Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Дипломи пропонують альтернативу традиційним програмам навчання, пропонуючи коротший шлях до початку професійної кар'єри. Звичайно, що пропонуються в коледжних коледжах або через онлайнові програми, диплом може, як… Детальніше

Дипломи пропонують альтернативу традиційним програмам навчання, пропонуючи коротший шлях до початку професійної кар'єри. Звичайно, що пропонуються в коледжних коледжах або через онлайнові програми, диплом може, як правило, бути завершений через один-два роки.

З огляду на це, що таке диплом з права інтелектуальної власності? У програмах права інтелектуальної власності студенти вивчають складні юридичні вимоги, необхідні для захисту запатентованої, зареєстрованої торговою маркою та / або права власності фізичних та юридичних осіб. Закон про інтелектуальну власність дозволяє особам або компаніям претендувати на унікальну марку, концепцію чи винахід, з цією вимогою, захищеною законом. Диплом про права інтелектуальної власності вчить, що захищається чи не охороняється відповідно до законодавства про інтелектуальну власність, способів розгляду справ про порушення прав інтелектуальної власності, відмінності між авторським правом і товарним знаком, міжнародним правом інтелектуальної власності та багатьма іншими відповідними темами.

Ті, хто спеціалізується на законодавстві про інтелектуальну власність, отримують цілий ряд високотехнологічних, широко застосовних навичок. Ці таланти включають в себе здатність визнати, що робить або не являє собою порушення патенту та будь-яких юридичних дій, необхідних. Інші навички включають чудові здібності у переговорах та ще кращі можливості у сфері посередництва та вирішення спорів.

Вартість програми відрізняється за шкільною програмою, але загалом може визначатися за довжиною програми та вимогами курсу. Індивідуальна школа матиме різну частку витрат і зможе надати більше інформації.

Під час закінчення диплому з права інтелектуальної власності, який може призвести до кар'єри, пов'язаної із порушеннями вимог про порушення прав інтелектуальної власності, як адвокат інтелектуальної власності компанії, диплом пропонує багато інших перспективних кар'єрних шляхів. Наприклад, виконавча студія звукозапису застосує значні відомості про законодавство про інтелектуальну власність для захисту зареєстрованих активів його музичних виконавців. Видавець застосовує закон про інтелектуальну власність, щоб забезпечити належне авторське право на всі рукописи, опубліковані в цьому конкретному видавництві.

Студенти можуть прагнути подорожувати до міжнародних університетів, щоб отримати міжкультурний досвід, коли вони навчаються, або вибрати університет ближче до будинку. Інтернет-варіанти дають можливість розгортати далі. Щоб дізнатись більше, пошукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
University of Technology Sydney
Sydney, Австралія

UTS має досвід та репутацію для надання курсів, що відповідають потребам патентних і торговельних марок. Програма інтелектуальної власності UTS є першою у австралійському унів ... +

UTS має досвід та репутацію для надання курсів, що відповідають потребам патентних і торговельних марок. Програма інтелектуальної власності UTS є першою у австралійському університеті, яка виконує цілі освітні вимоги для реєстрації в якості зареєстрованого патентного повіреного Trans-Tasman в Австралії та Нової Зеландії під управлінням адвокатів IP Trans Tasman, а також реєстрації як австралійської торгівлі Марк адвокат. -
Diploma
Денне навчання
Заочне навчання
англійська
Січ 2021
Кампус
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here