європейських досліджень та європейські правові дослідження (LL.M.)

Загальні відомості

Опис програми

Ви зачаровані процесі європейської інтеграції і, як він тримає чарівність для інших регіонів світу? Ви хочете, щоб поглибити своє розуміння цього процесу і брати активну участь у ньому? Ви прагнете до кар'єри в якому обгрунтованої правової, економічної та політичної знання наука про європейську інтеграцію не обійтися? Ви вже завершили свій перший диплом переважно в галузі права, економіки чи політології з видатним результатом? Тоді ви повинні подати заявку на місце в нашій магістерської програми.

Майстер Програма два семестри "Європейські та Європейський Юриспруденція" пропонує Інституту європейської інтеграції Фонду Європа-Kolleg Гамбурзі у співпраці з юридичного факультету та факультету економіки та соціальних наук Університету Гамбурга.

Після успішного завершення програми або вчений ступінь "Магістр (MA)" або "магістр права (магістр права)" будуть нагороджені.

Майстер Програма займає десять місяців - з жовтня по липень наступного року. Це повний курс навчання. Вона підрозділяється на дев'ять модулів в загальній складності. Є сім модулів, що складаються з лекцій, наукових п'ять з яких повинні бути присутніми під час зимового семестру, у той час як ще два модулі лекції слідувати під час літнього семестру. Після лекції зимового строку закінчуються академічний дипломної роботи повинен бути написаний для яких період чотирьох місяців надається. Модуль практика заплановано на період між зимою і літній семестр (лютий / березень) закликає студентів пройти стажування, наприклад в установі ЄС, представництв закордонних справ Німеччини в зарубіжних країнах, міністерств, урядових установ , юридичні фірми або компанії.

На початку магістерської програми трьох основних модулів, присвячених правових, економічних та політичних аспектів європейської інтеграції повинні бути участь всіх студентів разом. Протягом наступних студенти фази спеціалізації мають можливість вивчати один з наступних факультативних полів спеціалізації в глибину: - ЄС як політичного актора - зовнішніх зв'язків ЄС - компанії в якості суб'єктів господарювання - юридичних магістерської програми ЄС The наставляє англійська виключно.

Вимоги для вступу на Майстер Програми є: - Ступінь з німецької або іноземній установи вищої освіти (університетського рівня) з класу вище середнього, бажано в законі, в економіці чи в політичній науці, що представляє 240 кредитних пунктів (КП). Заявники, які були удостоєні їх першого ступеня кваліфікації для професійної кар'єри в цілому 180 CP повинні зробити для зниклого 60 CP хорошим виступом у додаткових освітніх програм або практичних навчальних відносяться до галузях, що охоплюються магістерської програми. Підтвердженням цьому можуть бути представлені у вигляді професійного досвіду, подальших досліджень, науково-дослідницької діяльності, публікацій чи щось таке; - Дуже гарна мова англійська Володіння; Для отримання додаткової інформації дивіться: www.europa-kolleg-hamburg.de

Останнє оновлення Кві 2017

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Europa-Kolleg Hamburg is involved in research, post-graduate education and public communication in the field of European integration. We are committed to the highest standards of practice oriented ... Детальніше

The Europa-Kolleg Hamburg is involved in research, post-graduate education and public communication in the field of European integration. We are committed to the highest standards of practice oriented education and academic excellence. Згорнути