University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про UH Mānoa

Заснована в 1907 р., Гавайський університет в Манао (UH Mānoa) є флагманським кампусом університету Гавайської системи. Місця вибору, студенти та факультети приходять з усієї країни та світу, щоб скористатися унікальними можливостями досліджень UH Mānoa, різноманітною громадою, національною програмою I дисципліни, а також прекрасним ландшафтом. Послідовно оцінюючи "найкращу цінність" серед американських коледжів та університетів, наші студенти отримують сильну освіту за доступною ціною.

Про Гонолулу, Г.І.

Гонолулу є найбільшим містом штату Гаваї, а також будинком Капітолію штату. Як відомо, Гонолулу, що означає "прихований гавань" або "захищений затока", було створено ще 2000 років тому. До середини 1800-х років місто було міцно створено як основний центр Гавайських островів. Гаваї став державою Алоха в 1959 році, коли він був офіційно прийнятий в Союз як 50-е держава.

Сьогодні Гонолулу є одним із найбезпечніших міст Америки, що має безліч унікальних особливостей та характеристик. Він є домом для єдиного королівського палацу Америки і відомий своїм тропічним кліматом, пишним зеленим ландшафтом, різноманітним населенням і духом громад, відомим як aloha.

Наше завдання

Школа права Уільяма Ш. Річардсона є спільною та мультикультурною спільнотою, яка готує студентів до досконалості у практиці права та пов'язаних з ними кар'єрів, що забезпечує правосуддя та верховенство права.

Ми розробляємо висококваліфікованих, етичних фахівців завдяки високій кваліфікації в галузі навчання, стипендії та державної служби.

Ми охоплюємо різноманіття та цінності Гаваї та визнаємо особливу відповідальність перед нашою державою та тихоокеанським регіоном.

Ми керуємо природоохоронним законодавством, природним гавайським законодавством та правовими дослідженнями в Тихому океані та Азії.

Акредитація

Школа права Уільяма Ш. Річардсона в Гавайському університеті в Манао була акредитована Радою Секції юридичної освіти та прийомів до адвокатури Американської асоціації юристів з 1982 року. Секція з правової освіти може бути зв'язана на 321 North Clark Street, Чикаго, IL 60610 або за телефоном (312) 988-6738. Юридична школа є членом Асоціації американських юридичних шкіл (AALS) з 1989 року.

Розташування

Гонолулу

Address
Dole Street,2515
96822 Гонолулу, Гаваї, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія