University of Miami School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет штату Майамі, чудовий шлях від невеликих початків до однієї з провідних юридичних шкіл в країні, є одним із захоплюючих історій юридичної освіти. Школа права почала з невеликого випускного класу з чотирнадцяти студентів більше, ніж три чверті століття тому. Але його амбіції завжди були великими, і його успіх відповідав цим амбіціям.

Сьогодні Майамі Закон є однією з провідних державних інститутів юридичної освіти. Члени факультету є лідерами у своїй науковій та професійній сферах, які користуються талановитим та різноманітним студентським корпусом завдяки багатим та складним навчальним програмам та різноманітним можливостям професійного навчання. Понад 17 000 випускників, які практикують у США та майже у вісімдесяти країнах світу - у всіх сферах практики з корпоративного права до інтересів громадського інтересу, у великих фірмах, приватній практиці, урядовій службі або як практикуючі особи, - можуть свідчити про досконалість освіту, яку вони отримали.

Успіх Майамі-закону посилюється завдяки своєму розташуванню в Майамі, воротами до Америки. Навчальний план збагачується внесками адвокатів, які займаються такою складною юридичною практикою, яку вимагає велика міська територія, що забезпечує захоплюючі можливості для активного викладання факультету та участі студентів за допомогою професійних заходів та клінічних процедур у місцевій громаді. Серед сучасних питань імміграція, ділова етика, раси, відносини та економічний розвиток є однією з актуальних проблем, з якою студенти вирішують роботу факультету УМ.

Крім того, унікальне расове, національне та мовне різноманіття Майамі пропонує додаткові переваги, недоступні в інших сферах. У столичному регіоні втілена така плюралістична ситуація, яка може характеризувати більшу частину США в найближчі роки. Його місцева економіка та соціальне життя тісно пов'язані з міжнародною торгівлею, імміграцією та туризмом, розмиваючи лінію між місцевими та міжнародними в спосіб, що символізує глобалізований світ. Глобалізація Майамі має чіткий вигляд Північ-Південь, але його комерція, як і Латинська Америка та Карибський басейн, пов'язана з економікою Канади, Європи та Азії.

Маючи широкий спектр соціальних та освітніх переваг, Університет Майамі школа права забезпечує незрівнянне середовище для студентів, щоб підготуватися до професійної практики.

Розташування

Тампа

Address
1311 Miller Rd, Coral Gables,
33146 Тампа, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія