UNH Franklin Pierce School of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Спільнота студентів та вчених

Університет штату Нью-Гемпширська школа права є інтимною, інноваційною юридичною школою, яка прагне розвивати студентів, які споживають складний діалог з перших моментів орієнтації, охоплюють практичне навчання та готові приєднатися до лав випускників, які є світовими лідерами в галузі інтелектуальної власності, загальної практики, суспільних інтересів та соціальної справедливості, а також торгівлі та технологій.

Наша програма "Юриспруденція" дозволяє студентам працювати у своїх галузях інтересу протягом повного семестру, отримуючи кредит, і наша програма для вчителів Денієла Вебстера є єдиною практикою, яка є альтернативою іспити в країні. Наше розташування в Конкорді, столиці Нью-Гемпшира, і наш статус єдиної юридичної школи штату, пропонують безліч пробно , екстернасій і федерального досвіду роботи. UNH Law постійно оновлює свої технології та програми, щоб гарантувати, що випускники готові практикувати сьогоднішній закон.

Наш факультет складається з практиків, які мають досвід у своїх сферах інтересів. Мале співвідношення студентів / викладачів сприяє співпраці та колегіальності. З моменту свого заснування в 1973 році юридичний центр ім. Франкліна Пірса, який зараз є Університетом Нью-Гемпширської юридичної школи, став світовим лідером у сфері інноваційної юридичної освіти. Наші зони уваги допоможуть вам сформулювати свою майбутню практику: інтелектуальна власність може похвалитися найбільшим факультетом повного дня в цій галузі, і наша IP-бібліотека є найбільшою в країні; Торгівля та технологія включає в себе бритву краю фокусу на електронне законодавство; а громадські інтереси та соціальна справедливість - навчають студентів надавати юридичні послуги всім людям з усіх верств суспільства.

Студенти навчаються в тісному, кооперативному середовищі. Навчальний план підкреслює інтенсивний практичний підхід, що включає багато можливостей для практичного навчання. Наша велика мережа випускників у США та у всьому світі надає безліч можливостей для випускників, які шукають роботу.

Акредитований Американською асоціацією юристів, закон UNH розташований у Конкорді, Нью-Гемпшир, де проживає законодавчий орган штату, державні установи, а також місцеві, штатні та американські федеральні суди. Конкорд знаходиться всього за годину їзди від Бостона, і ми знаходимося менше години з гір, озер та Атлантичного океану.

Розташування

Злагода

UNH College of Law

Веб-сайт
Телефон
603-513-5300