Прочитайте офіційний опис

UC Irvine School of Law відкрила свої двері студентам у серпні 2009 року, першій новій юридичній школі публічного права в Каліфорнії протягом більше 40 років. UCI Law прагне створити ідеальну юридичну школу для 21-го століття, виконуючи найкращу роботу з підготовки юристів для практики права на найвищому рівні професії. Набираються з престижних шкіл, факультет зайняв шосте місце в країні з науковим впливом в недавньому дослідженні. Студентська організація має ступінь здобуття ступеня, яка співпадає зі студентами у провідних 20 юридичних школах. Інноваційний навчальний план школи підкреслює практичне навчання, міждисциплінарне навчання та державну службу.

Що особливо стосується закону UCI


ВІДМОВНИЙ ФАКУЛЬТЕТ/>

Наведені у провідних юридичних школах, факультет зайняв 7-е місце в країні з науковим впливом у недавньому дослідженні, позаду Єле, Гарвардського, Чикаго, Стенфорда, Нью-Йоркського університету і Колумбії. Прекрасне навчання також є найвищим пріоритетом, і численні викладачі виграли престижні нагороди у своїх попередніх установах.

ІННОВАЦІЯ ПЕРЕГЛЯДОВОЇ КЕРУВАННЯ

Заснована у 2009 році, UC Irvine School of Law прагне створити ідеальну юридичну школу для 21-го століття, підкресливши практичне навчання, міждисциплінарне навчання та державну службу.

ДОСВІД РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Всі студенти практично практикують право (під наглядом) під час закону UCI, починаючи з першого курсу "Навчання навичок", де вони проводять інтерв'ю з юридичною допомогою чи офісами громадських захисників - і завершується значним представництвом клієнта у власному юридичному клініка до закінчення навчання.

НЕДОСТУПНІ СТУДЕНТИ

Вісімдесят вісім відсотків випускників Університетського інституту права, які проходили екзамен на базі в липні 2012 року, лютому 2013 року або липні 2013 року, тепер пройшли процедуру принаймні в одній юрисдикції. (До цього моменту у нас 134 випускники проходять іспит на базі, і зараз пройшло 118 або 88%.) Юрисдикції, в якій наші випускники пройшли бар, включають Аляску, Каліфорнію, Гаваї, Массачусетс, Меріленд, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія та Техас.

МАЛІ КЛАСИ

Співвідношення студента-факультету становить від 10 до 1, що означає, що класи є меншими, а професори мають більше часу для окремих студентів.

УЧАСНИКИ ДОПОВІДІ

Кожному новому студенту призначається наставник адвокатів місцевої юридичної спільноти для надання вказівки з академічних та кар'єрних питань.

ACTIVE PRO BONO

Більш ніж 90% студентів були залучені до програми Pro Bono, беручи участь у десятках проектів, в яких вони надавали юридичні послуги під наглядом адвоката. Студенти заохочуються до журналу 120 годин за три роки.

УСПІШНІ СТУДЕНТІВ

Опитування щодо участі студентів в юридичній школі 2016 року показує, що Закон UCI набагато перевищує національне середнє значення, коли мова йде про задоволення студентів. Близько 95% наших студентів за всіма трьома класами оцінюють їхню загальну практику в UCI Law як відмінну або добру, і близько 95% вважають, що вони, ймовірно, відвідають Закон UCI ще раз, якщо вони можуть розпочатися знову.

УСПІШНІ ПОСТАЧАННЯ

Наші студенти протягом багатьох років провели свої літо та почали свою кар'єру у різноманітних юридичних умовах, включаючи великі, середні та малі юридичні фірми, державні установи, організації громадських інтересів, адвокатські контори та інші альтернативні кар'єри.

PRESTIGIOUS CLERKSHIPS

Судді в різних федеральних округах, апеляційних судах та державних апеляційних та верховних судах найняли студента юридичного факультету UCI, щоб служити їх аспирантом. Ці служби стосуються як країни, так і федеральної судової системи.

НЕЗАЛЕЖНОЕ МІСЦЕ

Юридичний факультет розташований у прекрасному, прибережному Південному Каліфорнії, в 40 милях на південь від Лос-Анджелеса та 90 миль на північ від Сан-Дієго.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

LLM

University of California, Irvine - School of Law

Податкова програма з вищої освіти в Каліфорнійському університеті в Irvine School of Law пропонує інноваційний навчальний план, який заохочує студентів до глибини доктрин ... [+]

Про податкову програму вищої освіти

Один з видів, практика орієнтована на податкове законодавство програми.

Податкова програма з вищої освіти в Каліфорнійському університеті в Irvine School of Law пропонує інноваційний навчальний план, який заохочує студентів до глибини доктрини та практичних навичок, необхідних для практики податкового права на найвищому рівні в США та за кордоном.... [-]

США Ірвін
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of California, Irvine - School of Law

Програма магістра права (LL.M.) в Каліфорнійському університеті, Ірвінська юридична школа пропонує першокласну юридичну освіту юристам, суддям, державним чиновникам та ін ... [+]

Програма магістра права (LL.M.) в Каліфорнійському університеті, Ірвінська юридична школа пропонує першокласну юридичну освіту юристам, суддям, державним чиновникам та іншим бажаючим отримати освіту про правову систему та практику права в Сполучених Штатах. Ми пропонуємо загальне LL.M. програма, яка може бути адаптована до інтересів кожної людини, таким чином, унікально обладнати учнів знаннями та навичками, щоб досягти успіху в сучасній світовій юридичній спільноті, незалежно від їхніх особистих та професійних цілей.... [-]

США Ірвін
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

University of California, Irvine - School of Law

Address
East Peltason Drive,401
92697 Ірвін, Каліфорнія, США