University of Dayton School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

Юридична школа є частиною Дейтонського університету, який був заснований у 1850 році та визнаний національним університетом вищого рівня та одним із 10 найкращих католицьких університетів у країні. Будучи католицьким, маріаністським закладом, Дейтонський університет прагне створити випускників, які дотримуються найвищих професійних стандартів.

121815_IMG_6017yes.JPG

Вперше створена як Коледж юридичного університету Університету Дейтона, школа права відкрилася в 1922 році під керівництвом Діна Джона К. Ши, колишнього першого помічника директора з права міста Дейтона. Відображаючи католицьку маріаністську традицію інклюзивності та прийняття, перший клас коледжу складався з різноманітної групи студентів, серед яких дві жінки та одна афроамериканка.

З моменту заснування юридична школа була відома своєю орієнтацією на викладання та досконалість. Кожен учасник першого класу склав іспит з першої спроби, коли рівень проходження барів залишався надзвичайно високим протягом наступного десятиліття. Незважаючи на успіх своїх випускників, економічна смута Великої депресії змусила юридичну школу закрити свої двері в 1935 році з очікуванням відновлення, коли час покращиться.

Майже через чотири десятиліття, у вересні 1974 року, це очікування стало реальністю, і школа, перейменована на « University of Dayton School of Law », знову відкрилася. Президент Університету Дейтону Реймонд А. Рош сказав на той час: "Наш інтерес полягає не лише в наданні, під приватним сприянням, можливостей для отримання юридичної експертизи, гідних, хоча ця мета може бути. Швидше ми бачимо в цьому виняткову можливість пропагувати християнську справедливість, як соціальну, так і індивідуальну, і таким чином сприяти гуманізації суспільства ".

З моменту його відкриття, Школа права стала відомою у національному масштабі за інноваційними програмами, такими як попередні програми з юридичних досліджень та написання програми, Програма юридичних професій; одна з перших програм у галузі законів та технологій в країні; і прискорену програму JD, яка дозволяє студентам закінчити навчання за два роки.

Навчальна програма Школи права отримала національну увагу як зразок юридичної освіти 21 століття. Навчальна програма, орієнтована на "Навчися. Веди. Служи". зміцнив досвід учнів у навчанні та більш тісно зв'язав юридичну школу з католицькою та маріаністською філософією виховання цілої людини, а також надихнув студентів на навчання, керівництво та служіння. Наприклад, члени класу 2016 року подарували понад 4600 годин безкоштовного юридичного та комунального обслуговування тим, хто потребує, причому більше третини випускників заробляли на школі прихильність Pro Bono на призову громади.

University of Dayton School of Law завдяки своїм програмам, викладачам та викладачам присвячена вдосконаленню традицій підготовки висококваліфікованих юристів.

121817_G0840816.jpg

Наша місія

Наша місія як юридична школа відображає наш характер та мету, випливає з наших традицій та надихає наші прагнення. Наша місія та наше бачення мають важливе значення для того, як тут викладають закон і як можна розраховувати на поводження зі студентом.

Як складова частина Дейтонського університету, католицького університету, заснованого членами Товариства Марії в 1850 році, ми поділяємо прихильність університету служити іншим і пропонувати освіту, яка поєднує теорію та практику. Як і університет, ми також високо цінуємо роль викладачів як викладачів і наставників, так і науковців.

Центральним у нашій навчальній програмі та нашому навчанні є концепція розвитку повних професіоналів. Традиційний підхід до юридичної освіти, який є поширеним у юридичних школах по всій країні, орієнтуючись на кейс-метод і юридичні міркування, посилюється розвитком професійних навичок, на які наші студенти будуть покладатися як практикуючі, та підвищеною оцінкою етики та суспільних послуг, які будуть виділяють їх як юристів та лідерів у наступні роки.

Як юридична школа зі зростаючою репутацією, ми прагнемо розвивати та пропонувати видатні програми навчання. Ми постійно інвестуємо в ті сфери, які є найважливішими для навчання наших студентів, нашого викладача, інноваційної навчальної програми та фізичного середовища, в якому відбувається навчання наших студентів.

121818_Dayton.png

Заява про акредитацію

Школа права була вперше створена в Університеті Дейтона в 1922 році і процвітала протягом тринадцяти років. Юридична школа була лідером у навчанні чоловіків та жінок у цьому регіоні, багато з яких стали видатними юристами та юристами. З бурхливими часами, пов'язаними з Великою депресією, юридична школа закрилася в 1935 році.

Після декількох років планування та підготовки Школа права відкрилася в 1974 році. Школа отримала попередню акредитацію Американською асоціацією адвокатів протягом першого року роботи, 1974-75. У 1979 році юридична школа отримала повну акредитацію від Ради секції юридичної освіти та вступу до адвокатури Американської асоціації юристів. Юридична школа також отримала членство в Асоціації американських юридичних шкіл у 1984 році.

Університет Дейтона є акредитованим Північно-Центральною асоціацією коледжів та середніх шкіл, і багато його програм акредитовані різними професійними організаціями.

Розташування

Дейтон

Address
300 College Park
Dayton, Ohio 45469
937-229-1000

Дейтон, Огайо, США