультувалася з низкою запропонованих змін до своїх правил, включаючи скасування вимоги до студентів подавати заявку на зарахування студентів та затвердження їхньої академічної стадії навчання перед початком ЛПК.

Якщо вам пропонується навчальний контракт, ви повинні переконатися, що Адміністрація регуляції юристів (SRA) перевірила ваш "характер та придатність", щоб бути адвокатом.

Це може тривати не менше шести місяців, якщо ви маєте:

 • Зроблено певні кримінальні правопорушення
 • Було визнано винним у вчиненні злочину
 • Виникла серйозна фінансова проблема (наприклад, банкрутство, індивідуальні добровільні угоди або рішення суду округу)
 • Підлягають негативним регуляторним висновкам
 • Продемонстрували будь-яку іншу поведінку, яку ми не очікували б від адвоката (наприклад, поведінка, яка була нечесною, жорстокою або дискримінаційною)

Перегляньте тест придатності SRA 2011 для отримання додаткової інформації та заповніть заявку на придатність, якщо вам потрібно повідомити їх про будь-які проблеми.

Якщо вам не потрібно повідомляти SRA, ви можете повідомити про це, коли ви та ваш роботодавець скажуть, що ваше навчання має розпочатися.

Якщо рішення ДРБ не буде підтверджено до дати початку роботи LPC, ви можете продовжити курс, але зробити це на власний фінансовий ризик. Якщо у вас виникли сумніви щодо питання щодо характеру та придатності, зверніться до Служби технічної допомоги за номером 0370 6062555 або http://www.sra.org.uk/contact-us/

Акредитація попереднього навчання

Якщо ви раніше вивчали BVC або BPTC, ви можете бути звільнені від певних елементів LPC. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт SRA та зв’яжіться з нашою командою прийому за тел. 0800 289997 (Великобританія), 44 (0) 1483 216000 (міжнародна) або електронною поштою admissions@law.ac.uk

Англійська мова вимоги

Якщо ви закінчили ступінь за межами Великобританії, і ви не приїхали з "більшості україномовних країн", надішліть засвідчену копію одного з затверджених іспитів з англійської мови.

Місцезнаходження

Інтернет. Обов'язкове відвідування, необхідне для індукції та на вибір містечок Лондона Блумсбері, Бірмінгема та Манчестера. Оцінка на вибір: Бірмінгем, Брістоль, Честер, Гілдфорд, Лідс, Лондон Блумсбері, Манчестер.

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... Детальніше

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. Згорнути
Лондон , Бірмінгем , Брістоль , Честер , Ексетер , Гілдфорд , Лідс , Манчестер , Лондон , Великобританія Інтернет , Мадрид , Читання , Лондон , Відень , Ліверпуль , Ноттінгем , Гонконг , Норвіч + 17 Більше Менше