2 Право Програми в Управління правовими ризиками 2024

Фільтри

Фільтри

 • Правознавство
 • Адміністративно-правові дослідження
 • Управління правовими ризиками
Сфери навчання
 • Правознавство (2)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Право Програми в Управління правовими ризиками

  Що таке управління правовими ризиками?

  Управління юридичними ризиками – це процес передбачення, пом’якшення та планування юридичних проблем, які можуть виникнути в бізнесі чи іншій організації. Управління юридичними ризиками допомагає компаніям уникнути фінансових втрат, судових зборів і поганих зв’язків з громадськістю. Метою управління юридичними ризиками є проактивне запобігання ситуаціям, у яких можуть виникнути правові проблеми. Юридичні ризики можуть стосуватися окремих осіб, відділів, груп або цілих організацій. Деякі приклади бізнес-сфер, які використовують методи управління юридичними ризиками, включають укладання контрактів, написання політики та наймання працівників.

  Менеджери з юридичних ризиків знають як державне законодавство, так і політику компанії. Вони можуть визначити проблеми до їх виникнення, розробити стратегії запобігання проблемам і створити плани вирішення юридичних проблем, коли вони все-таки виникнуть. Менеджери з юридичних ризиків допомагають організаціям працювати відповідно до закону в будь-який час, переслідуючи бізнес-цілі. Кінцевою метою управління юридичними ризиками є уникнення юридичних проблем. Однак, коли виникають юридичні проблеми, ефективний менеджер з юридичних ризиків забезпечить найкращий можливий результат для своєї організації.

  Які переваги вивчення управління юридичними ризиками в університеті?

  Студенти-юристи, які вивчають управління юридичними ризиками, навчаються мінімізувати та планувати ризики, пов’язані з веденням бізнесу. Їхнє розуміння законів і правил дозволяє їм стати цінними членами своєї організації. Студенти також можуть дізнатися про юридичні процеси, прецедентне право та відповідальність уряду, що дозволить їм продовжувати кар’єру, де необхідний цей досвід.

  Що я буду вивчати під час отримання ступеня з управління юридичними ризиками?

  Студенти дізнаються про судові процеси, прецедентне право, відповідальність уряду та закон, який стосується різних галузей. Студенти з управління правовими ризиками навчаться дотримуватись законів, водночас ведучи бізнес. Вони також отримають практичні знання про контракти, політику та процедури найму.

  Що я можу зробити зі своїм дипломом з управління юридичними ризиками?

  Багато бізнес-секторів вимагають практичних знань юридичних процесів, прецедентного права та відповідальності уряду, і є багато ролей, доступних для осіб, які можуть передбачити та зменшити юридичні ризики. Студенти можуть використовувати свій ступінь для роботи в кількох різних сферах, таких як роздрібна торгівля, технології, авіація та нерухомість. Вони також можуть зайнятися консультуванням малого бізнесу або відкрити власну фірму, що спеціалізується на управлінні юридичними ризиками.