Filter
Diploma
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Дипломні освітні програми можуть стати цінним способом поєднання професійного досвіду з професійною освітою. Запропонувавши цілеспрямовані програми навчання на один-два роки, дипломи надають іншим способом для професіоналів отримати необхідні кар'єрні навички.

Тоді який диплом з вивчення кримінального права? Ця дипломна програма, в основному, зосереджена на тих, хто шукає кар'єру або подальше просування як офіцер у сфері правоохоронних органів. Диплом про кримінальну справу пропонує комплексну освіту за структурами, принципами та функціями системи кримінального правосуддя, від охорони міліції до діяльності судів. Зокрема, програма, як правило, фокусується на сферах права, необхідних для забезпечення громадської безпеки під час розслідування, переслідування та юридичного затримання підозрюваних у злочині.

Співробітники правоохоронних органів та студенти, які складають дипломну програму з кримінально-виконавчої роботи, можуть розраховувати на вивчення ключових навичок, які підтримують їх професійне зростання Ці навички включають ненасильницьку деесселяцію та вирішення конфліктів, але можуть поширюватися на такі здібності, як співбесіду з свідками та переговори заручників.

З програмами, що працюють на різну тривалість і вимагають різних курсів кредитів, диплом з вивчення кримінально-правових дисциплін може бути доступний на різних цінових рівнях різних шкіл. Різні установи надаватимуть інформацію щодо їх структури цін та вимог.

Оскільки охорона правопорядку охоплює широкий спектр професій, то ті, хто складають диплом з кримінального права, можуть вибирати з кількох кар'єрних шляхів. Випускники можуть шукати посаду офіцера з місцевими чи державними органами поліції або можуть вибирати вступ до федерального агентства як член національних сил безпеки. Вони навіть можуть обирати ролі як охоронців або працювати в приватному захисті з комерційно найманими агентствами, які пропонують служби охорони охоронців або приміщень.

Студенти повинні знати варіанти, коли мова йде про вибір школи та програми. Багато шкіл пропонують дистанційну освіту та онлайн-навчання, в той час як інші використовують більш традиційний підхід на основі заняття. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Кримінальне правознавство

Bow Valley College

Ви станете невід'ємною частиною системи, яка лежить в основі нашого суспільства, що робить різницю в межах області правосуддя і вашій громаді. ... [+]

Справедливість Дослідження Диплом - правопорядку

Ви станете невід'ємною частиною системи, яка лежить в основі нашого суспільства, що робить різницю в межах області правосуддя і вашій громаді. Ви дізнаєтеся, знання та навички, необхідні, щоб зробити кар'єру в різних областях правоохоронної де кожен день пропонує унікальні і цікаві завдання.

Це 16-місяць (4 семестри) Диплом програма підготує вас до захоплюючої кар'єри в області правозастосування в якості поліцейського, шериф, RCMP офіцер, або прикордонної офіцера послуг. В даний час працює і нещодавно вийшли на пенсію співробітників поліції складають команду зразкових інструкторів, скоєних, щоб допомогти вам добитися успіху. Всі студенти юстиції Дослідження взяти той же набір курсів на рік 1 (кримінального правосуддя, психологія, соціологія, кримінологія та) і прийняти конкретні курси для їх спеціалізація рік 2: Молодіжний юстиції, правоохоронних або корекційних занять. ... [-]

Канада Calgary
інформація
англійська
Денне навчання
16 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою