Прочитайте офіційний опис

Формальне вивчення закону є частиною Wake Forest University з 1894 року. Протягом багатьох років Уейк-Форест перетворився на маленький баптистський коледж для чоловіків, розташованих на північ від Ролі , штат Північна Кароліна , до незалежного, багатовимірного національно визнаного університету, розташованого у Вінстон-Салімі . Університет Уейк-Форестського університету зріс разом і іноді керував розвитком інституту, частиною якого він є. Юридична школа , яка працювала, щоб задовольнити потреби змінюваної юридичної професії, а також змінювати потреби учнів, як і раніше, є лідером у правовій освіті, моделюючи зацікавленість та професіоналізм завдяки академічному майстерності та ретельному відданості службі.

Наше завдання

Наша школа прагне підготувати наших студентів до практики права в США. Деякі наші випускники будуть використовувати свої юридичні освіти для важливих цілей, крім юридичної практики, але ми визнаємо, що кожен випускник може бути допущений до адвокатури в будь-якому з 50 штатів. Тому ми зобов'язані надавати нашим студентам фундамент юридичних знань та навичок, за допомогою яких вони можуть створювати життя служби в юридичній професії. Ми повинні намагатись прищепити кожному учням повагу до верховенства права, відданість ідеалу державної служби та прихильність основним професійним цінностям: чесність, старанність, компетенція, інтелект та громадянськість. У наборі наших студентів та розміщення наших випускників наша школа набуває дедалі більшої національної орієнтації, але ми підтримуємо і будемо продовжувати розвивати особливі стосунки з нашою державою та регіоном. Наша школа невелика за традицією та дизайном. Наша мета - створити академічне співтовариство, яке об'єднає студентів, викладачів, співробітників, випускників та друзів у розширеній лояльній родині. Ми повинні піклуватися про особистий розвиток індивідуального студента, і ми повинні заохотити всіх студентів піклуватися один про одного та до Вейк-Форестського університету. Ми прагнемо подолати будь-які економічні чи етнічні бар'єри, які могли б позбавити людей юридичної професії в минулому. Ми вважаємо, що факультет повинен бути готовим до навчання та юридичної стипендії. Ми розглядаємо ці функції як синергетичні аспекти єдиного покликання. Відмінне вчення є центральним у навчальному процесі; Юридична стипендія інформує цей процес і сприяє вдосконаленню закону. Ми прагнемо залучити до факультету людей, чий характер і поведінка є прикладом професійних та особистих ідей, які є основними для місії школи. Курс навчання в Уейк-Форест підкреслює фундаментальні навички юридичного навчання. Класи невеликі. Викладачі доступні студентам поза класом. На всіх курсах вчителі підкреслюють юридичний аналіз та критичне мислення, і вони заохочують студентів розглянути соціальні та економічні умови, в яких діють правові принципи та правила, і способи, якими адвокати використовують ці принципи та правила на практиці. Вважаючи, що адвокати повинні мати можливість спілкуватися чітко та переконливо, ми підкреслюємо розвиток майстерності у письмовому та усному спілкуванні. Ми також визнаємо необхідність наставляти наших студентів ефективним використанням інформаційних технологій. Ми розуміємо, що ми готуємо наших студентів до життя та роботи в мінливому світі, на який впливають транснаціональні події та глобалізація.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

Wake Forest University School of Law

Університет штату Вейк-Форест, LL.M. ступінь програма призначена в першу чергу для міжнародних юристів та студентів, які мають перший ступінь в галузі права з їх рідних к ... [+]

Law Wake Forest Law University Law School LL.M. ступінь програма призначена в першу чергу для міжнародних юристів та студентів, які мають перший ступінь в галузі права з їх рідних країн і бажання посилити свою юридичну кар'єру, вивчаючи закони Сполучених Штатів. Функції програми включають в себе :

Один рік, повний робочий день навчання, починаючи з осені семестр. Студенти можуть вирішити продовжити свій навчальний курс довше, ніж рік, із затвердженням. Курс навчання, який заохочує студентів дотримуватися своїх індивідуальних інтересів через дослідження та курсові роботи. Підтримуюча програма наставництва , яка включає в себе як JD - х і таланти сліду в спеціальному факультеті . Wake Forest School of Law запропонував сильні міжнародні програми протягом більше десяти років, і багато факультетів є експертами з міжнародно-правових питань. ... [-]
США Вінстон-Салем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою