Прочитайте офіційний опис

Про МакГорж

McGeorge виховує юристів для великих і малих юридичних фірм, державних установ і юридичних відділів в Каліфорнії, в США і в усьому світі. Це є нашою відмітною ознакою з 1924 року і сьогодні набагато правдивіше, ніж будь-коли раніше.

У міру того, як світ стає меншим, але ще складнішим, МакГордж реагує строго, навчаючи наших студентів на керівні посади в глобальній економіці 21-го століття.

115337_115328_Capture.jpeg

Наш успіх побудований на видатному факультеті, високоякісних студентах, відданих і залучених випускниках, а також прекрасному, просторому кампусі з найсучаснішими класами та студентськими закладами.

Але вона також побудована на баченні. McGeorge - це інституція на шляху, динамічна юридична школа, яка змінюється і зростає, щоб відповідати на виклики світової економіки і виховувати адвокатів, які будуть лідерами завтрашнього дня.

115336_115327_Edited20130623McGeorgeCampus011lr.jpg

Чому вибираєте McGeorge? Тому що ви будете готові до успіху:

Факультет

  • 45 штатних і 50 за сумісництвом професорів, які досягли національної та міжнародної популярності у своїх галузях.
  • Викладачі, які опублікували 30 книг за останні п'ять років, є одним з найвищих підсумків серед юридичних шкіл країни.
  • Професори, які займали великі посади в уряді, провідних юридичних фірмах і всіх сегментах галузі, і які надають нашим студентам знання реального світу.
  • Надихаюча присутність юриста Верховного суду США Ентоні Кеннеді (Ret.), Нашого найдовшого постійно викладача.

115340_115326_22504018074_9b3de6827a_o.jpg

Академіки

  • Краща підготовка міжнародного бізнес-права на Заході
  • Найвидатніші програми адвокації та вирішення спорів
  • Відома Каліфорнія і федеральні урядові закони і програми політики
  • Інтенсивність навчання, з 43% більше годин вище вимоги ABA для ступеня JD
  • Особлива увага приділяється письма, з двома повними роками написання класів.
  • Баланс теоретичної освіти та підготовки практичних навичок.

Кількість заявників з LSAT-балами в діапазоні 80% або вище, більш ніж подвоїлася.115338_115324_McGeorgeCampus201498.jpg

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

University of the Pacific, McGeorge School of Law

LLM з американського права та політики розроблений спеціально для міжнародних юристів або випускників законів, які шукають загального вступу до законодавства США. Ви буде ... [+]

LLM з американського права та політики розроблений спеціально для міжнародних юристів або випускників законів, які шукають загального вступу до законодавства США. Ви будете вивчати основи законодавства США і бути готовими продемонструвати знання законодавства США працівникам і клієнтам.

Основні моменти програмиНавчальні курси з студентами JD, що дозволяють безпосередньо спостерігати за навчанням американських юристівСпівпрацюйте з директором аспірантури та міжнародними програмами, щоб підібрати свій вибір, щоб отримати право скласти іспитВивчіть основи законодавства США, щоб бути готовими демонструвати знання законодавства США працівникам і клієнтамМайте доступ до широкої бази випускників McGeorge з усього світуПриєднуйтесь до спільноти студентів-юристів, викладачів і випускників, а також отримуйте спеціальну допомогу в адаптації до студентського життя в Сполучених ШтатахНавчальний план... [-]
США Sacramento
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the Pacific, McGeorge School of Law

LLM в галузі транснаціональної ділової практики готує юристів до практики у сфері міжнародного підприємницького права. Ступінь додатково готує юристів до кар'єри в глобал ... [+]

LLM в галузі транснаціональної ділової практики готує юристів до практики у сфері міжнародного підприємницького права. Ступінь додатково готує юристів до кар'єри в глобальній економіці.

Виділення програми - це доступ до Глобального центру бізнесу McGeorge

Основні моменти програмиОтримати практичний досвідНасолоджуйтесь заняттями зі студентами JDСкористайтеся досвідом факультету в галузі міжнародного праваРобота з директором випускникаМати доступ до широкої бази випускників McGeorge, які працюють у міжнародних юридичних фірмах у більш ніж 40 країнахПриєднуйтесь до спільноти студентів-юристів, викладачів і випускників McGeorge, і отримайте особливу допомогу в адаптації до студентського життя в Сполучених Штатах... [-]
США Sacramento
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Elena Smirnova — Choosing the McGeorge LLM Program

Helmo Weiss Student

Thais Gomes Doki Student

Address
Sacramento Campus, 3200 Fifth Ave.
CA 95817 Sacramento, California, США