LAWSTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом є навчальною програмою, яка часто використовується для подолання розриву між різними освітніми фазами або для надання додаткової професійної підготовки. Дипломи можуть бути запропоновані на аспірантурі, аспірантурі або вищому рівні. Ця програма навчання зазвичай триває один-два роки, щоб завершити.

Що таке диплом у дошкільному законодавстві? Це науковий шлях, призначений для того, щоб допомогти студентам готуватися до юридичної школи. Якщо учені не мають необхідних кваліфікацій для вступу в юридичну школу, вони зможуть прийняти цей диплом до подання до юридичної школи. Оскільки ця програма готує студентів лише до ступеня, вона часто вивчає закон. Учасники можуть дізнатись про різні форми права, такі як правопорушення, кримінальне право та договір. Точні курси, необхідні для отримання диплому, можуть бути подібними до адвокасі та закону, правових традицій, кримінального процесу, закону та доказів, порівняльного екологічного права та сталого розвитку.

Цей диплом дає учасникам навички та знання, необхідні для успіху в юридичній школі. Багато студентів можуть покращити свої комунікації, аналіз та організаційні навички. Ці здібності можуть навіть допомогти людям вести більш повноцінне приватне життя.

Вартість дипломної програми може варіюватися від школи до школи і з кожним роком. Кандидати можуть отримати оцінку, звернувшись безпосередньо до школи.

Більшість студентів використовують диплом про попереднє право як кроковий камінь для отримання додаткової освіти. А саме, вчені часто беруть участь у юридичній школі. Однак деякі студенти можуть вирішити, що цей шлях для них не підходить. У такому випадку ця освіта може допомогти їм увійти до сфери кар'єри як директивних органів, працівників законодавства або посередників. Звичайно, інша освіта випускників та попередній досвід роботи можуть вплинути на тип доступної кар'єри.

Дипломи пропонуються в університетах та коледжах по всьому світу. Ви навіть можете вступити в онлайн-курс. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Введення в право Filter

доступ до вищої освіти: закон

Kensington and Chelsea College
Diploma
<
Денне навчання
<
35 тижні
англійська
Кампус

Цей шлях призначений для студентів, що бажають навчатися на ступінь в університеті, але не мають необхідної кваліфікації входу. Наш диплом визнається всіма вузами: в минулому ...

Детальніше

Доступ до диплому про вищу освіту права

Kensington and Chelsea College
Diploma
<
Денне навчання
<
35 тижні
англійська
Кампус

Цей шлях призначений для студентів, що бажають навчатися на ступінь в університеті, але не мають необхідної кваліфікації входу. Наш диплом визнається всіма вузами: в минулому ...

Детальніше