8 Право Програми в Імміграційне право 2024

Фільтри

Фільтри

 • Правознавство
 • Національне правознавство
 • Імміграційне право
Сфери навчання
 • Правознавство (8)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Право Програми в Імміграційне право

  Що таке імміграційне законодавство?
  Імміграційне право — це галузь права, яка регулює процес імміграції, включно з допуском і видаленням іноземних громадян з країни. Він також охоплює права та обов’язки іммігрантів, а також права та обов’язки країн, до яких вони мігрують.

  Яку роботу я можу отримати в галузі імміграційного права?
  Імміграційне право – це галузь, що розвивається, і є багато можливостей для юристів, які спеціалізуються на цьому. Деякі вакансії, доступні в цій галузі, включають імміграційного юриста, юриста з питань притулку, імміграційного суддю, імміграційного агента або офіцера, прикордонного патруля, митника та офіцера охорони кордону та офіцера депортації.

  Чому вивчення імміграційного права є важливим?
  Імміграційне право є важливою галуззю права, оскільки воно регулює один із найважливіших аспектів людського життя: пересування. Це також зростаюча сфера, оскільки кількість іммігрантів у всьому світі продовжує зростати.

  Що я буду вивчати під час навчання на ступені імміграційного права?
  Ви вивчатимете різні теми, пов’язані з імміграційним законодавством, включаючи поточний стан імміграційного законодавства, різні типи віз, доступних для іммігрантів, процес подання заяви на отримання візи та права іммігрантів у різних країнах.