University of Illinois at Urbana-Champaign

Введення

Прочитайте офіційний опис


Чому Іллінойс?

US News and World Report оцінює інженерний коледж University of Illinois at Urbana-Champaign як шосту кращу програму для аспірантури, а бізнес-коледж - тринадцяту найкращу програму для бакалаврських студій у Сполучених Штатах.

Університет штату Іллінойс став лише 1 місцем для державних університетів на Середньому Заході за найкращу рентабельність інвестицій

Протягом багатьох років тринадцять членів факультету та одинадцять членів випускників University of Illinois at Urbana-Champaign отримали Нобелівську премію в галузі науки і економіки. Десять переможців Пулітцерівської премії з факультету та випускників цього університету. Понад вісімдесят членів нинішнього факультету знаходяться в Національній академії наук, і близько п'ятдесяти членів Національної академії технічних наук знаходяться на факультеті в University of Illinois at Urbana-Champaign .

Університетська бібліотека є однією з найбільших державних університетських колекцій у світі, в якій розміщено більше 10 500 000 томів, понад 6 000 000 рукописів, періодичних видань та інших недрукованих матеріалів, а також більше 65 000 журналів. На додаток до основної бібліотеки, в університетському містечку налічується більше 37 бібліотек і підрозділів, у тому числі найбільша інженерна бібліотека США, найсучасніша сільськогосподарська бібліотека і всесвітньо відома бібліотека рідкісних книг і рукописів.

Центр виконавських мистецтв Краннерт, розроблений архітектором Нью-Йоркського центру Лінкольн, випускником Макса Абрамовица, щорічно проводить більше 350 вистав. Університет також підтримує два великі музеї: Художній музей Краннерт і Павільйон Кінкед, які посідають друге місце лише в Чиказькому Інституті мистецтв серед державних художніх музеїв Іллінойсу, де проживає понад 9000 творів мистецтва. Музей Spurlock, музей всесвітньої історії та культури, що зберігає в своїх колекціях приблизно 46 тисяч артефактів з різних культур і різноманітних історичних періодів часу.

Від директора, магістра з фінансового інжинірингу [MSFE]

Вітання,

Програма MSFE в штаті Іллінойс є однією з кращих програм FE в країні. Це місце займає 5-е місце за рейтингом TFE Times.

Те, що відрізняє його, полягає в тому, що вона розроблена для виробництва «фінансових інженерів для реального світу». Це дуже високий порядок, оскільки реальний світ фінансового інжинірингу з'єднаний з найбільш динамічними ринками у світі - фінансовими ринками.

Студенти, звичайно, повинні знати основи, але вони також повинні застосовувати ці основи в контекстах, які вони, можливо, не зустрічали раніше. З одного боку, дані Analytics і Machine Learning є революцією в тому, як ми розглядаємо фінансові ринки та фінансові продукти або послуги. На іншому кінці спектру Blockchain може радикально змінити спосіб обробки, запису та аналізу транзакцій.

MSFE в штаті Іллінойс розроблений для впровадження основ і прийняття змін.

Студенти повинні займатися принаймні одним корпоративним спонсором “Практикум”, який триває один семестр - відточуючи свої навички аналізу, але також відточуючи свої навички спілкування та презентації.

Водночас вони можуть самостійно вибирати набір факультативних курсів, щоб безпосередньо переслідувати власні інтереси. Вони можуть отримати MSFE з концентрацією транскрипції в Data Analytics або вони можуть вибрати набір Electives, які концентруються на виконанні Low Latency.

Сподіваюся, ви серйозно подумаєте про приєднання до MSFE в штаті Іллінойс.

Я впевнений, що ви знайдете його як захоплюючим і корисним.

Мортон Н. Лейн, к.т.н.
MS Financial Engineering, директор
University of Illinois at Urbana-Champaign

Розташування

Шампанське

Address
University of Illinois
Шампанське, Іллінойс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: