європейський магістр права та економіки (emle)

Загальні відомості

Доступних місць: 10

Опис програми

Європейський магістр у галузі права та економіки (EMLE)

Ця європейська програма магістра права та економіки (EMLE) пропонує унікальну можливість для міждисциплінарних досліджень права та економіки у двох або навіть трьох європейських та неєвропейських університетах . Кожен партнерський університет нагороджує ступінь магістра (LL.M. / MA / M.Sc. або ступінь з'єднання). Програма надає студентам поглиблене розуміння економічних наслідків розходяться законів і готує студентів до професійної кар'єри, наприклад, в громадських організаціях, в багатонаціональних юридичних фірм або консалтингові фірми. Випускники також добре підготовлені до докторської досліджень в програмі PhD, такі як Європейський докторську ступінь у галузі права та економіки (Edle). EMLE була визнана Європейською комісією в якості + Програми Еразма "видатні академічні якості". Erasmus + мітка дозволяє програмі EMLE щорічно надавати значну кількість стипендій (у тому числі кілька повних стипендій для студентів з "країн-партнерів»). Для студентів юридичних факультетів, знання конкретних правил їх рідній країні занадто вузькою базою для консультування фірм, які беруть активну участь в міжнародній торгівлі. Крім того, знайомство з економічних наслідків правових норм, стало незамінним для розуміння комерційних потреб своїх клієнтів. Крім того, економіка студенти будуть прибуток від точного розуміння інституційної правової основи ринкової економіки. Для обох юристів і економістів, знання інших дисциплін і міжнародні контакти мають вирішальне значення для успішної майбутньої кар'єри. Програма EMLE є інституційна відповідь на ці виклики.

Особливості програми EMLE

Програма EMLE пропонує наступні унікальні комбінації функцій: справді міждисциплінарний підхід: - лекції як в юридичному, так і в економічному плані; - програма, відкрита для випускників юридичних чи економічних факультетів; - великий факультет, що складається з провідних вчених та практиків у галузі право та економіка Міжнародна навчальна програма, факультет та студентська організація - Можливість навчання в трьох різних університетах із семи європейських партнерів та декількох неєвропейських партнерських університетів - Мережа висококваліфікованих студентів з понад 30 країн . Невелика студентська організація на кожній партнерський університет, щоб забезпечити інтенсивний навчальний досвід

Структура програми

Програма охоплює один навчальний рік , для якого успішні студенти отримають 60 очок ECTS . Курси починаються на початку жовтня і закінчуються в червні. Навчальний рік поділений на три терміни . Унікальний міжнародний та міждисциплінарний характер програми EMLE забезпечується інтенсивною співпрацею юристів та економістів у не менш як восьми європейських університетах та двох неєвропейських партнерах.

Студенти можуть вчитися в термін до трьох різних університетах, але не може витратити всі умови в тому ж місці. У перших двох доданків студенти можуть вибрати один з трьох навчальних центрів. Це призводить до середній розмір класу до 35 студентів, з огляду на максимум 105 прийнятих студентів у всій програмі. -

- На першому курсі курси будуть пропонуватися в університетах Роттердама, Гамбургу та Хайфи. Заняття зазвичай починаються з першого тижня жовтня; іспити закінчуються наприкінці грудня.

- На другому курсі студенти навчаються в університетах Гент, Гамбург або Роттердам. Заняття зазвичай починаються з першого тижня січня; іспити закінчуються наприкінці березня.

- На третьому терміні існує більше навчальних центрів та нижчий середній клас. Курси пропонуються в Екс-ан-Прованс, Барселона, Римі, Гамбурзі, Мумбаї, Варшаві та Відні. Класи зазвичай починаються в перший тиждень квітня; іспити закінчити в кінці червня.

Майстер-рівень програми задокументований за допомогою використання конституючого методу (економічного аналізу) на певному предметі (законі) у поєднанні з тим фактом, що цей економічний аналіз базується на безперервному порівняльному порівнянні.

Перший та другий терміни включають вступні курси , а також основні курси з основних тем економічного аналізу права, в той час як на третьому курсі студенти приймають спеціалізовані курси та пишуть свої магістерські роботи.

Програма складається з трьох видів курсів . Для того, щоб студенти, які вивчають права, більш знайомі з основними економічними міркуваннями, деякі курси є більш економічними в орієнтації. Деякі курси стосуються порівняльного правознавства з метою інтернаціоналізації правового поля студентів. Більшість курсів безпосередньо стосуються економічного аналізу найбільш важливих галузей приватного, державного, міжнародного та європейського права. Посилання на закон в курсах буде порівняльним типом, через все-європейського характеру програми та міжнародного складу аудиторії. Студенти будуть стикатися з прикладами їх власних і інших юридичних систем.

Для наступного вступу студентів 2018-2019 років програма EMLE представить можливість спеціалізації в трьох напрямках:

1) громадський та міжнародний шлях,

2) Трек інновацій та інтелектуальної власності (IP), і

3) Трек ринку, корпорації та регулятори (MCR).

Вимоги до вступників

EMLE є аспірантура. Перевага буде надаватися кандидатам, які вже мають першу ступінь магістра. Мінімальна вимога для вступу є ступенем бакалавра , за умови, що ця ступінь призводить до працевлаштування на відповідному ринку праці. Абітурієнти, які мають ступінь бакалавра потрібно тільки надати докази того, що ця ступінь відповідного рівня кваліфікації на ринку праці в їхній рідній країні. Крім випускників в галузі права чи економіки, студенти з першого ступеня в галузі ділового адміністрування або в інших суспільних науках також може застосовуватися, якщо навчальна програма включає в себе значне число курсів за законом та / або економіки. Вище вимоги щодо працевлаштування на ринку праці в рівній мірі відноситься.

Процедура подачі заявки

Процедура подачі заявок відрізняється в залежності від заявник вважається чи «Програма-Країнні студент" або "Партнер-Країна-студент» відповідно до критеріїв Європейського Союзу. "Програми-Країни-студенти" є тими, хто або має паспорт країни-члена ЄС або колишня Югославія, Республіка Македонія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія, Туреччина, або - здійснили свою основну діяльність (навчання, робота, тощо) протягом більше ніж 12 місяців протягом останніх п'яти років в будь-якій з перелічених вище країн. Всі заявники, які характеризуються жодне з вищевказаних умов, розглядаються в якості «країн-партнерів-студентів". Зверніть увагу, що студенти з декількома національними мовами, які є громадянами однієї з країн, зазначених у визначенні, а також "Країни-партнери", і які не витрачали 12 місяців у Європі, можуть вибирати, чи хочуть вони застосовуватись як "Програма- Країни-студенти "або" Партнери-країни-студенти ".

Тривалість і ціна

Ціна € 5,500.- для 'студентів Програма-Країнні'; € 9,500.- для «країн-партнерів-студентів".

Останнє оновлення Січ 2018

Про навчальний заклад

As North Germany's largest research and educational institution and Germany's third-largest University, Universität Hamburg combines diverse study opportunities with excellent research. It provides a ... Детальніше

As North Germany's largest research and educational institution and Germany's third-largest University, Universität Hamburg combines diverse study opportunities with excellent research. It provides a broad disciplinary spectrum with numerous interdisciplinary opportunities and pursues cooperation with an extensive network of top regional, national and international institutions. Universität Hamburg is devoted to long-term scholarship and science and promotes sustainability research in all schools. Згорнути
Гамбург , Відень , Гент , Екс-ан-Прованс , Мумбай , Хайфа , Рим , Роттердам , Варшава , Барселона + 9 Більше Менше