UNH Franklin Pierce School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Спільнота студентів та вчених

Практичний підхід до юридичної освіти Університету Нью-Гемпшира Франкліна Пірса, а також його широкий та інноваційний навчальний план, гарантує, що студенти закінчують готовність стати лідерами у своїй галузі.

Наприклад, Міжнародний інститут трансферу технологій надає студентам практичне навчання та можливість сприяти науковим проривам у світі, співпрацюючи з такими організаціями, як Світовий банк, Всесвітня організація інтелектуальної власності, Міністерство торгівлі США та Всесвітня організація охорони здоров'я. Студенти клініки з інтелектуальної власності та трансакцій допомагають клієнтам у бізнесі, включаючи стратегію та виконання ІС, бізнес-операції та ліцензування.

LL.M. і студенти магістрів проходять підготовку з методик юридичного письма та досліджень, як це практикується в США, і мають повний доступ до програми навчального успіху в школі , включаючи можливість скласти попередній іспит на балоту - тест, який повинні пройти всі адвокати США на практиці - та спеціаліст, який підтримує підготовку до аудиторної аудиторії та до іспиту.

Невеликі розміри класів UNH Франкліна Пірса забезпечують LL.M. і студенти магістрів мають доступ до своїх професорів, а викладачі знайомляться з кожним студентом у їхніх класах. Ці облігації створюють винятковий академічний досвід та забезпечують магістерську освіту. студенти можуть створювати міцні соціальні та професійні мережі, які процвітають далеко після закінчення навчання.

Після закінчення навчання студенти приєднуються до глобальної мережі випускників з більш ніж 80 країн, які ведуть право та політику в галузі прав інтелектуальної власності в таких країнах, як Аргентина, Нігерія та Тайвань, а також для глобальних технологічних гігантів, провідних юридичних фірм та національних бюро ІС

UNH Franklin Pierce School of Law пропонує щедрі стипендії з частковим навчанням кваліфікованим студентам як у наших програмах інтернатного, так і дистанційного навчання. Абітурієнти розглядаються на стипендії на основі розгляду їх заявки на вступ. Окремого процесу подання заявок на отримання стипендій не існує, але студенти повинні заявити у заяві, що вони хотіли б вважатись за фінансування стипендій.

Акредитована Американською асоціацією юристів, UNH Franklin Pierce School of Law знаходиться в Конкорд, штат Нью-Гемпшир, де розташовані законодавчі органи штату, державні офіси, а також місцеві, штатні та федеральні суди США. Конкорд знаходиться всього за годину їзди від Бостона, і ми розташовані менше ніж за годину від гір, озер та Атлантичного океану. Американські Новини та Світовий звіт займають Нью-Гемпшир - номер 2, де живуть, та третій - найбезпечніший штат США.

Посилання на веб-сайт: https://law.unh.edu/admissions/graduate-admissions

Розташування

Злагода

UNH College of Law

Веб-сайт
Телефон
603-513-5300